sobota, 2 lutego 2013

Wiosną dojdzie w Polsce do interwencji zbrojnej państw obcych?


Czyżby "nasz" polski rząd stracił wiarę, że opanuje w Polsce  sytuację własnymi siłami?  -  Wygląda na to, że stracił.                                  

Właśnie z więzienia wypuszczono "Starucha" lidera kibiców Legii Warszawa. Myślę, że nie bez powodu właśnie teraz. Spodziewam się, że następnym zagraniem "miłościwie nam panujących" będzie powtórka "wojen stadionowych" - Kto wie nawet, czy "osobisty więzień polityczny premiera Tuska"  (Staruch), nie siedział w więzieniu dla stworzenia sobie mitu opozycjonisty, z którym nasze "wszech-przemyślne Słońce Peru" będzie mogło skutecznie walczyć za pomocą sił porządkowych, naszych i zagranicznych. Dzięki zastraszeniu wyborców "kibolami" udało im się stworzyć wrażenie, że wygrali wybory, w co ja osobiście nie wierzę. Mam notkę na ten temat z 18.03.2012r. Link poniżej. 

 
 

Co było grane, czy to była “wojna z kibolami” - czy - "genialna ustawka"?

http://kacpro.salon24.pl/400388,co-bylo-grane-czy-to-byla-wojna-z-kibolami-czy-ustawka
* Jeśli strona otworzy się zablokowana, kliknij na "Salon24" (wyżej po lewo), następnie, w prawym górnym rogu wyłącz filtr.

Znacznie więcej w tym linku.

http://lubczasopismo.salon24.pl/krecianora/post/483814,wiosna-dojdzie-w-polsce-do-interwencji-zbrojnej-panstw-obcych

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Mój komentarz:

Oczywista wszechstronna manipulacja. Tak od strony rządowej, jak i od tzw. alternatywnych mediów, które są ewidentnie finansowane przez kogoś, kto pociąga za sznurki manipulacyjne. Nietrudno sie domyślić, kto finansuje wszelkie ruchy narodowościowe szermując znanym sloganem:
Bóg, Honor i Ojczyzna. 
Czy teraz wiadomo, jaką rolę pełni 'ojciec' Rydzyk?

Nie jestem pewien, o co dokładnie w tym wszystkim chodzi, ale pokuszę się o króciutka analizę owych nadciągających chmur.

Izrael jako państwo jest przeznaczony na zagładę - zgodnie z planem 3 Wojny Światowej.

"Trzecia Wojna Światowa musi się rozpocząć od przewagi różnic spowodowanych przez agentury Illuminati pomiędzy politycznymi Syjonistami oraz liderami Świata Islamu. Owa wojna musi być prowadzona w taki sposób, ze Islam (Islamski Świat Arabski) oraz polityczny Syjonizm (Państwo Izrael) wzajemnie się zniszczą"

Nic dziwnego, ze większość Żydów chce uciec z Izraela i Polska wydaje się bezpiecznym krajem. USA czeka wojna domowa - ludność posiada olbrzymie zasoby broni, której rząd USA nie jest w stanie narodowi odebrać. Inne kraje Europy są także zagrożone Islamem.

Na dokładkę mamy plan ujawnienia UFO przez Watykan - już w kwietniu. Żydzi czekają na swojego mesjasza, a Watykan chce przedstawić (najprawdopodobniej!) mesjasza UFO. Oczywisty konflikt religijno-ideologiczny.

W tym świetle jest widoczny coraz ostrzejszy konflikt pomiędzy syjonistyczną Bestią a Wielką Nierządnicą. Według Biblii Bestia - KIEROWANA PRZEZ SAMEGO BOGA ma zniszczyć z Jego wyroku Nierządnicę.

Być może to jest początek tego i trzeba sobie zdać sprawę z jednej fundamentalnej prawdy biblijnej.

Zniszczenie Nierządnicy, czyli Babilonu Wielkiego będzie sądem i aktem samego Boga!

Najwyraźniej wszystko zmierza do tego.

A co z Chrześcijaństwem i ludzi naśladujących Chrystusa? Biblia nie nawołuje do walki fizycznej przeciwko komukolwiek. Czyli bierność wobec toczących się zmagań i neutralność wobec wszelkich działań politycznych czy nawet zbrojnych to najlepsza strategia przeżycia. Brak jakiegokolwiek zaangażowania jest najlpeszą drogą na przetrwanie.

Musimy zdać sobie sprawę, że wielu wpływowych ludzi przeprowadza na Internecie akcje propagandowe i widać w owych akcjach finanse kontrolerów tych, którzy dążą do wykorzystania odruchów patriotycznych Polaków, którzy zechcą za NICH przelewać krew.

Celem naszym jest przeżycie zagłady Babilonu Wielkiego a także przeżycie nadciągającego Wielkiego Ucisku. Bycie obywatelami Królestwa Chrystusa.

Musimy zdać sobie sprawę z tego, że angażując się w cokolwiek - możemy w efekcie walczyć przeciwko samemu Bogu.

Żadna rewolucja czy nawet protest uliczny nie może się odbyć bez propagandy i FINANSÓW.

I jeszcze jedna niezwykle interesująca informacja.

Broń jądrowa nie istnieje! Nie było i nie ma bomb atomowych. To wszystko farsa i propaganda, mająca na celu zastraszanie ludzkości i trzymanie jej w ryzach. W przyszłym tygodniu będzie film na ten temat i ukaże kilka solidnych dowód na kolejne kłamstwa świata szatana.

W międzyczasie proszę zerknąć na ten artykuł  przetłumaczony w Google.

Czy broń atomowa istnieje i była kiedykolwiek użyta?

Ciężko się to czyta, ale można się nieco dowiedzieć. Najciekawsze jest zdjęcie banku, który był bezpośrednio w epicentrum wybuchu nuklearnego, który miał temperaturę ponad milion stopni C.

Budynek był w takiej temperaturze, pod naciskiem olbrzymiej fali uderzeniowej i nie wyparował!?

Nie bójmy się groźby nuklearnej.

Świat szatana takiej broni nie ma i nigdy nie miał!

Jesteśmy dziećmi Bożymi i Bóg wyprowadzi z Wielkiego Ucisku niezwykle Wielką Rzeszę. Bądźmy na to właśnie gotowi, posłuszni Jemu.

Nie dajmy się omamić jakiejkolwiek propagandzie.10 komentarzy:

 1. http://www.davidicke.com/forum/showthread.php?p=1061065406

  OdpowiedzUsuń
 2. http://detektywprawdy.blogspot.com/2013/01/najemnicy-z-obcych-panstw-do-obrony.html

  http://orka.sejm.gov.pl/Druki7ka.nsf/Projekty/7-020-524-2013/$file/7-020-524-2013.pdf

  Najemnicy z obcych państw do obrony dyktatury Tuska? uaktualnienie -film

  Rozpowszechniajcie to gdzie się da, Henryk ma rację że to jest bardzo ważne !

  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Wierzcie mi Henryk ma bardzo dużo racji w tym co pisze. Akurat byłem dosyć prężnym działaczem politycznym w dwóch partiach: w jednej zasiadającej w sejmie i w drugiej poza sejmem. Tak więc mam obraz realny.
  Byle założenie koła lokalnego partii w jednej dzielnicy miasta a już nie mówię o władzach miejskich to olbrzymi koszt: czasowy, finansowy, energetyczny, psychiczny.
  Nie da się bez kapitału i bez wabika w postaci miejsc pracy stworzyć żadnej partii. Idealistów jest może z 10% w każdej partii. Im bliżej socjalizmu w partii, tym mniej idealistów. Podejrzewam, że w sld, PO nie ma wcale.
  To wszystko jest reżyserowane. ONI karmią nas sloganami: honor, ojczyzna , której nie ma.
  Walcząc z systemem walczymy z Bogiem. My, naśladujący Isusa możemy się jedynie bronić przed systemem.

  Prawdopodobnie chodzi to wszystko ma na celu: wprowadzenie dalszych ustaw policyjnych, wybicie i uwięzienie części Polaków po to by chazarowie z Izraela mieli wolne miejsca pracy i mieszkania.
  Ostrzegam tez przed witrynami siejącymi nienawiść choćby w imię prawdy.

  OdpowiedzUsuń
 4. Bóg Honor i Ojczyzna to są wartości którymi władcy wycierają zakrwawione mapy tego świata, kalkulując tylko własne korzyści i zyski ?

  Wszyscy Ludzie Są Braćmi więc się zastanówcie kto Was Wysyła Przelewać Krew !

  Rola neofitów w dziejach Polski

  Stanisław Didier, fragmenty

  http://myslnarodowa.wordpress.com/2012/08/24/zydzi-powstanie-styczniowe-antypolski-wymiar/

  Kto zyskał i kto stracił ? sami sobie odpowiedzcie ?

  Jezus mówił do nich: „Bądźcie roztropni jak węże, a nieskazitelni jak gołębie” (Mt 10,16)

  Bóg zaprasza do działania przemyślanego, bo takiego mamy wroga ojca kłamstwa i przebiegłości

  OdpowiedzUsuń
 5. Jedno mi się wydaje w tej kwestii, to nadzieja, że Bóg im nie pozwoli na wymordowanie niemal wszystkich Polaków. Być może oni tak planują, ale nie oznacza to, że owe plany zostaną zrealizowane.

  Pocieszającym faktem jest to, że Chrystus wyprowadzi z Wielkiego Ucisku niezwykle Wielką Rzeszę, co praktycznie wyklucza możliwość masowej rzezi Polaków. Ale trzeba pamiętać także o tym, że liczby u Boga mają niewielkie znaczenie.

  Bóg wprawdzie wyzwolił Izraelitów z niewoli egipskiej ale wielu z nich nigdy Ziemi Obiecanej nie zobaczyło.

  Czyli najważniejsze jest posłuszeństwo wobec Boga i jego przykazań, widoczna dla wszystkich przydatność w Królestwie Bożym. O tym musimy pamiętać i dążyć do doskonałości w stosowaniu Prawa Bożego.


  OdpowiedzUsuń
 6. http://demotywatory.pl/4043119/Nasz-wspanialy-rzad proszę o głosowanioe na demoptywator może sie ktokolwiek obudzi :) pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 7. uuu...to na oddziałach psychiatrycznych w Australii macie dostęp do internetu? czekam z niecierpliwościa na kwiecień...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Widać, że waść pan jest z dużego miasta, wykształcony. co prawda pochodzisz pan zapewne z przysuchy albo innej wioski, aczkolwiek wykształciłeś się pan na jakiejś europeistyce czy innych stosunkach i dorobiłeś apartamentu jednopokojowego 25m , nieistotne, że zostało do spłaty jeszcze 40 lat kredytu. Ale paśnik jest, telewizor na raty 0% plazma 50 cali jest, internecik jest, to o co kaman? Świat jest piękny, Polska rządzona przez wspaniałych ludzi, a tu proszę, psychopaci wypisują takie nonsensy.

   Nikt pana na ten "oddział" nie zapraszał więc radzę się nie odpinać od matrixa, bo mogłoby zaboleć. ahoj, bez odbioru.

   Usuń

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.