środa, 6 lutego 2013

Historyczne porozumienie Izraela z Watykanem

Źródło - http://katerina.nowyekran.pl/post/87302,historyczne-porozumienie-izraela-z-watykanem
Dzieją się rzeczy, które, jak to by powiedział Ferdek Kiepski, nie śniły się nawet największym fizjologom, a w mediach cisza przed burzą.

Pod koniec stycznia 2013 roku ukazał się na stronie  http://www.logosapologia.org/?p=4603 interesujący artykuł, a właściwie news, i  to o nie byle jakiej randze.


 
 
Okazuje się bowiem, że od roku media konsekwentnie milczą w sprawie, która ma bezprecedensowe znaczenie w rozgrywających się układankach światowego rządu.
 
Stało się to, o co Watykan zabiegał od 450 lat, czyli o kontrolę nad świętymi miejscami  Religijnymi w Jerozolimie. Okazuje się, że po 20 latach negocjacji  „odrodzone” państwo Izrael, zobowiązało się oddać  Kościołowi Katolickiemu władzę nad Wzgórzem Świątynnym.
 
Oficjalna wersja motywacji tej decyzji naturalnie ma wydźwięk „pozytywny”, gdyż chodzi przecież o „rozwiązanie” konfliktu między Izraelem, a Palestyńczykami. Nawiasem mówiąc ten konflikt od początku był kreowany nie bez kozery, podobnie jak nie bez kozery powstało państwo Izrael.  Tylko to co ukryte, jest ciekawe. Przepowiednie biblijne muszą się sprawdzać punkt po punkcie.
 
Izrael podpisał umowę, że Watykan obejmie kontrolę nad wieczernikiem, gdzie Jezus i jego uczniowie sprawowali Ostatnią Wieczerzę.
Umowa została podpisana przez izraelskiego wiceministera spraw zagranicznych Danny Ayalon i prałata  Balestrero, podsekretarza Stolicy Apostolskiej ds. Stosunków Zagranicznych. Oficjalne podpisanie odbędzie się w czerwcu w Watykanie.
Nowa umowa z Benedyktem XVI jest niemal całkowicie ignorowana w mediach.

Artykuł ten jest napisany na podstawie innego artykułu - link do tłumaczenia w Google.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

Mój drugi komentarz. - 7 Luty 2013
 
ZMIANA OPINII.

Niestety powyższy artykuł powtarza pewne nadinterpretacje artykułu tych samych ludzi, którzy zapowiadają ujawnienie UFO w kwietniu.

Było o tym w tym linku.

http://thewordwatcher.blogspot.com.au/2013/01/bardzo-wazne-rzeczy-sie-dzieja.html

Przykro mi, ale padamy ofiarami dezinformacji zmieszanej z prawdą. ;-(

Kluczowa myśl owego porozumienia Watykanu z Izraelem.

Link do oryginalnego artykułu.

http://www.israelhayom.com/site/newsletter_article.php?id=7230

Cytat:A historical agreement has been signed between Israel and the Vatican, ending a 20 year dispute. Israel has granted the pope an official seat in the room where the Last Supper is believed to have taken place, on Mount Zion in Jerusalem.
Israel did not give up its control over the room, as the Vatican had demanded, but Israel did decide to allow Vatican representatives a special modicum of control over the site.
An additional caveat of the agreement is a tax exemption that Israel will grant to all of the Vatican's institutions in Israel.
Luźnie tłumaczenie. 

Historyczne porozumienie zostało podpisane pomiędzy Watykanem i Izraelem, kończąc w ten sposób 20 letni konflikt. Izrael zezwolił papieżowi na oficjalny fotel w pomieszczeniu, w którym Ostatnia Wieczerza podobno miała miejsce - na Górze Syjon w Jerozolimie.

Izrael nie oddał swojej kontroli nad pomieszczeniem, jak tego żądał Watykan, ale Izrael zadecydował na wydanie zezwolenia watykańskim reprezentantom specjalną odrobinę (szczyptę) kontroli nad tym miejscem. Dodatkowym zastrzeżeniem porozumienia jest wyjątek podatkowy, który zostanie podany wszystkim watykańskim instytucjom w Izraelu.
Czyli według tego oświadczenia sprawa wygląda nieco inaczej, niż przedstawia ja artykuł po polsku oraz angielska wersja, z której ten tekst przetłumaczono.

Ale znając realia zawsze kłamliwych mediów - powyższe może być kłamstwem mającym na celu uspokojenie żydowskiej opinii publicznej w tym szczególnym przypadku.

W sumie oficjalne zwolnienie od podatku - Watykan jest właścicielem około 75-80% ziemi w Izraelu i takie ustępstwo w kwestii podatku bardzo Izrael zaboli.

Z drugiej strony, dopuszczenie do... 'odrobiny kontroli' nas Syjonem to mimo wszystko sprawa bardzo poważna dla ruchu syjonistycznego i ewidentny policzek w twarz syjonistom.

To oficjalne wiadomości a prawda z pewnością jest  nadal ukryta. Nie zmienia to percepcji wyraźnego konfliktu pomiędzy Watykanem i Bestią, która ma obecnie olbrzymią ilość powodów do znienawidzenia Nierządnicy.

W sumie Watykan zadał olbrzymie ciosy syjonizmowi i Izraelowi.

...........................................................

Poniżej oryginalny wczorajszy komentarz - 6 Luty 2013

--------------------------------------------

Dzieją się ponownie rzeczy niespodziewane, ale potwierdzające w pełni proroctwa biblijne, a zwłaszcza proroctwa Apokalipsy. Co jest ważne dla mnie i tych, którzy śledzą to co ja piszę i w jaki sposób interpretuję biblijne proroctwa - owe informacje w pełni potwierdzają moje interpretacje i zrozumienie biblijnej Bestii oraz Babilonu Wielkiego czyli Wielkiej Nierządnicy.

Na witrynie zbawienie.com podaję od kilku lat, że Bestią jest międzynarodowy syjonizm i żydomasoneria. Wielką Nierządnicą jest... Watykan.

Cóż takiego ten artykuł ujawnia?

Artykuł nieco mija się z prawdą w jednym aspekcie. I teraz to wychodzi na wierzch. Izrael jest tworem Watykanu.

Wiele źródeł wskazuje wyraźnie na to, że Watykan jest twórcą masonerii czyli plan 3 wojen światowych to plan Watykanu realizowany przez żydomasonerię.

Watykan to Wielka Nierządnica ujeżdżająca Bestię żydomasonerii i międzynarodowego syjonizmu.

Linki do obszernych artykułów w tym temacie: Bestia oraz Wielka Nierządnica.

Czyli Wielka Nierządnica spowodowała II WŚ manipulując masonerią i syjonizmem i w ten sposób powstało państwo Izrael w roku 1948, ale jak do tej pory, Watykan nie miał kontroli nad Jerozolimą, pomimo oficjalnej własności większości ziemi w Jerozolimie i w całym Izraelu. To sa doskonale udokumentowane fakty!

Pierwszy raz w historii Kościoła Watykan posiada oficjalnie kontrolę nad Górą Syjon!

Jest to święta góra Boga Wszechmogącego.

Do tej pory syjoniści także nie mieli kontroli nad tą świętą górą! 

Czyli Watykan postawił się w niezwykle interesującej sytuacji - w otwartym konflikcie z... Bogiem!

Według poprzednio podanych informacji w kwietniu ma nastąpić ujawnienie UFO i aliens.

Czy są to informacje warte zaufania? Trudno powiedzieć w takiej masie kłamstw, ale te wszystkie wydarzenia dziejące się w niemal tym samym czasie są moim zdaniem niezwykle interesujące.

Podpisanie tego porozumienia z Izraelem oznacza właśnie uległość Bestii wobec Wielkiej Nierządnicy. A Biblia w Objawieniu zapowiada zniszczenie owej Nierządnicy przez tę właśnie Bestię, która otrzyma pełną władzę nad całym światem od samego szatana.

Po raz kolejny okazuje się, że taka interpretacja tych proroctw biblijnych ogólnie ma sens i istnieje możliwość nagłego zniszczenia Watykanu przez Bestię!  

Konflikt interesów obu stron jest ewidentny! Perspektywa milionów pielgrzymów chrześcijańskich w Jerozolimie jest dla Żydów niezwykłym policzkiem!

Światem może rządzić tylko jeden z nich!

Mamy więc niezwykły scenariusz dziejów, który może zakończyć się zniszczeniem Watykanu z rozkazu i wpływu samego Boga, właściciela Syjonu!

Nie zapowiadam żadnej daty oraz nie stawiam pewników.  

Widzę po prostu taką możliwość. Czy to wydarzy wcześniej, czy później, czas pokaże, ale realia tego scenariusza są coraz bardziej widoczne.

Z innej beczki - otrzymuję sygnały o pewnego rodzaju blokadzie www.zbawienie.com.

Z pewnością kiedyś to będzie wszystko zablokowane. Gwoli ciekawości - mnie Firefox blokuje ten adres! http://www.ynetnews.com/articles/0,7340,L-4185027,00.html
27 komentarzy:

 1. Dosyć ciekawe wydarzenie które pewnie przemilczane zostało w TV.
  Ja jednak mam pytanie do pana. księga Objawienia zawiera pełno symboliki więc czy te liczby odnoście 144 tyś porwanych tez są może symbolem? Bo się spotkałem i z taką interpretacją.

  OdpowiedzUsuń
 2. No przyznam przeszły mnie ciarki podczas czytania. Rzeczywiście scenariusz konfliktu jest prawdopodobny w przyszłości. Ciekawe ile to jeszcze lat potrwa..

  OdpowiedzUsuń
 3. Wszystkie kawałki układanki zaczynają się łączyć, tylko kiedy ma na nadejść upadek szatana z nieba, na ziemie i czy nie symbolizuje to ostateczną zdradę KK i nie pojawienie się potężnego bytu w naszym wymiarze.

  OdpowiedzUsuń
 4. zastanawia mnie tylko to dlaczego oni to robią skoro wiedzą jakie konsekwencje będą? Czy są tak otumanieni ? Czy są tak opętani? Wiem, że co zostało napisane spełnić się musi tylko ciekawi mnie ten fakt, że skoro w Watykanie są ludzie, którzy na pewno znają dobrze Pismo i mają dostęp do materiałów, o których my możemy pomarzyć i wiedzą co ich czeka to dlaczego ciągle w to brną? Czy naprawdę myślą, że nie ma na nich "mocnych" ?

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja znalazłam coś trochę z innej beczki, o planowanym zwiedzeniu wielu czyli o nadejściu fałszywego Mesjasza, przed nadejściem naszego Zbawiciela. Henryk pisał gdzieś o tym.
  http://efakta.w.interia.pl/bluebeam.html

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To właśnie Watykan ma ujawnić UFO czyli aliens, o czym pisałem kilka dni temu. Ma się odbyć ujawnienie, film jest nakręcony i będzie ukazany w kwietniu.

   Watykan pracuje ściśle z NASA, które na niemal wszystkie misje ma szatańskie imiona jak Apollo, Saturn czy wiele innych.

   Tutaj jest artykuł o Blue Beam. http://www.zbawienie.com/bluebeam.htm

   Ciekaw jestem, jak się to potoczy! ;-)

   Usuń
 6. Interesujące informacje, też jestem ciekaw jak to będzie. Aby nie ułatwiać Wielkiemu Bratu śledzenia aktywności w sieci proponuje wykonać poniższe kroki.

  "Gwoli ciekawości - mnie Firefox blokuje ten adres!"

  Firefox każde połączenie sprawdza na liście czarnych stron Google, aby to wyłączyć należy w pliku 'prefs.js' wykasować linijkę (wcześniej zapisując kopię pliku) 'user_pref("urlclassifier.keyupdatetime.https://sb-ssl.google.com/safebrowsing/newkey", 0000000000);', gdzie zamiast 0 jest unikalny numer kopii Firefox'a. Plik 'prefs.js' można znaleźć wpisująć w pasek adresu 'about:support' następnie w linii 'Folder profilu' kliknąć 'Pokaż folder'.

  OdpowiedzUsuń
 7. Świadectwo Holendrów o Polakach "Honor Generała"

  Wszyscy ludzie są braćmi.

  http://www.youtube.com/watch?v=6FNONjFzwZQ&list=PLaFBif__Dap4RBC32H9YNHS-v_lflLY-J&index=154

  Usuwany z YT, roszczenia FOX do 1,34 minut z ich filmu ?

  całość na

  http://vimeo.com/41627126


  OdpowiedzUsuń
 8. Film chyba z lat 80ych a jakże aktualny! tylko że Moskwa przeniosła się do wszystkich najważniejszych ośrodków Władzy na całym Świecie !

  http://www.youtube.com/watch?v=lWIpFvGrNak&list=PLF14A9195BE0E381C&index=155


  OdpowiedzUsuń
 9. W czterdziestej minucie tego wykładu pada ważne stwierdzenie !

  Społeczeństwo doprowadzone na skraj przepaści potrzebuje Zbawiciela ?

  Zastanówcie się jakimi zbawicielami w minionych czasach okazali się chociażby : Napoleon Bonaparte , Włodzimierz Lenin czy Adolf Hitler , o naszym narodowym zbawcy TW L. Wałęsie nie wspomnę.

  Ludzkość dzisiaj stając na skraj przepaści oczekuje zbawiciela antychrysta ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo ciekawa uwaga!

   Czyli szatan chce nas zgnębić na maxa i zaoferować ostatniego króla, czy też antychrysta, który nas uleczy, jak złożymy ukłony dla Bestii i jej obrazowi.

   Usuń
  2. Film jest niezwykłe istotny, ponieważ nie tylko obnaża sposób działania tajnych służb sowieckich, ale co najważniejsze schemat działania synagogi szatana, czego potwierdzenie możemy dzisiaj zaobserwować w chaosie i upadku moralnym.
   Film nakręcony w latach 80tych stanowi również dowód dla wszystkich niedowiarków, ukazując siły i metody wykorzystywane przez pachołków szatana od zarania dziejów.

   Usuń
  3. wiecie co mi sie wydaje?? ze ostatnim królem moze być ten dzieciak kate i willama. tak mnie to zastanowiło ,bo w szatańskiej olimpiadzie na końcu była pastac dziecka. I zauważmy że o tym dziecku mówi sie per dziecko -ono jest juz człowiekiem a inne ciąże to zarodki albo płody..tylko nie jestem pewna kiedy kate zaszła w ciaże- ale to mi sie tak dziwnie zbiega ...

   pozdrawiam ;-)

   Usuń
  4. Mówi się ono ponieważ tak jest !

   Tylko ludzie dali sobie wmówić że aborcja jest wyborem, a jest morderstwem !

   Na tym polega ich fałsz dla nich to jest Ono a dal na ma być zbitek komórek ( w ich mniemaniu zwierzęcych komórek ) sami się stawiamy w pozycji istot gorszych.Wystarczy zerknąć na strony czy blogi poświęcone B.R.K

   http://ksieznakate.blogspot.com/p/brytyjska-rodzina-krolewska.html

   pozdrawiam ;-)

   Usuń
 10. Fakt masz racje i na dodatek ta śmierć tej pielęgniarki, która ujawniła że Kate jest w ciąży. Bardzo wtedy mnie to zastanowiło że coś jest nie tak.

  Henryk mogę prosić o jakiś kontakt, wiem że masz obszerną wiedzę na temat biblii a ja mam pewien problem osobisty. próbuje doszukać się odpowiedzi, ale niestety bezskutecznie.
  kontakt do mnie
  wybudzator@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dal mnie to było ostrzeżenie dla służby tych "boskich istot" aby trzymać język za zębami.
   Wiadomo wypadki i tak jak u nas seryjny samobójca ?   Usuń
 11. chodzi mi o to ze "królewska " ciaża jest człowiekiem a inne ciąże to płody,zarodki albo zlepki komórek . Aborcji nie popieram bo to morderstwo. W chinach bodajże dozwolona do 9 miesiaca i a ameryce tez ( sic!)

  OdpowiedzUsuń
 12. To pierwszy krok do odbudowy Jerozolimskiej Światyni

  OdpowiedzUsuń
 13. Nigdy nie myślałem w tych kategoriach, dziecko w łonie matki to po prostu mały człowiek Ono/On bez względu kim są jego rodzice.

  Mam trójkę rozrabiających dzieciaczków i nie rozumiem pojęcia "aborcja i zarodek"

  "chodzi mi o to ze "królewska " ciaża jest człowiekiem a inne ciąże to płody,zarodki albo zlepki komórek".

  Tak jest ponieważ obłuda i zdemoralizowane sumienia tych ludzi za wszelką cenę wywyższają się, ich potomstwo zasługuje na najwyższy szacunek !
  A to że dla nich jesteśmy nic nieznaczącymi zwierzętami zasługuje na współczucie ponieważ stanowi o ich upadku moralnym i głupocie.


  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ci ludzie to illuminati a media ,które sa pod ich kontrolą na inne ciąże mówią zarodki czy tam zlepki a na ciąże kate mówia dziecko. Inne ciaże to tez dzieci - nie tylko królewski dzieciak (!)

   Usuń
 14. Ja w ogóle mam wrażenie, że jeśli chodzi o podejście większości ludzi do posiadania dzieci jest jakiś dziwna tendencja. Śledząc fora moża zauważyć, że jedynie ludzi majętni, dobrze zarabiający "mogą" decydować się na dziecko. Inni, ci biedniejsi starający się o dzieci, są stawiani w szeregu z "mnożącą się jak króliki patologią". Rozmawiałam kiedyś, już jakieś 10 lat temu ze starszą Panią pamiętającą czasy wojny i ona powiedziała, że kiedyś nie było takich dylematów. Dziś najpierw trzeba mieć, żeby zostać matką, ojcem. Póki co sama mam dwójkę wspaniałych aniołków.

  OdpowiedzUsuń
 15. z tym dzieckiem to przy okazji umieszczenia tego tekstu: http://detektywprawdy.blogspot.com/2012/12/dziecka-williama-i-kate-nie-nazywaja.html
  pamiętam, że typowałem na antychrysta to dziecko.
  Teraz tak czytam co piszecie i nieco bardziej się w tym utwierdzam. Jeśli by to była prawda, to oznaczałoby że za minimum 20lat możemy się spodziewać finalnych wydarzeń z Księgi Objawienia Jana. Dlatego 20 lat gdyż mniej więcej w tym wieku młodzi chłopcy byli faraonami. Dla mnie jest to aż dwadzieścia parę lat.
  To także oznaczałoby, że będą to dziecko promować już za kilka lat jako cudowne. Już widzę te nagłówki w gazetach czy necie: cudowne dziecko uratowało babcię na przejściu dla pieszych etc. Jako nastolatek może już być mediatorem między żydami a muzułmanami a na koniec z kosmitami.

  OdpowiedzUsuń
 16. a czy ten antychryst to nie jest ktoś z otchłani?

  antychryst to tez bedzie ktos przypominajacy mesjasza. czyli bedzie robil cuda, a tu jakos tej promocji nie widac

  OdpowiedzUsuń
 17. Piękny film o Watykanie - http://www.youtube.com/watch?v=6EmLLhNaVQE

  Z napisami polskimi. Odważni ludzie!

  ;-)

  OdpowiedzUsuń
 18. My mamy Biblię i wiemy jaką postawę mamy zachować, a miliardy nam podobnych zostanie wystawionych na urok antychrysta zbawiciela, i co z nimi się stanie ?

  Będą plastyczni jak glina i bezbronni jak małe dzieci.


  Pomyślcie o tym !


  A tak na marginesie co z tymi pedofilami poza kościołem ?

  Nie każdy Polak to pijak i złodziej tak jak nie każdy ksiądz to pedofil.

  Nie każdy Żyd jest syjonistą i nie każdy syjonista jest Żydem.

  Objawienie 13:11 Potem ujrzałem inną Bestię, wychodzącą z ziemi: miała dwa rogi podobne do rogów Baranka, a mówiła jak Smok.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeżeli bestia o dwóch rogach to potęga Anglo-Amerykańska to ostatnie wieści, o zamiarach i tendencji narodów UK do wystąpienia z Unii Europejskiej, o których trochę było w merdiach są bardzo ciekawe.

   Usuń

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.