wtorek, 12 lutego 2013

Piorun uderzył w Bazylikę św. Piotra...

... na krótko przed obwieszczeniem papieża rezygnacji.Uderzenie pioruna nastąpiło na kilka minut przez oficjalnym obwieszczeniem decyzji Benedykta XVI o ustąpieniu ze stanowiska... Króla Świata!


 

Niestety - papieże są królami świata i to oni są odpowiedzialni za losy całego świata, ponieważ to oni trzymają klucze do sejfu światowego, dyktując wszystkim władcom państw, co mają dalej robić.

Gdyby papież był jedynie głową Kościoła Katolickiego - najprawdopodobniej nie byłoby potrzeby ustępowania z tronu papieskiego. Po prostu wystarczyłoby ograniczyć swoją aktywność, a tace nadal wędrowałyby do Watykanu - może nawet bardziej obfite, ze względu na zdrowie wysłużonego 'następcy św. Piotra'.

Niestety służba papieża nie ma absolutnie niczego wspólnego z apostołem Piotrem!

Aspekt biblijny jest jedynie zasłoną dymną znacznie bardziej śmiercionośnej działalności Watykanu oraz rzeczywistej służby, ale nie Bogu, w którego wierzą uczciwy ludzie, ale 'bogu' tego świata.

W chwili obecnej mamy przerażającą groźbę nie tylko III Wojny Światowej, ale kryzysu finansowego,  moralnego, głodu i niepokojów społecznych, jakich świat jeszcze nigdy nie widział.

Wszystko to zorganizowano celowo według Planów trzech wojen światowych oraz Protokołów Mędrców Syjonu.

Najprawdopodobniej stoimy na progu tych wydarzeń. 

Drugim wydarzeniem możne być ujawnienie przez Watykan UFO oraz kontaktów z alienami - obcymi oraz długotrwałej współpracy wielu rządów z nimi. Owo ujawnienie było planowane od co najmniej 10 lat i mamy sygnały, że dojdzie do tego już w kwietniu tego roku. Podobno film już jest nakręcony!

Z innej strony mamy informacje o zakończonych negocjacjach odnośnie kontroli Bożego wzgórza - Syjon!


Obj 14:1  I widziałem, a oto Baranek stał na górze Syjon, a z nim sto czterdzieści cztery tysiące tych, którzy mieli wypisane jego imię na czole i imię jego Ojca.
Watykan otrzymał pewną kontrolę, być może całkowitą nad Syjonem i jest to ewidentny konflikt z Bogiem, właścicielem Syjonu oraz syjonistami, którzy nigdy owej kontroli nie osiągnęli i nadal nie są w stanie odbudować świątyni Salomona.

Pod tym względem sytuacja Watykanu jest niezwykle napięta i jego pozycja jest wielce niebezpieczna - zwłaszcza od strony Boga, który planuje zniszczenie tej Wielkiej Nierządnicy.

Owe niebezpieczne i nerwowe wydarzenia wymagają niezwykle mocnej ręki i stanowczej postawy od... mocnego fizycznie i odpornego na stresy człowieka. Wiadomo, że Benedykt XVI do ludzi o takiej postawie raczej nie należy.

I to jest niepokojące, ponieważ wszystko wskazuje, że coś niezwykłego się wkrótce wydarzy. Nie możemy jednak powiedzieć - co się wydarzy - ponieważ nikt z nas tego nie wie.

Trzeba wyraźnie podkreślić, że plany trzech wojen czy plany  ujawnienia istnienia UFO ( demony) to plany świata szatańskiego, kierowanego siłą szatana. 

Niekoniecznie one muszą się sprawdzić. Nie sprawdziły się plany roku 2012!

Wiemy także, że szatan zwodzi cały świat, czyli zwodzi także Watykan, syjonistów oraz wszystkich mu służących.

Jest jeszcze trzecia możliwość - najważniejsza.

Są także plany Boga! Jeżeli On zadecydował o czymś - bądźmy pewni, że to na pewno dojdzie do skutku.

Problem polega na tym, że nie wiemy, co się w rzeczywistości wydarzy a Biblia ponagla nas do stałego czuwania, aby nas ten dzień nie zaskoczył.

Moim zdaniem chodzi o początek czasów końca, być może chodzi także o porwanie.

Biblia także mówi nam, że Bóg celowo ukrył przed światem swój najważniejszy plan.


Obj 10:4  A gdy przebrzmiało siedem grzmotów, chciałem pisać; lecz usłyszałem głos z nieba mówiący: Zapieczętuj to, co powiedziało owych siedem grzmotów, a nie spisuj tego. 5  Anioł zaś, którego widziałem stojącego na morzu i na lądzie, podniósł prawą rękę swoją ku niebu 6  I poprzysiągł na tego, który żyje na wieki wieków, który stworzył niebo i to, co w nim, i ziemię, i to, co na niej, i morze, i to, co w nim, że to już długo nie potrwa, 7  Lecz w dniach, kiedy siódmy anioł się odezwie i zacznie trąbić, dokona się tajemnica Boża, jak to zwiastował sługom swoim, prorokom.

Czy coś się wydarzy w najbliższym czasie? 

Cokolwiek by to nie było - zapowiedź byłaby jedynie spekulacją. Ogólnie wiemy jakie są plany Boga. Nie wiemy jak się to zacznie i jak to będzie przebiegać.
Wiele wskazuje na to, że napięcie stopniowo wzrasta i żyjemy w takich czasach, w których sprawdzenie się Bożych proroctw Objawienia - czyli zniszczenia Wielkiej Nierządnicy jest wysoce prawdopodobne.

Naszym zadaniem jest czuwanie. I to wszystko.

Mat 24:42  Czuwajcie więc, bo nie wiecie, którego dnia Pan wasz przyjdzie. 43  A to zważcie, że gdyby gospodarz wiedział, o której porze złodziej przyjdzie, czuwałby i nie pozwoliłby podkopać domu swego. 44  Dlatego i wy bądźcie gotowi, gdyż Syn Człowieczy przyjdzie o godzinie, której się nie domyślacie.

Czuwając nie zostaniemy zaskoczeni. Czuwanie jest także przykazaniem Bożym, o którym przywódcy większości religii nie chcą w ogóle słyszeć.

Czuwanie oznacza śledzenie wydarzeń światowych pod kątem proroctw biblijnych. 

To wszystko, co możemy zrobić. A żyjemy w wyjątkowo ważnych czasach!


78 komentarzy:

 1. http://www.youtube.com/watch?v=fogB6nJzEQ0 - Tu jest ciekawa interpretacja, nie do końca się z nią zgadzam, ale co do benedykta była bardzo precyzyjna! Pozdrawiam w Isusie!

  OdpowiedzUsuń
 2. Na takie podsumowanie wczorajszego dnia czekałem :-)
  Nigdy nie miałem dziadka a więc pozwolę sobie na takie porównanie;
  Nasz Dziadek Henio trafnie, z dystansem i dojrzale oszacował konsekwencje abdykacji Bendzia.
  Teraz kwestia oczekiwania wydarzeń w najbliższych miesiącach. Radzę się przygotować również finansowo

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja mam nadzieje, że wybiorą człowieka prawego, który zwalczy zboczenie, zniszczy kryzys ekonomiczny. Przy[pomni ludziom by wystarczy, by ludzie żyli w słowie bożym, a nadejdzie złota era gdzie zniknie głód i cierpienie.
  Puki nie wybiorą następce, można mieć nadzieje. Jednak wiadomo że szanse na to są nikłe, no ale pomodlić się można.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. skąd Ty się tu urwałeś? :D Papież, który zwalczy zboczenie i zniszczy kryzys? No wprost nie wierzę, że to czytam :D Mam nadzieję, że to sarkazm jakiś... bo jeśli naprawdę o coś takiego się modlisz to... bez komentarza.

   Usuń
  2. spokojnie mag kam, ja jeszcze z 3-5 lat temu też byłem taki naiwny. Każdy z nas prezentuje inny stopień uświadomienia.
   Kujot2 jest pewnie młodym człowiekiem o idealistycznym nastawieniu do świata a więc lekko naiwnym

   Usuń
  3. W sumie była to moja pierwsza modlitwa od paru lat.
   Kiedyś modliłem się co dzień o cud po tym jak w końcu trucizny zaserwowane przez NWO zrobiły mnie kaleką. Jednak pewnego dnia przestałem płakać i postanowiłem, że opanuje używanie mocy bożej by sobie pomóc. Po roku udało mi się to opanować jednak to tylko polepszyło mój stan jednak nie uleczyło mnie w pełni. W zeszłym roku postanowiłem oczyścić atmosferę z bytów demonicznych, które pozwalały na otumanianie ludzi, dzięki zwykłej propagandzie. Widzę teraz efekty tego działania, choć daleko mi jeszcze do pełnego oczyszczenia. Jednak zniszczenie duchów trzymających iluzje nic nie da. Jedynie ludzi będą świadomi czemu służą nie uniknie ludzkości przed upadkiem jeśli ludzie u władzy nadal będą spełniać wole demonów.
   Faktycznie jestem naiwnym człowiekiem, działając by poprawić beznadzieją sytuacji. Nawet dekada cierpienia nie wygoniła z mojej świadomości nadziei.

   Usuń
  4. ...ale mnie nie chodzi bynajmniej o to, by nie mieć nadziei! Po prostu uważam, że modlenie się o to, by papież zrobił coś dobrego dla ludzkości jest równe proszeniu Boga o nawrócenie... Lucyfera.
   Uważam, że należy się modlić o to by Chrystus powrócił jak najszybciej i zrobił porządek, czyli prosić go o przyjście Jego królestwa (tak jak Sam nas nauczył). Tylko wtedy będzie dobrze, tylko wtedy w końcu ludzi z sumieniami i cierpiący w końcu zaznają szczęścia...
   Naprawdę wierzysz w możliwość nadejścia "złotej ery", w której na czele będzie stał papież?

   Usuń
  5. Jeżeli przywódcy świata przestaną celowo niszczyć ludzi, za których są odpowiedzialni, wiele by się zmieniło. Nadeszła by era szybkiego rozwoju jak zawsze gdy dobro zaczyna górować nad złem. Oczywiście na ten moment jest to niemożliwe, zwłaszcza że ten urząd nigdy nie służył dobru, ale gdyby tylko wybrali dobro.

   Usuń
 4. "Widziałem szatana, spadającego z nieba jak błyskawica"

  obawiam się że teraz to będzie sie źle działo...

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja również jestem pod wrażeniem ostatnich wydarzeń watykańskich. Może to już ten czas, czas (Bóg)pokaże...

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja takze mam przeczucia ze juz niedaleko nam do krolestwa Bozego.Powiem ze mnie wmurowalo jak kiedy doszly mnie te wiadomosci.

  OdpowiedzUsuń
 7. ja cie kręce! jakies kółko wzajemnej adoracji pacjentów oddziału psychiatrycznego :) fajnie tu, jakbym pył po psychiatrii to bym sie habilitował na autorze tej strony :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. jakie mądre argumenty jakbym czytał gazete wyborczą :-))

   Usuń
  2. witaj trollu, co tam słychać w mordorze?

   Usuń
 8. wyborczej nie czytam. raczej prawicowe publikacje. lewactwa i poprawnosci politycznej nie znosze, podobnie jak pedałów i muslimów. za kościołem katolickim tez nie przepadam ale gadanie o ufo, papieżu jako królu świata który rządzi wszystkimi państwami, nieistnienie broni atomowej itd. to objawy ciężkiej paranoi. pozdrawiam :) p.s. w mordorze żyli orkowie, trolle raczej w górach ale Tolkien to dla was pewnie też wysłannik szatana :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. jesteś takim prawicowcem jak Jarosław Kalkstein lub Ozjasz Goldberg z KNP.
   Prawicowość poza poszanowaniem własności prywatnej opiera się na wartościach chrześcijańskich. Prawdziwy chrześcijanin nigdy nie napisze do innego chrześcijanina jeśli się z nim nie zgadza że jest w towarzystwie "pacjentów oddziału psychiatrycznego". Taka retoryka stawia cię na równi z Millerem, Tuskiem, Kwaśniewskim czy Palikotem.
   Gdybyś był prawicowcem to ton twej wypowiedzi przy twej niewiedzy wyglądałby mniej więcej tak: ludzie skąd wy macie takie dane, że papież jest królem świata? lub: jakie macie dowody na to, że ......?

   Przypisywanie nam choroby psychicznej stawia cie w złym świetle jako człowieka pozbawionego elementarnych podstaw kultury.

   Czytałeś kiedyś o Watykanie. Wysiliłeś się na sprawdzenie wiadomości? czy jak leming fotelowo-telewizyjny ubliżasz wszystkim, którzy nie pasują do twego stereotypu.

   Jak kolega niżej napisał nie chcesz czytać - nie zaglądaj tu. Ja tak robie. Nie wchodzę do świadków jehowy i nie pisze im że są chorzy psychicznie. Nie wchodzę na fora KRK i nie bluzgam.

   a taki był spokój od kilku miesięcy....

   Usuń
  2. Najwyraźniej alboś zupełny dureń, albo... Żyd z hasbary.

   I jedni i drudzy nie widzą żadnych problemów na świecie.

   Czy istnienie trzecia opcja?

   PS. Radziłbym zmienić bloga. Chyba że sam poprosisz, aby cię hmmm... 'honorowo' usnąć.

   Jeszcze jeden ubliżający komukolwiek komentarz i jesteś historią na tym blogu. Chamstwa nie dzierżymy. Masz pole do popisu na Gazecie Żydorczej.

   ;-)

   Usuń
  3. ok, zachowam swoje zdanie dla siebie. p.s. Żydem nie jestem, koszernej nie czytuje. Ale zaglądam na rózne blogi, lubie czerpać informacje z róznych źródeł i wyciągać własne wniuski, tak też trafiłem tutaj.

   Usuń
  4. Ja akurat lubię książki Tolkiena, i uważam je za wspaniałe powieści traktujące o tym, jak dobro zwycięża zło. A poza tym w armii Mordoru były trolle: http://alejka.pl/mordor-isengard-troll.html

   A poza tym jak Ci przeszkadza gadanie o ufo (chociaż tutaj akurat piszemy o alienach w kontekście wielkiego oszustwa i podszywania się podeń demonów) czy o hipotezie nieistnienia bomby atomowej to po prostu tego nie czytaj, a już na pewno daruj sobie te swoje "merytoryczne" komentarze.

   Usuń
 9. skoro jesteś lepiej wyedukowany i masz większe pojęcie od nas w tych tematach to proponuję żebyś nie zawracał sobie głowy takimi jak my, tkwiącymi w baśniowej krainie, zbłąkanymi istotkami. Idź w świat ze swoją wiedzą, a nas maluczkich zostaw w spokoju:) pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 10. Mam pytanie zupełnie z innej beczki na temat zbawienia i naszego przyszłego życia w Królestwie Niebieskim. Aniołowie w momencie stworzenia zostali obdarzeni pełną wiedzą na temat planu Bożego i mieli wolny wybór czy chcą slużyć Bogu czy się Jemu sprzeciwić i ten wybór był jedyny, bezpowrotny. A ciekawi mnie kwestia nas, ludzi, bo my w naturze jesteśmy grzeszni i słabi. Czy my po zbawieniu będziemy idealnymi wersjami siebie, zarówno w aspekcie cielesnym i duchowym? Czy to będzie ten sam biblijny raj, który zaoferował Bóg Adamowi i Ewie? Czy będzie tam tez seks? Wiem, ze te pytania mogą być dla niektórych infantylne.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. myślę, że będzie coś znacznie fajniejszego niż seks :) a co najlepsze nie będzie małżeństw! dla mnie to duży plus ;))

   (Łk 20, 34-36) I rzekł do nich Jezus: Synowie tego świata żenią się i za mąż wychodzą, (35) lecz ci, którzy zostają uznani za godnych dostąpienia tamtego świata i zmartwychwstania, ani się nie żenią, ani za mąż nie wychodzą.

   Usuń
 11. ok, już będę grzeczny :)

  ale mam pytanie, w pełni na poważnie

  http://wpolityce.pl/wydarzenia/47003-usa-liberalne-media-fanatycznie-atakuja-papieza-i-kosciol-postanowily-uderzyc-ze-szczegolna-zjadliwoscia

  przykładowy link do informacji o zachowaniu lewicowych mediów w sytuacji abdykacji papieża. Moje pytanie brzmi: dlaczego media, sterowne przez rządy a za ich pośrednictwem przez Watykan atakują papieża i organizacje Kościoła Katolickiego. Zasłona dymna, odwrócenie uwagi, uwiarygodnienie całego tego układu- kłamstwa?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. bo nierządnica ujeżdżająca bestię w końcu zostanie przez bestię unicestwiona. Poczytaj sobie dokładnie ten blog oraz zbawienie.com a znajdziesz dokładną analizę na ten temat.

   Usuń
 12. Co tu dużo mówić.. Świat już jest tak przesiąknięty kłamstwem i złem że czasami sam zastanawiam się co jest prawdą ale wtedy zawsze jest modlitwa i znowu ta ulga że bóg na to patrzy i nas nie opuści.. Masakra oby kress tego wszystkiego przyszedł jak najszybciej nawet jak nie będę godzien być w królestwie bożym bo mam dosyć tego świata

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam podobne zdanie:) Tez mam dość tego zła i kłamstwa, i prób zwiedzenia nas przez tych wszystkich "cwaniaczków z tego i spoza tego wymiaru rzeczywistości". Pragnę Isusa jako Króla, i ludzi dookoła, i wszelkich informacji, którym mogę zaufać. Pozdrawiam serdecznie:)

   Usuń
 13. Karolu podpisuję się w pełni pod tym co napisałeś.

  OdpowiedzUsuń
 14. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. jego encykliki to dopiero bajdurzenie głupot... O_o

   Usuń
  2. Nie siej fermentu na tym blogu. Szanuję Pana Henryka i to co robi, ale czasami wydaje mi się, że komentarze tutaj pochodzą od ludzi zahipnotyzowanych NWO. Jeśli p. henryk jest dla was autorytetem, to chociaż go uważnie słuchajcie. Sam mówi, żeby wszystko badać, sprawdzać i nie wierzyć w bzdury.

   Masz tu odpowiedź na swoje pytanie:
   Niniejsza strona ma, przynajmniej w założeniu, charakter humorystyczny. Zawarte na niej informacje prawdopodobnie nie są zgodne z rzeczywistością, z wyjątkiem tych dotyczących Jarosława Gowina; te są absolutnie prawdziwe. Redakcja nie odpowiada za Polskę.
   http://informatorcodzienny.wordpress.com/about/

   Usuń
  3. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
  4. encyklika 67 przeczytaj i zobacz sobie,http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/watykan-wzywa-utworzenia-rzadu-swiatowego
   ;http://wiadomosci.onet.pl/swiat/watykan-ujawnil-plan-chce-swiatowej-wladzy-publicz,1,4888936,wiadomosc.html

   Usuń
  5. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
  6. już pisałam niżej, że pobieżnie tylko przeczytałam ten artykuł - mój błąd, już Adam to zauważył.
   Ze swojej strony przepraszam, że umieściłam tutaj do tego link, aczkolwiek nie uważam by było to sianie fermentu.

   Usuń
  7. Może zbyt szorstko się wyraziłem, więc i ja przepraszam, ale pamiętaj, że najpierw trzeba sprawdzić źródło zanim się je poda.
   I teraz jest jest problem z całym tym wpisem, bo o ile treść jest od autora i można się z nią zgodzić to filmik pokazujący strzał pioruna niestety nie jest zbyt dobrym dowodem bo nie znamy daty jego nakręcenia.Szatan lubi kombinować, a filmik nie wiemy skąd jest. Nie ma przekierowania na Youtube.
   Oczywiście data może wynikać z tego co ta pani mówi, ale dla mnie jej angielski jest niezrozumiały. Czy ona mówi coś o dacie?

   Usuń
  8. link usunęłam. Co do pioruna to wszystkie mainstreamowe media o tym trąbiły, a już najchętniej gadali o tym katolicy, że to znak jest od Boga... http://tvnmeteo.tvn24.pl/informacje/swiat,27/piorun-uderzyl-w-bazylike-sw-piotra-papiez-w-tym-dniu-oglosil-abdykacje,76140,1,0.html

   Usuń
 15. Jeśli to prawda, to byłby to kolejny dowód na to kim tak na prawdę jest papież!

  OdpowiedzUsuń
 16. Czytałem gdzieś (chyba u Kubika) że 200-300 lat temu piorun też uderzył w bazylike podczas mszy inaugurającej jakiś kolejny fałszywy dogmat, tylko nie pamiętam gdzie to było dokładnie. Ktoś pomoże? ;)

  OdpowiedzUsuń
 17. Panie Henryku, a co pan myśli na temat propagowania baraka obamy jako syna zatracenia czyli przywódcy nwo?

  OdpowiedzUsuń
 18. Jakoś trudno uwierzyć w to ,że mógł tak powiedzieć. Albo przechodzi załamanie nerwowe i zaczyna we wszystko wątpić, albo zrobił to umyślnie (bo jest zły), żeby wprowadzić zamęt i rozłam wśród wierzących. Może ktoś kazał mu to powiedzieć, bo miał ktoś w tym jakiś cel?? Możemy się tylko domyślać.. Jedno jest pewne, jak taka poważana osoba, głowa kościoła katolickiego, powiedziała to oficjalnie, to jest to wstęp do najgorszego..

  OdpowiedzUsuń
 19. Można mieć wiele słusznych bądź bezzasadnych zastrzeżeń do papieża ale ludzie.. myślcie. Przecież ta strona jest stworzona dla przysłowiowych "jaj". Coś jak nonsensopedia.
  Benedykt XVI nigdy takich słów nie powiedział...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Adam masz rację, ja to tylko pobieżnie przeczytałam, nie miałam czasu wnikać co to za portal. Faktycznie to jakaś bzdura.

   Usuń
 20. W latach dwudziestych XX w. Aleksander Sack - były minister i ekspert w carskiej Rosji, po rewolucji bolszewickiej wykładał na uniwersytetach w Europie i USA - w 1927 roku wpadł na genialny pomysł: na ideę "haniebnego długu".

  http://krecikowaty.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 21. http://www.youtube.com/watch?v=lqYi9z3YHHY

  Powyższy filmik moim zdaniem wymaga dokładnej analizy. Dobrze byłoby wychwycić wszystkie kłamliwe tezy w nim przedstawiane
  Ten Pan, który się wypowiada, rzekomo 'ujawnia' spiskek masonerii i Iluminatów. Dopiero zacząłem oglądać pierwszą część, ale kilka rzeczy od razu rzuca się w oczy:
  1. Istnieją dobrzy Illuminaci, zaś źli trzymają ludzkość w niewiedzy, nie pozwalając wznieść się na nowy poziom duchowy;]
  2. od około 7 minuty -> Królestwo Boże to..cel złych Illuminatów ?! Ten pan o ile dobrze go zrozumiałem utożsamia NWO z Królestwem Bożym.
  3. Dobrymi masonami byli...Abraham, Jezus, Mahomet i inni założyciele religii monotristycznych.

  Widać wyraźnie, ze chce się osmieszyć Biblię i przedstawić ją jako..plan zniewolenia ludzkości przez..złych Illuminatów !

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. a świstak siedzi i zawija w sreberka

   Usuń
  2. Co mam przez to rozumieć ? Poddajesz w wątpliwość moją interpretacje czy ten film ?

   Usuń
  3. http://www.proroctwa.com/Leo-Zagami.htm

   Usuń
 22. Ok, nie wiedzialem, ze ten temat był już poruszony:)

  OdpowiedzUsuń
 23. Co jest jeszcze ciekawe, a wczesniej nie zwróciłem na to uwagi, to czas w jakim papież abdykuje! Otóż date oficjalnego odejścia wyznałczył nie na 01.03 jako początek miesiąca tylko na godzinę 20:00 28.02. I wydawać by się mogło że to nieistotny szczególik, jednak trafnie pasuje tu przysłowie "diabeł tkwi w szczegółach"
  Ale juz wyjaśniam zauważmy jak żydzi mierzą dzień. Wg żydów dzień zaczyna się po nastaniu mroku (od wieczora) a kończy w momencie gdy następnego dnia zapadnie zmrok i nastanie wieczór. Dość charakterystyczne i różne od naszego sposobu. W połączeniu z herezjami judaistycznymi które głosił Benedykt bardzo jasno wyłania nam się obraz że z prawdziwym chrześcijaństwem i drogą chrystusowa ten pan nie ma nic wspólnego.

  OdpowiedzUsuń
 24. Czy ja wiem, z reguły wszelkie wypowiedzenia upływają z końcem miesiąca, może to tylko nadinterpreatacja w tym przypadku..

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardziej mi tu jednak chodziło o ta symboliczną godzinę wieczorną niż o dzień w miesiącu. Jasne nie jest to jakiś wielki dowód ale warto takie "przypadki" wyłapywać.

   Usuń
 25. Jest jeden problem z tym filmikiem. Nie ma daty i nie wiemy kiedy go nakręcono. Skąd mamy wiedzieć, że jest tak jak w pierwszym zdaniu wpisu? Można w ten sposób manipulować...

  OdpowiedzUsuń
 26. Chyba chodzi o wywiad z 2008 roku, jest tak w opisie.

  OdpowiedzUsuń
 27. obejrzałem ten film i nasunęło mi się kilka wniosków. Widać że facet ma dużą wiedzę na wiele tematów (bo poruszając temat NWO i iluminati nie można jak widać zamknąć tego w jednym temacie). Dużo wie, ale zanim zaczął coś podejrzewać nie miał o niczym pojęcia. Tak powinno się rozumieć ten cały obłęd, wygląda na to że całym przedsięwzięciem kierują bardzo inteligentne osoby, ale w sieci kłamstw nawet ci decydujący nie mają pojęcia o co chodzi. Idą jakimś swoim wyimaginowanym nurtem. I tu właśnie odkryłem ciekawą zależność.
  szatan zwodzi cały świat, gdy mówi kłamstwo to mówi od siebie, bo jest królem kłamstwa. Ci ludzie nie mogą pod wodzą szatana nigdy zrozumieć co tak naprawdę czynią, bo są karmieni stekiem kłamstw, przez cały czas. szatan sam biegnie ku swemu zatraceniu bo on też nie ma alternatywy, nie może się wycofać z tego co robi bo robi i mówi wszystko z kłamstwa czyli ze swojej czystej natury. szatan w swoim kłamstwie jest szczery... trochę to dziwne ale jak się nad tym głębiej zastanowić to można zrozumieć dlaczego jest tak jak jest i dlaczego musi się stać to co musi. Proponuję Wam to głębiej przemyśleć, nie wiem czy udało mi się odpowiednio ująć w słowach to co chciałem powiedzieć, bo to trochę skomplikowane ale może ktoś załapie o co mi chodzi i rozwinie temat:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja tak twierdzę od kilku lat. Szatan zwodzi wszystkich i wszyscy są trzymani w kłamstwach. Co jest także interesujące, on chce, aby jego proroctwa się spełniały, ale najwyraźniej Bóg mu na to nie pozwala.

   Prosty przykład z rokiem 2012. Żadne z zapowiadanych wydarzeń się nie sprawdziło.

   Podobnie będzie z proroctwami Malachiasza odnośnie ostatniego papieża. Są prostactwa fatimskie, które już są nie do sprawdzenia i wszystko to jest próbą zrozumienia proroctw biblijnych i powtarzania ich w celu wzięcia kredytu dla siebie za owe proroctwa.

   Bóg temu zapobiega - zwróćmy uwagę na jedno znamienne zdanie, które powtarza się tak w proroctwach Daniela, jak i w Objawieniu.

   I dano mu...

   I dozwolono...

   Czyli każda akcja szatana musi mieć autoryzację od Boga.

   Historia prześladowań Hioba jest tego wymownym dowodem. Szatan musiał mieć pozwolenie Boga na każdą swoją akcję.

   Ale... UWAGA... po wyrzuceniu szatana z nieba to się zmieni.

   Dlatego będzie porwanie, bo szatan będzie atakował bez pytania się Boga o zgodę. Czyli porwanie będzie tuż po zrzuceniu szatan na ziemię. Szatan będzie chciał zaatakować opieczętowanych, ale Bóg natychmiast temu zapobiegnie.

   Czyli obserwujmy proroctwa biblijne a nie szatańskie, które nie mają szansy na wypełnienie się. :-)

   Usuń
  2. A co z rzekomym planem ujawnienia UFO ? Szatańskie plany spełnią się, ale tylko wtedy gdy Bóg na to pozwoli. Czy nie jest mozliwe aby szatan zapowiedział swój plan, który się rzeczywiście zrealizuje, bo taka jest wola Boga ?

   Usuń
 28. dobre pytanie...
  w filmie Leo mówi że ci którzy posługują się magią mają wiedzę jak wzywać i wykorzystywać byty z innych wymiarów (demony) do swoich potrzeb. Bóg pozwala szatanowi by rządził światem, więc i pozwala by owe byty (demony) miały kontakt z ludźmi, bo prawdopodobnie w większości ludzie są zwodzeni i kontrolowani właśnie przez te demony. Jak mówi Leo transakcja jest wiązana, wchodzisz w układ z demonem i stajesz się jego własnością. Jeśli takie relacje miedzy ludźmi a demonami mają miejsce to ci ludzie spokojnie mogą pokazać światu przez te swoje magiczne praktyki właśnie, że istnieją inne istoty ("UFO") i wmówić nam cokolwiek zechcą. Myślę że szatan może spokojnie zapowiedzieć coś co się wydarzy z woli Boga, bo ta pełzająca kreatura jest na ziemi w konkretnym celu, on ma zadanie do wykonania, zadanie które wyznaczył mu Bóg. Wszystkie okropności muszą się stać, by w końcu zapanowało boże królestwo.
  I tak sobie myślę ciągnąc dalej temat sieci kłamstw która stoi za całym nwo, szatan jest buntownikiem, on prawdopodobnie uważa że ma racje w tym co robi a Bóg się myli, dlatego kłamiąc mówi szczerze. A skoro tak to niewyobrażalna sieć kłamstw jaką zapoczątkował jest już tak zagmatwana że pewnie nawet on nie ogarnia o co w tym chodzi, tym bardziej ludzie będący pod jego wpływem. Piszę o tym bo to dawałoby odpowiedź na pytanie które już nie raz tu padało, mianowicie dlaczego ludzie uczestniczący w nwo wiedząc że pójdą do piekła dalej brną w to bagno. No właśnie chyba nie do końca wiedzą:)
  A druga sprawa z tym związana, zauważcie jak wielka jest mądrość Boga w tym wszystkim, Bóg zna szatana lepiej niż sam szatan myśli że zna siebie, niby jest buntownikiem, a tak naprawdę jest tylko marionetką w rękach Boga, realizującego plan.
  Sam bardzo często modlę się do Isusa o mądrość i zrozumienie tego wszystkiego, i mam nadzieję że dostąpię zaszczytu by w odpowiednim czasie cała ta wiedza została mi wyjawiona, tak jak napisano w Biblii:)

  OdpowiedzUsuń
 29. Na jednym z forum niezbyt przyjaznym Bogu i Biblii znalazłem, post w którym jakiś gość twierdzi że Bóg to kosmita itd i podaje pewne cytaty z Biblii... na które szczerze nie wiem jak odpowiedzieć. Może ktoś potrafi to jakoś wytłumaczyć ?

  A gość pisze tak :

  "W Biblii jest napisane, że człowiek nigdy nie oglądał „oblicza Boga”, i że Bóg jest wszechmocny!! A tu proszę co w tej samej księdze można znaleźć:

  1Moj.32:25-33

  Że co?? Człowiek siłował się z Bogiem a ten nie mógł go przemóc?? Ma to sens tylko wtedy gdy pod pojęciem „Boga JAHWE” uświadomimy sobie dość krzepkiego kosmitę!!

  Księga Rodzaju 18: 1-21
  Księga Rodzaju 19: 1-3


  O co chodzi? Bóg i Aniołowie jedzą posiłki z ludźmi, normalnie z nimi rozmawiają i chodzą na piechotę??

  Zauważcie mały szczegół, że Abraham z daleka uznał ICH jako ludzi, dopiero jak już był blisko oddał IM należną „cześć”! To wprost mówi nam o tym, że można ich było uznać za zwykłych ludzi z daleka ale jednak z bliska wyglądali inaczej niż ludzie gdyż Abraham rozpoznał w nich Boga i Jego towarzyszy (musieli wyglądać jednak nieziemsko).

  Dalej „Bóg Wszechwiedzący i Widzący” nie widział z „Nieba” co się wyprawia w Sodomie i Gomorze? Mało tego nawet nie dał wiary swoim posłańcom i musiał się osobiście pofatygować aby zobaczyć to na własne oczy! I błagam was (osoby religijne) nie doszukujcie się tu jakichś symboli tak po prostu jest to opisane w Biblii na którą tak zważacie! Aż na zbyt dobitnie to świadczy o tym, iż „Bóg Jahwe” jest zupełnie inny niż wam się wydaje! Jeszcze raz podkreślam „Bóg” jadł, pił rozmawiał, i chodził jak człowiek!!! Czy był to zwykły człowiek? NIE, A skąd pochodzi/przybył? Z GÓRY/Z NIEBA!! NIE JEST Z ZIEMI!! WIEC JEST ISTOTĄ POZAZIEMSKĄ!!! CZYLI KOSMITĄ!!! TEGO SIĘ NIE DA INNACZEJ WYTŁUMACZYĆ!!! TAKI JEST FAKT!!! A co z Sarą? Jak wiemy z dalszych losów Abrahama doczekał się on potomka po zapewnieniu „Pana”! Czyżby „Pan” korzystając z okazji pobytu na ziemi postanowił przeprowadzić potajemnie zabieg zapłodnienia In Vitro starszej już kobiety?"

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A co tu tłumaczyć? "Na początku było słowo", "a słowo ciałem się stało..." Isus przyjął ziemską postać i chodził między ludźmi, i jak stoi w Biblii był on przed Abrahamem... nie po drodze mi teraz szukać cytatu, ale było na zbawieniu, albo proroctwach opisane co i jak. Jak zawsze rzetelnie i zarazem łopatologicznie. Swoją drogą zrobiło mi się trochę szkoda zabytkowych budynków, które pewnie przeminą razem ze starą ziemią :(, może Bóg zechciał by ocalić jakiś jeden ustronny odpowiednio stary szachulec :) ?

   Usuń
 30. Henryku, czyli wierzysz w tzw. "rapture" ? Osobiście uważam, że jest to fałszywa doktryna, i każdy będzie musiał przejść wielki ucisk, bo to będzie ostateczny test. Zresztą w biblii jest napisane, że prawdziwi naśladowcy Isusa, będą prześladowani i znienawidzeni w oczach całego świata, oraz zabijani z powodu jego imienia. To będzie miało miejsce podczas wielkiego ucisku, jak już szatan zostanie zrzucony na ziemie. A jakie pan ma przemyślenia odnośnie ostatniego papieża? Pozdrawiam czekam na odp

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dołączam się do zapytania o porwanie. Poza Pawłem w Biblii chyba(?) nie ma wzmianki o porwaniu. Jakie jest wasze zdanie? I mam jeszcze jedno pytanie, niektórzy z nas( tu w komentarzach piszą o Piekle?) Wierzycie w Piekło? Dla mnie osobiście to po prostu unicestwienie a jak Wy je pojmujecie?

   Usuń
  2. O porwaniu jest napisane w księdze Objawienia. Jednak jestem sceptyczny co do liczby 144 tys porwanych bo uważam tą liczbę jak wszystko inne tam - za symbol.
   Co do piekła to wg mnie nic takiego nie ma. Bóg na takie coś by nie pozwolił... a przecież ponoć piekłem "rządzi" szatan a w Biblii jest napisane że on zginie. To kto po szatanie miałby tam rządzić? Chrystus?

   Usuń
  3. No właśnie. Ja też tak sądzę a propos rzekomego piekła. A mógłbyś wskazać w objawieniu werset o porwaniu? Nie mogę tego jakoś w księdze Objawienia znaleźć?

   Usuń
  4. Eee... najmocniej przepraszam ale.. ja sam nie mogę teraz tego znaleźć.

   Usuń
  5. to ja przepraszam.. muszę sama poszukać, sama przyjemność:)

   Usuń
  6. Chyba poza Pawłem nie ma, a Paweł nie był jednym z apostołów.
   "A jeden ze Starców odezwał się do mnie tymi słowami:
   "Ci przyodziani w białe szaty
   kim są i skąd przybyli?"
   I powiedziałem do niego:
   "Panie, ty wiesz".
   I rzekł do mnie:
   "To ci, którzy przychodzą z WIELKIEGO UCISKU
   i opłukali swe szaty,
   i w krwi Baranka je wybielili." - Z wielkiego ucisku. Oraz werset : "Lecz kto wytrwa do końca, ten będzie zbawiony". Osobiście uważam, że porwania nie będzie, a jeśli się mylę niech Bóg mi wybaczy. Uważam, że każdy z nas będzie przetestowany ostatecznie, i w trudzie, na pograniczu śmierci, lub śmiercią uwielbi Boga tak jak uwielbił go Szymon Piotr i inni.

   Usuń
  7. sami szukajcie. Takie informacje można znaleźć w ciągu 1minuty.
   Zdawanie się na kogoś jest tą samą drogą co przynależność do religii.
   "Szukajcie a znajdziecie" :-)
   Napisałem o tym w komentarzu przed chwilą:

   http://detektywprawdy.blogspot.com/2013/01/falszywi-mesjasze-i-144-tysiace.html

   Usuń
  8. No tak. Ale tutaj nie chodzi gdzie występuje te 144 tys opieczętowanych (bo to wszyscy widzą). Ale gdzie w Objawieniu jest napisane że oni zostaną porwani do nieba? Bo ja nie widzę.. ;/

   Usuń
 31. W dużym skrócie... aniołowie na polecenie Boga przedstawiali się jako sam Bóg. W ten sposób Jakub mocował się z Bogiem. Był to anioł i dalsze wersety w tym kontekście o tym mówią.

  Chrystus także przedstawiał się jako Bóg i w znacznej większości przypadków Chrystus działał w ST z polecenia Boga jako sam Bóg.

  NAJPRAWDOPODOBNIEJ Boga rzeczywiście nikt nigdy nie widział. Biblia opisuje Boga Ojca jako chwałę Boga na tronie w Objawieniu czy w pojeździe Ezechiela.

  Aniołowie mogli i nadal mogą się materializować i przyjmować postać ludzi. Z tej przyczyny niektórzy z nich upadli, ponieważ zachciało im się zakazanych przez Boga uciech cielesnych czyli seksu.

  Czyli była to krew i ciało - czysto materialne, które było w stanie zapłodnić kobietę i chyba także zwierzęta.

  Istnieje jeszcze jeden aspekt owej materializacji. NAJPRAWDOPODOBNIEJ ciało jest potrzebne w tym wymiarze i dlatego Bóg wyposażył aniołów w takie możliwości.

  Upadłe anioły będą w stanie nas oszukiwać jako cieleśni goście z kosmosu.

  OdpowiedzUsuń
 32. Przynajmniej 500 rannych po deszczu meteorów w regionie Czelabińska zniszczenia w wielu miastach Uszkodzone dachy szyby Trzeba być czujnym gdy będziecie badać bądzcie uzbrojeni w nauki Chrystusa to dotych którzy znają i mają ich rozumienie Najważniejsze to wytrwać do konca w naukach Chrystusa Króla i nadziei na Jego królestwo tu na ziemi

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. to czelabiński grad tylko ;-)

   Usuń
  2. A pewnie ze ;grad'Kto zna nauki Chrystusa i je przyjął wie że pewne rzeczy będą sie zdarzać echa wojen trzęsienia ziemi Ale nic sie nie stanie zanim sie objawi Antychryst Jak sie objawi będziemy o tym wiedzieć To nie jet jeszcze czas ale kto wie czy wydarzenia tego roku nas zauważalnie do tego nie przybliżą Są jakieś ruchy w Watykanie pedofilia sie wylewa Przepowiednia Malachiasza jest bardzo naciągana ale to nie znaczy ze teraz nie zrobią coś takiego ze faktycznie to będzie ostatni papież A że przepowiednia jet generalnie znana to ludzie pomyślą ze faktycznie sie wypełnia i w tedy mogą dać nam Antychrysta Myśle ze najpierw ludzi jeszcze mocniej przycisną ekonomicznie zeby zamęt na ulicach był i w tedy będa miały pole do popisu partie narodowe to będzie zauważalne Na świecie tez przestaną uznawać kościół co już od pary lat sie nasila i rozwalą Watykan Ten bajzel za przeproszeniem będzie jednoznaczny teraz to jest nic I wtedy moment żeby to ogarnac dla Antychrysta Potem usłyszymy 2 proroków aniołów jak to technicznie będzie wyglądac? napewno będziemy wiedziec że to aniołowie no Antychryst tez pokaże cuda Dlatego ważne jest żeby zachować nauki Chrystusa w tedy rozróżnimy co od Boga co od Szatana

   Usuń
 33. Temat porwania - Porwanie Objawienie 12 rozdział mówi o porwaniu.

  Z innej beczki -

  Znalazłem niesamowity werset.

  Jak 1:1 Jakub, sługa Boga i Pana Jezusa Chrystusa, pozdrawia dwanaście pokoleń, które żyją w rozproszeniu.

  Czyli misja apostołów została skierowana do istniejących w tym czasie wszystkich 12 pokoleń Izraela. Chwalmy Pana!

  OdpowiedzUsuń
 34. Jozue podzielił ziemie Kanaanu między Izraela pomimo że Izrael został podbity i się asymilował w narodach które go podbiły to ciągle był i misja dotyczyła pewnie całego Wschodu Pokolenia Izraela są Teraz jeszcze wypełnienie proroctwa o zgromadzeniu go z rozproszenia Chwalmy Pana

  OdpowiedzUsuń

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.