piątek, 1 lutego 2013

Olimpiada w Londynie 2012 - okultystyczny symbolizm ujawniony

Film do tej pory nieobecny w polskojęzycznej przestrzeni YT.
Źródło: http://vimeo.com/53142263

 

Olimpiada starożytna była oczywistym wydarzeniem religijnym. Powstała ona na mitach greckich i jej pierwsze spektakle odbywały się od roku 776 p.n.e. co 4 lata w Olimpii, mieście Zeusa, boga greckiego, który miał w tym właśnie miejscu swoją świątynię. W dniu otwarcia składano ofiary ku czci Zeusa

Wielu czytelników jest juz doskonale zorientowanych w tematach prezentowanych na tej witrynie oraz na witrynie www.zbawienie.com..
Są jednak tacy, którzy nie znają jeszcze wielu tematów i szczególnie dla nich są pozyetczne owe informacje.
Jeżeli Olimpiada jest ku czci 'bogów' Olimpu - oznacza to czczenie Lucyfera, czyli szatana. Uczestnicy i widzowie na trybunach są żywymi uczestnikami tych rytuałów. Świadomie lub nie - uczestniczą w wielu aktach wielbienia fałszywych bóstw, czyli ukrywających się pod ich postaciami demonów oraz samego szatana.
Niektórzy powiedzą, że to przesada. Przecież to niewinny sport oraz ornamenty dla uprzyjemnienia widowiska. Można to sobie i w ten sposób tłumaczyć. Jednak Jezus wyraźnie nam mówi, aby nie miłować tego świata.
Olimpiada jest czymś, co świat miłuje oraz... WIELBI!
Wraz z miłością do tego ukazywane są nam rytuały - jedne jawne, inne ukryte. Podczas Olimpiady będzie się palił płomień -symbol buntu przeciwko Bogu.

Więcej w artykule w tym linku -  http://www.proroctwa.com/najwiekszy-rytual.htmBrak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.