piątek, 22 lutego 2013

Szach Mat dla Ludzkości a trolle internetowiDla odpornych na wiedzę doskonały włoski film z polskim tłumaczeniem, jak tworzy się nazistowski rząd i jakie są jego plany. POBUDKA.


 


Apeluję do wszystkich trolli internetowych, których technokraci Unijni chcą zwerbować do szmatławej roboty w Internecie jako naganiaczy unijnych, aby poszli po rozum do głowy i nie myśleli nawet o takim parszywym zajęciu. idb.nowyekran.pl/post/88001,agenci-ue-w-internecie-nastroje-antyunijne.

Aby nieco ostudzić Waszą aktywność w necie dla tzw "służby dla narodu", proponuję obejrzeć doskonałą kompilację prawdy i planów psychopatów na szczycie władzy światowej.

Jak się okazuje, rządząca elita dla zmyłki, stopniowo, będzie osaczać i poddawać sądom dotychczasowych swoich pachołków, aby wykreować atmosferę i przeświadczenie w narodach, że zbliżamy się do "normalności", jednocześnie sukcesywnie będą zastępować ich przygotowaną do "służby ludzkości" technokratyczną elitą władzy, o której już dawno pisał w swoich odmętach jeden z ich kumpli -Zbigniew Brzeziński.

Ta technokratyczna elita władzy będzie jedynie kolejnymi, wytresowanymi i odmożdzonymi pachołkami i kukiełkami, podczas gdy sama góra piramidy jak zwykle będzie ponad wszelkim prawem.

Pamiętajcie zagorzali fanatycy politycznego syjonizmu i technokratycznej władzy unijnej, że Wasza aktywność, jakkolwiek chwilowo dla padalców przydatna, nie zostanie specjalnie przez nich doceniona, a na dodatek swoją służbą dla psychopatycznych, samozwańczych "właścicieli" planety, szykujecie piekło na ziemi dla siebie samych, swoich rodzin i przyjaciół oraz dla swoich potomnych. Nie dajcie sobą manipulować i prać swoich mózgów łajnem.

Otwórzcie oczy i umysły i sprawdzcie od podszewki wszystkie informacje zawarte w poniższym filmie, abyście nie obudzili się z przysłowiąwą ręką w nocniku i nie stali się niechcący pożytecznymi idiotami.

Informacje są na wyciągnięcie ręki, wystarczy się po nie schylić. Wiedza nie boli, a może oszczędzić Wam niepotrzebnych frustracji, wyrzutów sumienia oraz mega rozczarowania, bólu i goryczy. Zamiast uczestniczyć w ludobójstwie, przyłączcie się do ludzi dla których godność człowieka i jego bezgraniczna wolność coś jeszcze znaczy. Nie ustawiajcie się z pozycji bezmyślnego bydła.

I PAMIĘTAJCIE!!!! NIE KARMIĆ TROLLA!!!

1 komentarz:

 1. Niestety synagoga szatana nie da nam nigdy spokoju i jestem zmuszony do ograniczania postów. Czyli tylko ci, którzy mają konto Google mogą się zalogować na forum, aby umieszczać tutaj komentarze. W ten sposób mogę wyłączać dowolną osobę, która robi bałagan czy spamuje.

  Niestety jest to jedyna droga, która pozwala na funkcjonowanie NORMALNE blogu.

  Wiem, że wielu obawia się 'namierzenia' i zidentyfikowania.

  Niestety każdy z nas jest namierzony i zidentyfikowany.

  Na Internecie nie ma prywatności i nie da się ukryć tożsamości. Czasy incognito i anonimowości bezpowrotnie minęły i teraz władze wiedzą praktycznie wszystko o tych, którzy są na Internecie aktywni, czyli udzielają komentarzy czy rozpowszechniają emaile z likami do materiałów, które obnażają nikczemne poczynania władz.

  Wystarczy wejść na jakąkolwiek witrynę obserwowaną przez władze, i twój IP adres podaje im twoje imię i nazwisko z twojego serwera. Wystarczy podać ten kod do serwera i już mają twoje wszystkie dane, z komputerem, z którego się wysyłało email włącznie! Dlatego procesory mają unikalne identyfikatory.

  Czyli... wyślesz do mnie email i już o tobie wiedzą wszystko.

  Dlatego przestałem się już dawno ukrywać - nie ma sensu.

  W tej sytuacji nie ma znaczenia czy ma ktoś konto Google czy nie. I tak nas znają! Nie robimy niczego niezgodnego z prawem - dlatego nie mogą nam niczego zrobić, poza... spamowaniem.

  Ale w ten sposób właściciele blogów mogą skutecznie kontrolować spam i wyłączać niemile widzianych na blogach spamerów Hasbary.

  Sam się loguję na innych blogach także i dlatego mogę komentować.

  Z tych samych powodów agenci Hasbary - raz zablokowani mają wielkie problemy, aby założyć nowe konto, ponieważ nie można już zrobić tego anonimowo. Dlatego taki system skutecznie kontroluje użytkowników przez blogerów ucinając w tym momencie spam.

  Czyli chcą pisać na blogu musisz mieć Google konto, które oczywiście jest bezpłatne i można je założyć w ciągu 5 minut.

  Mnie czas nie pozwala na przepychanki z agentami na blogu, a bez moderacji zrobiłby się jeden straszliwy bałagan. Przepraszam za niewygodę!

  OdpowiedzUsuń

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.