wtorek, 27 listopada 2012

NWO talmudyzacja świata innowierców

Część I - Prawa Noachidzkie 

Zródło: http://www.youtube.com/user/Tomek303pl 

 

Część II Chabad Lubawicz

 


Część III SanhedrynNiesamowity film, ukazujący plany, żywcem wzięte z Protokołów Mędrców Syjonu. Czy do tego dojdzie? Prawdę powiedziawszy wątpię. Według Biblii najprawdopodobniej jest to czysta forma Synagogi Szatana, czyli czynnej organizacji religijnej ludzi podających się za Żydów, którzy w rzeczywistości Żydami nie są.

Rzeczywistą władzę posiadaja władze masońsko polityczne. To one maja zmniszczyć Babilon Wielki, czyli Watykan.

Interesująca jest zapowiedź   zniszczenia żydowskiego sustemu religijnego przez Masonów.

 "Trzecia Wojna Światowa musi się rozpocząć od przewagi różnic spowodowanych przez agentury Illuminati pomiędzy politycznymi Syjonistami oraz liderami Świata Islamu. Owa wojna musi być prowadzona w taki sposób, ze Islam (Islamski Świat Arabski) oraz polityczny Syjonizm (Państwo Izrael) wzajemnie się zniszczą.

Nie twierdzę, że ta zapowiedź się sprawdzi, ale wiele wskazuje na to, że Bóg rękami żydomasonerii  zniszczy Watykan i wszystkie religie, z politycznym Syjonizmem włącznie. III Wojna Światowa najwyraźniej będzie wojną religijną.

Najwyraźniej Synagoga Szatana jest ścisłą grupa religijną ale zbyt wielkiej siły politycznej ona nie posiada, pomimo robienia sobie wiele reklamy.

Warto obejrzeć wszystkie trzy części

 

28 komentarzy:

 1. Zapraszam na podcast Chrześcijański www.podcast-prosty.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jakby nie był wiarygodny podcast, to prośba o pieniądze czy wsparcie jak tj na stronie całkowicie burzy wiarygodność. Od razu przypominają się telepastorowie.
   Wg mnie powinna być przyjęta postawa: darmo dostałeś - darmo daj.
   Ktoś przebiegły mógłby wiele skopiować z oryginalnych stron Henryka i założyć stronę zarabiającą. Henryk mimo potężnej pracy związanej z obsługą stron jak i pisaniem szukaniem nie łatwo dostępnych informacji nie winszuje sobie nic.

   Jeszcze inaczej patrząc apostołowie powinni pobierać cash po śmierci Jezusa za głoszenie dobrej nowiny i opowieści o Isusie. Wiem, że byli żywieni ale nie podejrzewam że po skończeniu przemówienia, opowiadania mówili w stylu: a teraz prosimy chętnych o dar finansowy. Przyjmujemy złoto, nieruchomości etc....
   Może się mylę ale Chrześcijanin nie powinien tak czynić.

   Usuń
 2. http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=iob7REwAYH4

  OdpowiedzUsuń
 3. Dobrze napisane Piotrze! :-) Nie dlatego, że mnie pochwaliłeś publicznie, ale dlatego, że rozumiesz właściwie słowa Isusa. Ze swojej strony dodam coś, co może kogoś zbulwersować.

  Albo się wierzy w Boga, albo nie.

  Czyli wiara polega także na zaufaniu do Boga, że się z głodu nie umrze. Jeżeli ktoś wyciąga natychmiast tacę na pieniądze - jest to widzialny objaw braku zaufania do Boga.

  Przecież Isus powiedział, że Bóg z góry wie, czego potrzebujemy i nawet nasze włosy są policzone. Jeżeli ktoś nie ufa Chrystusowi... po co go słuchać?

  Kiedyś zapytał mnie jeden Chrześcijanin, skąd mam pieniądze na takie witryny - kto mnie finansuje?Nie było w tym żadnej złośliwości - po prostu człowiek ten znał koszty takich witryn i zadał jak na bardziej stosowne pytanie.

  Gwoli ciekawości - witryny zaprogramowane przez fachowców w tym biznesie kosztowały by mnie jednorazowo pomiędzy $6000 - $10000 plus około $600-$1000 miesięcznie za jedną witrynę, za umieszczanie nowych artykułów, zmiany, usuwanie błędów, uaktualnienia itp.

  Blogi oraz YouTube są bezpłatne.

  Gdybym nie potrafił tego sam programować, korzystałbym jedynie z blogów.

  Ale potrafię - miałem biznes komputerowy, który podupadł i obecnie z niego zrezygnowałem. Ale potrafię sam programować witryny i robić także grafikę, wystarczającą na moje potrzeby.

  Czyli kosztuje to mnie mnóstwo czasu, oraz około $20.00 miesięcznie za tzw hosting, czyli domena plus miejsce na serwerze dla witryny.

  Dlatego potrafię zrobić tłusty druk w tym poście! Hahahahahaha!!!!

  Ufam Bogu, że mi niczego POTRZEBNEGO do życia nigdy nie zabraknie. Ale i życie także można kiedyś stracić i... na to także jestem przygotowany.

  Nie ukrywam się, ponieważ jest to zupełnie bezcelowe. Wiem czym ryzykuję i ryzykuję świadomie i... chętnie!

  Życie i tak nie jest wiele warte pod władzą szatana! :-)

  Pozdrawiam was w Panu naszym...
  OdpowiedzUsuń
 4. http://my.opera.com/veter4n/blog/2012/11/29/dwaj-swiadkowie-z-objawienia-jana-1

  OdpowiedzUsuń
 5. ciekawa interpretacja...

  OdpowiedzUsuń
 6. ciekawa ale mnie brakuje interpretacji " I [wielu] spośród ludów, szczepów, języków i narodów przez trzy i pół dnia oglądają ich zwłoki, a zwłok ich nie zezwalają złożyć do grobu".
  Jak dla mnie to wizja oglądania tego faktu w internecie lub TV. Jeśli nie to jak to interpretować?

  OdpowiedzUsuń
 7. To jest pierwsza część.
  Będzie druga.
  Będzie i o tym.

  OdpowiedzUsuń
 8. Owa interpretacja jest nielogiczna. Dwaj świadkowie to symbol, a symbolem symbolu są dwa drzewa oliwkowe, które są symbolem dwóch świeczników. To już jest mega przegięcie - ludzkość miałaby pełne prawo odrzucić Boga za idiotyczne zagadki, zamiast konkretnego działania. Wielki Ucisk to koniec symbolizmu. To kawa na ławę.
  Szatan pokazuje światu co potrafi i Bóg pokazuje co potrafi. A człowiek dokonuje wyboru i nie głowi się kto jest Bogiem a kto szatanem.

  Wielki ucisk to odkrycie wszystkich kart. Szatanowi i jego Bestii DANO czynić cuda, odpowiedzią na to będą cuda dwóch świadków oraz cuda i plagi Boga.

  Koniec niedomówień, domysłów, porównań, przypuszczeń, zgadywania.

  Świat będzie widział MOC i AUTORYTET samego Boga w czynach i słowach owych świadków. Jak Objawienie mówi - będzie to kontrpropaganda przeciwko kłamliwej propagandzie Bestii i szatana. Znak Bestii będzie literalny, śmierć tych, którzy odmówią jej pokłonowi będzie także literalna. Plagi gradu, zaćmienie słońca i księżyca, znikniecie gwiazd z nieba - to wszystko będzie pokazem niezwykłej mocy Boga - jego Objawienie, objawienie jego mocy i chwały.

  Nie będzie żadnych symboli, zgadywania kto głosi Prawdę lub nie. Objawienie nie mówi śmierci masy chrześcijan i zmartwychwstaniu, o tym że trupy pozabijanych Chrześcijan będą leżeć na widoku publicznym - jedynie w przypadku dwóch nieustraszonych rycerzy Isusa ma to sens i jest logiczne.

  To oni będą zsyłać plagi i sataniści będą chcieli ich zwalczyć za wszelką ceną i zabić jakąkolwiek bronią.

  Przynajmniej ja to tak widzę. :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ja podobnie widzę do Henryka apokalipsę. Czytałem kiedyś interpretacje jakiegoś pastora, który napisał w swej książce że np "dwaj świadkowie" to stary i nowy testament. On sobie wyliczył że wszyscy będą patrzeć na śmierć świadków 3,5 dnia czyli 3500lat, że dla Boga 1=1000lat. Brzmi to nie logicznie to raz a dwa wyklucza działanie Boga.

   Moim zdaniem, każda interpretacja nie dosłowna czyli symboliczna ma na celu oddalenie nas od zagrożeń czasów końca, od wiary. Jeśli przyjmiemy że to symbolika jakby to chciała większość, to osoby w podeszłym wieku i mieszkające na wsi nie będą nigdy wiedziały jak mają się zachować w czasach końca o ile takie w ogóle istnieją dla symbol-interpretatorów.
   Prawosławni wiedzą jak się zachować bo traktują objawienie Jana dosłownie. W Grecji protestowali przeciw chipom, w Rosji też i na Ukrainie. Dlatego wybrali sobie za ofiarę Grecję satano-bankstersi. Wybili niemal 100lat temu chrześcijan w Rosji i na Ukrainie, następnie w Serbii dokonali rzezi. Zostali im tylko Grecy, bo polskie, katolickie chrześcijaństwo ma się tak do wiary w Boga, jak pojęcie "uczciwy prawnik". Oczywiście uogólniam bo ZDARZAJĄ się w tych grupach dobrzy ludzie.

   Reasumując, każda interpretacja jest na swój sposób ciekawa bo daje też do myślenia jak wróg chce nas przekierować niczym zwrotnica kolejowa na manowce.
   Relatywność w wierze to droga do Amena, Amonna, Baala, Ra, Węża itd a nie ma chyba bardziej relatywnej wiary niż w KRK.
   Interpretacja na zbawienie.com daje tez nadzieję. Wyobraźmy sobie świat jaki planowany jest wg komunistów a prezentowany na witrynie prisonplanet.pl. W domach kamery rządowe, zero intymności, zakaz czytania Biblii nad ulicami krążą drony obserwujące nietypowe ruchy, na każdej ulicy kamery, jedzenie gmo, substytuty substytutów jedzenia, roboty, zakaz współżycia pod pretekstem przeludnienia. Gdzie tu jest nadzieja? może i dojdzie na początku do takiego świata, ale wierzący będą mieli wtedy coś więcej od niewierzących - nadzieję i wiarę że przyjdzie Isus Chrystus, że będą dwaj świadkowie etc.

   Jak to mawiali harcerze:

   Czuj Duch

   Usuń
 9. Kluczem do rozwiązania zagadki symbolizmu z Apokalipsy jest pojawienie się Wielkiej Rzeszy. Skąd się ona weźmie? W jakich okolicznościach powstanie olbrzymia rzesza? Czyżby z powodu głoszenia ludzi na Internecie, który najprawdopodobniej będzie kontrolowany? Przecież będzie Wielki Ucisk dla Chrześcijan. Czyli nie będzie mowy o głoszeniu!

  Kto wiec będzie głosił, jak i komu? Jak dotrze do każdego zakątka ziemi? Jak przekona tych, których nikt przedtem nie mógł przekonać?

  Skąd będą czerpać wiedzę która przekona Wielką Rzeszę? Kto zna Prawdę? Na palcach jednej ręki można policzyć.

  Widać wyraźnie, że jedynie LITERALNE wypełnienie Objawienia ma sens. Dopiero orędzie trzech aniołów, olbrzymia nadprzyrodzona akcja w odpowiedzi na kłamstwa szatańskie da wspaniałe świadectwo, połączone z cudami. Podobnie będzie z dwoma świadkami.

  Dopiero ich świadectwo połączone z wielką mocą od samego Boga pobudzi miliony ludzi, z których wielu nigdy o Bogu nie słyszało a od Chrześcijaństwa uciekało jak pies od jeża z powodu chrześcijańskich herezji i faryzejstwa.

  Zbawienie to paszport i wiza do Królestwa Bożego.

  Zasada otrzymania wizji niezwykle prosta.

  Jeżeli zapytana osoba szczerze chce Królestwa Bożego i stosowania się do WSZYSTKICH przykazań, obieca, że nigdy nie będzie ich łamać, taka osoba otrzyma wizę do królestwa.

  Takie to jest dziecinnie proste. Czyli widać wyraźnie, że do zbawienia jest potrzebna jedynie znajomość Przykazań i jedna Ewangelia. Plus ostrzeżenie z Objawienia przed wzięciem znaku Bestii.

  I nawet to nie jest dzisiaj istotne, ponieważ sami aniołowie będą ogłaszali zakaz wzięcia znaku Bestii.

  Zajęło mnie 38 lat studiowania Biblii, aby dojść do takiego prostego wniosku.

  Czy Biblia jest w takim przypadku potrzebna? Oczywiście że tak. Świadczy o Ojcu i o Synu, Na jej podstawie będą sądzeni fałszywi religianci oraz na niej wyszkoleni bracia i siostry będą porwani do nieba lub zachowani w cudowny sposób przy życiu podczas WU.

  Jak w każdym Królestwie, będą różne zawody, funkcje administracja, premierzy, zarządcy itd. Górne miejsca w rządzie Królestwa już są zapełnione. Królem jest Chrystus - 12 apostołów jest głównymi premierami oraz wiodącą rolę będą odgrywać Abraham, Noe, Hiob,król Dawid, Salomon, Hiskiasz czy prorocy. Z ziemi Bóg wybierze 144.000, z czego część będzie zmartwychwstawać.

  Będą też tacy, którzy będą po prostu mieli zwykłe prace i obowiązki, nie takie zaszczytne. Jest oczywiste, że będzie hierarchia, będą sądy, administracja - wszystko oparte na Prawie Bożym.

  Owa administracja będzie panować i zarządzać nas Wielką Rzeszą.

  Tak ja to widzę, Chcesz być w Królestwie? Stosuj się do Przykazań.

  Chcesz więcej? Prowadź wielu do sprawiedliwości służąc swoim osobistym przykładem doskonałego wypełniania Prawa, a wiele ci będzie dane.

  Jak wyraźnie widać - żadne nauki żadnej religii do powyższego obrazu nie pasują! :-)
  OdpowiedzUsuń
 10. Nie bardzo kupuję taką interpretację:)
  zwłaszcza końcówkę, "Ci moc mają zamykać niebo, aby deszcz nie padał za dni proroctwa ich; i mają moc nad wodami, aby je obrócili w krew, i uderzyć ziemię wszelką plagą, ilekroć by chcieli." - bardzo dosłowny werset. Później jest napisane: "A gdy już złożą świadectwo swoje, zwierzę wychodzące z otchłani stoczy z nimi bój i zwycięży, i zabije ich", " a ich trupy będą leżeć na ulicy wielkiego miasta..." "i patrzeć będą ludzie ze wszystkich ludów i plemion, i języków, i narodów na ich trupy przez 3.5 dnia i nie pozwolą złożyć ich trupów w grobie."
  "A mieszkańcy ziemi radować się będą nimi i weselić się, i podarunki sobie posyłać, dlatego że ci DWAJ PROROCY UDRĘCZYLI MIESZKAŃCÓW ZIEMI!"
  Ewidentne jest, że skoro będą mieli moc zatrzymać deszcz i zamienić wszelką wodę w krew i sprowadzić każdą plage jaką sobie wymyślą to będzie to uciążliwe dla wszystkich, prawdopodobnie także i dla chrześcijan, więc wielu po ich śmierci będzie się radować. W takim razie musi to być namacalne i fizyczne świadczenie potwierdzone Bożą mocą.

  Druga sprawa, sam Isus Chrystus dał świadectwo swojej boskości apostołom, ukazując się im po zmartwychwstaniu. Rozmawiał z nimi, dotykali jego ran, był fizyczny i właśnie dlatego ponad wszelką wątpliwość uwierzyli w niego i świadczyli dobrą nowinę o jego królestwie. Tak jak napisał Heniek, Bóg raczej nie bawiłby się w symbolikę skoro może udowodnić wszystkim swoją moc przez manifestację fizycznych zdarzeń.
  Ja osobiście traktuję te proroctwa jako coś co się wydarzy na pewno beż żadnej wątpliwości w sposób fizyczny i zrozumiały dla wszystkich:)
  Łukasz

  OdpowiedzUsuń
 11. Czytając Biblię na pewno zauważyłeś że nawet lud wybrany, Izrael przed, jak i po uwolnieniu z Egiptu był świadkiem wielu cudów, namacalnych, mimo to zrobili sobie cielca jak tylko Mojżesz oddalił się na dłużej. Czasem nawet jak ktoś dostanie prawdą w twarz to jej nie zauważy. Poza tym myślę że Bóg w swojej niesamowitej i nieskończonej miłości do ludzi da im ostatnią szansę na opamiętanie się. 3.5 roku cudów i nawoływań owych dwu świadków, to i tak mniej niż 23lata proroctw ale no ile można:) Tu nawet chyba mniej ważne jest by świadczyć dobrą nowinę co po prostu pokazać boską moc. Szatan wystawi kandydata, antychrysta, ten przyjdzie jak na zbawienie nie ukrywajmy. Żeby wkupić się w łaski ludzi będzie musiał się wykazać, najpierw ucisk potem on, cudowny wybawiciel z nowymi technologiami i planem jak uzdrowić świat. Pewnie zostaną nam ukazane rozwiązania techniczne na bazie projektów i patentów Nicoli Teslii w których posiadaniu są iluminaci od ponad 100 lat, nie zapominajmy tego. Jeśli ktoś chce być boski musi tą boskość pokazać ludziom, w przeciwnym razie antychryst by się pokazał, ogłosił się królem świata i każdy machnął by na niego ręką.
  Poza tym zauważ, apostołowie ich uczniowie, i wielu innych we wczesnych czasach po śmierci Isusa mieli łatwiej, oni to widzieli, to było świeże, nie budziło żadnych wątpliwości, Isus umarł na krzyżu i zmartwychwstał. Dzisiaj siły szatana zrobiły tak ogromne szkody że nawet Ci co uważają że wierzą mają wątpliwości. I Bóg o tym wie:) więc logicznie rozumując i pamiętając że bardzo nas kocha raczej normalnym byłoby żeby objawił nam swoją moc jeszcze raz zanim zacznie sądzić. Bóg zawsze daje nam szansę, przynajmniej ja tak uważam, także owi świadkowie i ich cuda w takim przypadku musieli by być fizyczni.
  Więc odpowiadając na Twoje pytanie, czy musi się stać coś niesamowitego by ludzie uwierzyli odpowiadam: Ci co wierzą całym sercem i duszą nie muszą mieć żadnego potwierdzenia, jednak musi się stać coś by ci co nie wierzą mogli dokonać świadomego wyboru. Widziałem cuda szatana, widziałem cuda Boga, teraz wybieram w którą stronę idę.
  Mój sposób logicznego myślenia jest właśnie taki, jeśli widzisz gdzieś błąd w moim rozumowaniu, chętnie się dowiem jeśli błądzę:)
  Łukasz

  OdpowiedzUsuń
 12. OK. Czyli albo mnie nawiedza jakiś demon, albo ciebie.

  Obaj otrzymujemy informacje, które są sprzeczne ze sobą. Czyli ktoś jest pod wpływem złego ducha.

  W jednej piosence jest taki tekst: Dwóch mówi, że są Jezusami. Jeden na pewno się myli.

  Podałeś wersety:

  Jan. 16:7 Lecz ja wam prawdę mówię, wamci to pożyteczno, abym ja odszedł; bo jeźli ja nie odejdę, pocieszyciel on nie przyjdzie do was, a jeźli odejdę, poślę go do was.
  (BG)

  Jan. 14:26 Lecz pocieszyciel on, Duch Święty, którego pośle Ojciec w imieniu mojem, onci was nauczy wszystkiego, i przypomni wam wszystko, comkolwiek wam powiedział.
  (BG)


  Isus obiecał Ducha apostołom, nie nam. Objawienie nic nie mówi o udzielaniu Ducha, poza dwoma świadkami, którzy otrzymają widoczne dary Ducha.

  OdpowiedzUsuń
 13. Uuu.

  Człowiek który przestrzega SŁOWA BOŻEGO w tym mieszka BÓG.

  Obietnica jest dla każdego. Owszem wtedy kierowana do apostołów ale ogólnie dla każdego kto pojedna się z BOGIEM.

  Możecie czekać na dwóch świadków ale się ich nie doczekacie.

  OdpowiedzUsuń
 14. Interpretacja z linku na górze o "dwóch świadkach" jest niedorzeczna.

  Liczba 2 nie stanowi ich ilości.
  Liczba 2 jest symbolem, przedstawia prawdziwość świadectwa, uwiarygadnia świadectwo


  Trzymanie się liczby, jej symbolu i jej interpretacja zakrawa o numerologię. Interpretacja z liczb, co jest równe zajmowaniu się astrologią. Są to dwie współdziałające dziedziny wróżenia.
  Powiedz kolego babciom na wsi że Bóg powiedział że dwóch świadków to jest liczba symbol mają uwiarygodnić świadectwo.

  -------------------

  Następnie "Albowiem gdzie są dwaj albo trzej zgromadzeni w imię moje, tam jestem w pośrodku ich."
  Tym razem naciągasz już że do głoszenia prawdy mogą być 3 osoby. Dwójka z apokalipsy padła jak kawka bo okazuje się że właśnie mogą to być 3 osoby.
  Po za tym ten fragment wskazuje że od więcej osoby niż jedna zaczyna się zbór, kościół.
  Równie dobrze można interpretować dwójkę względem Kaina i Abla. Dwie osoby? dwie.

  --------------------

  Następnie wykorzystujesz jeden fragment do dwóch części Biblii: "Od onego czasu począł Jezus kazać i mówić: Pokutujcie, albowiem się przybliżyło królestwo niebieskie".
  Jeśli te wory dwóch świadków to również pokuta to dlaczego Isus nie powiedział od razu o worach?
  -----------------------------

  Następny fragment to już absolutnie typowa numerologia:
  "Ten czas to 1260 dni = 42 miesiące = 3,5 roku [7/2].
  Zgodnie z tym że Objawienie Jana to księga symboli to również te liczby oznaczające pewien okres odczytujemy symbolicznie.Liczba siedem oznacza pełnię a tu pełnię czasu."

  --------------------

  "Miasto Święte to Lud Boży i właśnie to Lud Boży w CZASIE KOŚCIOŁA CHRYSTUSOWEGO jest niszczony przez szatański świat"
  To ciekawe dlaczego tak zależy satanistom na Palestynie?

  -------------------

  "ŚWIADKOWIE BOŻY mają MOC bo jest w nich DUCH PRAWDY, DUCH BOŻY. ŚWIATŁOŚĆ BOŻA w nich świeci. Przyjęcie ich ŚWIADECTWA, nawrócenie i pokuta, przyjęcie SŁOWA BOŻEGO pozwala by u przyjmującego również pojawiła się ŚWIATŁOŚĆ. Ale tego który nie nawraca się i nie pokutuje ciemność ogarnia na wieki.
  Ten werset kontynuuje temat SĄDU, de facto SĄDU BOŻEGO.
  Niebo symbolizuje tu błogosławieństwo BOŻE i zbawienie bo pojednanie się z BOGIEM sprawi że otrzymamy żywot wieczny. Zachowanie SŁOWA BOŻEGO skutkuje otwartą bramą do NIEBA ale odrzucenie SŁOWA BOŻEGO zamyka bramę do NIEBA"

  Tj sprytne pływanie po temacie.

  Teraz tak powiedz mi kolego jak myślisz gdzie jest niebo? gdzie jest kościół Boga?

  Jak dla mnie to co piszesz to jakieś new age. Światłość, pokuta, nawrócenie bezwzględnie kojarzą mi się z tym ostrzeżeniem które jest spamowane w necie. Może chodzi Ci o jutrzenkę niosącą światło? Jeśli tak to po zawodach i więcej pytań nie mam......

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak myślałem.
   To za trudne dla człowieka w okresie niemowlęcym a nawet przed tym okresem.
   Mógłbym się odnieść gdybyś postawił jakieś kontrargumenty ale nie postawiłeś żadnych.
   New age to raczej tobie chodzi po głowie.
   Nie masz pragnienia. Widać to od razu.
   Bez pragnienia BOGA ani JEGO zamysłów nie poznasz.

   Usuń
  2. nie no widzę nowa rasa panów powraca. Jestem kimś gorszym mam gorszy kontakt z Bogiem a Tobie mogę pozazdrościć tylko patentu i stopnia wtajemniczenia niebiańskiego. Na którym poziomie kolego jesteś, które to Kyu? Mogę w ogóle z Tobą rozmawiać? bo mam wrażenie że do pięt Ci nie dorastam.

   Możesz mi rozjaśnić jakiego pragnienia nie mam? bo skoro jestem na etapie niemowlęcym to oznacza że potrzebuje nauki a nie ma to jak od kogoś OŚWIECONEGO.

   Pod innymi artykułami byłeś agresywny. Teraz pokazujesz swą wyższość. Przyznaj się z jakiej sekty jesteś?

   No i czemu nie odniosłeś się Waść do argumentów czy jak to nazywasz tezy kolegi Łukasza?

   Usuń
 15. Zakazany wywiad - Rafałem Gawrońskim o judeosatanizmie. Cenzura YouTube

  http://vimeo.com/53854912

  YouTube zaczyna się pięknie wpisywać w neototalitarny reżim o zasięgu światowym cenzurując krytykę ludobójców i satanistów, którzy przystąpili do wymordowania rdzennej ludności polskiej za pomocą broni biologicznej, którą się niewinnie nazywa "szczepionkami" i "żywnością genetycznie zmodyfikowaną" GMO.
  Kanał monitorpolski na YouTube dostał ostrzeżenie, a wywiad z niezależnym dziennikarzem, wielokrotnie więzionym za poglądy polityczne, usunięty.

  OdpowiedzUsuń
 16. Veteranie ja przedstawiłem konkretne argumenty w moim wcześniejszym poście, mogłbyś się łaskawie odnieść?:) z gory dziękuję:)
  Łukasz

  OdpowiedzUsuń
 17. Tam nie ma żadnych argumentów. Tylko pewna teza. A teza ta jest błędna.

  OdpowiedzUsuń
 18. jest błędna bo jest błędna? Czy jest błędna bo widzisz w niej błędy które możesz wykazać?
  Nie mogę powiedzieć o kimś że jest głupi nie udowadniając mu jego głupoty. Poprosiłem Cię żebyś wytknął mi błędy, przecież jestem otwarty na rozmowę.
  Tymczasem mnie zlekceważyłeś, argumentując że moja teza jest błędna bo...tak!
  Łukasz

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kolega veteran wyznaje moralność babci z filmu sami swoi "sąd sądem ale sprawiedliwość musi być po naszej stronie" :-) nie bo nie ;-)

   Usuń
 19. @P.Zimbarder
  Piszesz: "Miasto Święte to Lud Boży i właśnie to Lud Boży w CZASIE KOŚCIOŁA CHRYSTUSOWEGO jest niszczony przez szatański świat"
  To ciekawe dlaczego tak zależy satanistom na Palestynie?

  Czy ty chcesz naprawdę poznać?


  Obj. 21:2
  2. A ja Jan widziałem ono ŚWIĘTE MIASTO, Jeruzalem nowe, zstępujące z nieba od Boga zgotowane, jako oblubienicę ubraną mężowi swemu.
  (BG)

  ŚWIĘTE MIASTO = LUD BOŻY = OBLUBIENICA

  Nadal uważasz że dobrze rozumiesz?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. no widzisz wybrałeś sobie to co chciałeś, najmniej logiczne z tego co napisałem, bo faktycznie najmniej. Mnie chodziło o Palestynę jako ostatni przyczółek prawdziwych Izraelitów, bo skoro piszesz "Lud Boży w CZASIE KOŚCIOŁA CHRYSTUSOWEGO jest niszczony przez szatański świat" to dla mnie ludem Bożym był prawdziwy Izrael bez żydów. Ostatni prawdziwi Izraelczycy są w Palestynie. Ma być porwane 144 tys z różnych plemion Izraela. Wątpię by byli to obecni chrześcijanie. No może część. Tak czy owak to dywagacje moje.

   Tylko dlaczego po pierwsze uczepiłeś się tylko tego jednego fragmentu mojej wypowiedzi bez ustosunkowania się do innych, a po drugie nie odpowiedziałeś koledze Łukaszowi? wybierasz sobie to co Ci pasuje, tam gdzie widzisz słabość przeciwnika.

   Z drugiej strony zastanawiam się dlaczego tu mącisz skoro z większością ze stron Henryka się nie zgadzasz. Przecież masz własne forum, własnego bloga. Ja wiem dlaczego, ale nie chce mi się z Tobą już kłócić.

   Usuń
 20. jak dla mnie to nowe miasto zgotowane DLA LUDU OD BOGA, miasto Jeruzalem a nie lud Izrael... dalej jest napisany dokładny obraz miasta, że będzie miało bramy, wysoki mur, a miasto czworokątne i długość taka sama jak szerokość:) jak dla mnie jest to ewidentny opis MIASTA w którym będzie mieszkać lud boży. Jesteś przekonany że można w jakikolwiek sposób interpretować to symbolicznie???
  Łukasz

  OdpowiedzUsuń
 21. nie święte miasto jak oblubienica, tylko PRZYGOTOWANE JAK PRZYOZDOBIONA OBLUBIENICA DLA MĘŻA SWEGO. Miasto oblubienica baranka, w którym będzie królował nad swoim ludem. Po co w takim razie wymieniać rodzaje kamieni z jakich jest zrobiony?? Mur z jaspisu, całe miasto ze złota itd...? To też symbolika???
  Łukasz

  OdpowiedzUsuń
 22. Nikt nie ma monopolu na prawdę, bo "prawda jest powalona na ziemię", ale "wielu będzie badać i poznanie wzrośnie" - cytaty z pamięci. Zatem nie należy sobie nawzajem wytykać "złego ducha", bo każdy tu z piszących jest tylko człowiekiem, a człowiek jest OMYLNY. Każde interpretacje, o ile nie są podawane w zamiarze namącenia, mogą pomóc. Nie mówię, że pomogą, ale mogą pomóc. Oczywiste jest, że PRAWDA JEST TYLKO JEDNA.

  Trochę niepotrzebne słowa Pana Kubika "Najwyraźniej jesteś nawiedzony", a i veteran też może zejść o to niżej.

  Pan Kubik napisał: "Plagi gradu, zaćmienie słońca i księżyca, znikniecie gwiazd z nieba - to wszystko będzie pokazem niezwykłej mocy Boga - jego Objawienie, objawienie jego mocy i chwały."
  Co do gwiazd, to nie mają znikać, tylko spaść na Ziemię, jeśli mamy to literalnie rozumieć:
  Ap. 6:13-14
  (13) I gwiazdy niebieskie spadły na ziemię, podobnie jak drzewo figowe zrzuca figi swoje, gdy wiatr gwałtowny nim potrząśnie;
  (14) i niebo znikło, jak niknie zwój, który się zwija, a wszystkie góry i wyspy ruszone zostały z miejsc swoich.

  Chyba trudno to sobie wyobrazić i oznacza to coś innego, moim zdaniem, a nie zwykłe spadanie.

  Pozdrawiam
  abc na opera blog


  OdpowiedzUsuń

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.