sobota, 10 listopada 2012

Coraz więcej katolickich ostrzeżeń...

Czyżby czuli pismo nosem?

Ostatnio można zaobserwować masę tzw. maryjnych objawień i ostrzeżeń. Otrzymałem w ostatnich tygodniach kilka takich maili i nie mogę się oprzeć wrażeniu, że coś się szykuje na świecie - coś istotnego w kwestiach duchowych.

Czytając Biblię można natychmiast zauważyć, ze jakiekolwiek objawienia maryjne nie wchodzą w rachubę. Ewangelie i Objawienie Chrystusa nic na ten temat nie mówi.

Któż nas zatem ostrzega? Jest to chyba oczywiste. Twórca Kościoła Katolickiego i kultu Astarte aka Matko Boskiej Maryi - zawsze dziewicy. ;-) Czyli szatan, zwany diabłem, noszący imię Lucyfer.

Fragment jednego z takich 'ostrzeżeń'. Pokreślenia na niebiesko moje.
tekst oryginalny
(Odebrane podczas ukazania się Najświętszej Maryi Panny, które trwało 20 minut, a podczas którego obraz Świętej Eucharystii pojawił się na Jej czole)
Moje dziecko, Hostia, którą widzisz na Moim czole to symbol, mający udowodnić wszystkim dzieciom Bożym rzeczywistą obecność Mojego Syna w Świętej Eucharystii.
Mój Syn jest obecny na świecie i stoi przy każdym dziecku Bożym, każdego dnia w nadziei, że odczują Jego Obecność.
Dzieci, tylko przez przyjmowanie prawdziwego Ciała Mojego Syna, Jezusa Chrystusa, Odkupiciela ludzkości, zostaniecie pobłogosławieni szczególnymi łaskami.
Kiedy Mój Syn umarł za wasze grzechy, aby każde dziecko Boże mogło uniknąć śmierci, pozostawił ważne dziedzictwo.
Obecność Chrystusa w Eucharystii jest prawdziwa, a spożywana, daje szczególną ochronę. Przybliża was do zjednoczenia z Nim.
On jest Chlebem Życia. Ten Dar dla was, dzieci, nigdy nie może być podważany czy odrzucany.
Wśród Łask udzielanych tym, którzy przyjmują Jego Ciało i Krew jest łaska ocalenia od Czyśćca, jeśli przyjmują Je codziennie.
Mój Syn weźmie was w chwili śmierci, w Swoje Ramiona z dala od płomieni Czyśćca.
Msza Święta, która ofiaruje Prawdziwe Ciało Mojego Syna ku czci Mojego Ojca, niesie ze sobą także ogromne dobrodziejstwa.
Otrzymacie uwolnienie od oczyszczenia w ogniu Czyśćca, gdy częściej będziecie uczestniczyli w codziennych Mszach i częściej przyjmowali Ciało i Krew Mojego Syna w Eucharystii.

Wszystkie podkreślone teksty są drastycznie sprzeczne z Ewangeliami. Zachęta do kanibalizmu czyli spożywania autentycznego ciała Jezusa! Coś, co Jemu nigdy na myśl nie przyszło.

Kilka nadesłanych linków do przejrzenia.

http://www.paruzja.info/pazdziernik-2012/499-19-10-2012-09-06-maryja-panna-gdy-przyjmujecie-cialo-mojego-syna-otrzymujecie-laski

http://www.ostrzezenie.yoyo.pl/

http://www.ostrzezenie.yoyo.pl/aktualne_oredzia/oredzia_029.htm

http://ostrzezenie.wordpress.com/

http://ostrzezenie.wordpress.com/2012/10/27/chce-zaapelowac-do-wszystkich-bozych-dzieci-w-stanach-zjednoczonych-ameryki/

http://www.paruzja.info/

Hmmm... na końcu tego ostatniego linku mamy  adres emailowy do... Jezusa! Tego jeszcze nie było...

Najlepszy sposób na grzeszenie:

Moja najukochańsza córko, kiedy dusze odpadają ode Mnie i kiedy podlegają grzechowi, nigdy nie mogą się Mnie bać.
Gdy tylko zgrzeszycie, Moi ukochani wyznawcy, musicie natychmiast zwrócić się do Mnie.
Nigdy się nie wstydźcie ani nie krępujcie przybiec do Mnie, kiedy popełnicie grzech. To jest jedyny sposób odzyskania siły, aby ponownie chodzić ze Mną.
Źródło - http://www.paruzja.info/listopad-2012/558-03-11-2012-19-00-wkrotce-nie-bedzie-wiecej-grzechu-plaga-grzechu-bedzie-przeszloscia

A w Ewangelii Isus Chrystus powiedział do cudzołożnicy - Idź i nie grzesz więcej! Ten katolicki jakoś wybacza łatwo i zawsze. Nic, tylko grzeszyć i przepraszać NATYCHMIAST po grzechu!
Zabiłeś kogoś? Nawet się nie myj ale natychmiast przepraszaj. I to wszystko. Na tych zasadach funkcjonał hitleryzm.

Tymczasem Isus Chrystus ma nieco inne plany. Ma nastąpić całkowite zniszczenie Babilonu Wielkiego. Link - http://www.zbawienie.com/babilon.htm

Autorem zagłady Wielkiej Nierządnicy będzie sam Bóg. Ale szatan weźmie za ten sąd cały kredyt i na zgliszczach Watykanu ustanowi... ostatniego króla, nazywanego także Antychrystem.

Sataniści zrobią na krótki okres czasu 3.5 roku pokój i będą twierdzić, że religie były przyczyną całego bałaganu na ziemi. Oczywiście nie powiedzą nikomu, że religie te były autorstwa Lucyfera, które je osobiście organizował i ustalał ich doktryny.

Moim zdaniem ciśnienie wzrasta, temperatura się podnosi i dojdzie do wrzenia. Wysoce interesujące czasy, w jakich żyjemy.

15 komentarzy:

 1. Z jednej strony dobrze się ubawiłem widząc że mogę napisać do Jezusa:) i czytając jego stronę internetową, z drugiej zaś to strasznie przykre że są ludzie wierzący w takie brednie...
  Niewątpliwie coś się dzieje a tempo eskalacji tego czegoś przyspiesza. Wydaje mi się że mało czasu zostało więc trzeba się sprężyć i zebrać jak najwięcej zbłąkanych duszyczek dla naszego zbawiciela Isusa Chrystusa! Ja osobiście chciałbym się znaleźć w Królestwie Niebieskim z jak największą ilością ludzi. Tego samego chce Isus i trzeba mu w tym pomóc. Codziennie próbuję dotrzeć do "nie do końca wierzących" zaczynałem od najbliższej rodziny teraz rozszerzam działalność na przyjaciół i znajomych. Boże daj siłę żeby udało mi się przekonać jak najwięcej osób!
  A Ty Heniu poprzez swoją stronę i bloga dałeś mi kopa do nabrania rozpędu, wielkie dzięki za to!!:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Jakie brednie? co to za różnica czy wmawia się dzieciom że jak napiszą list do tzw sw Nicholausa, santa klausa czy tez już dorosłym mail do Jezusa. Tj właśnie ten matrix co nam stworzyli. Jeziuci mawiali mniej wiecej w ten sposób; dajcie nam 5 latka a jako dorosły jest juz nasz, zrobimy z nim co będziemy chcieli. Małym dzieciom wmawia się że trzeba sie modlić do bogini Izydy.

  Gdybym ja miał byc "wróżką", to moje ostrzeżenie na dzis byłoby następujące: nie idźcie dziś na Marsz Niepodległości, bo będzie pałowanie jak za komuny.
  Rok temu był majstersztyk propagandy rezimowej faszystowskiej TV tzw polskiej. Marsz miał sie rozpocząć o 16ej. Tymczasem o 15.45 w jednym miejscu policja skumulowała swoje siły blokując przejście a po drugiej stronie lewacy z posiłkami od pani Merkel w kominiarkach rzucali w policje kamieniami i niszczyli barierki. Trwało to 15 minut do mniej więcej 16ej. O 16ej relacja z tzw TV polskiej pokazywała non stop przez 1,5h ok 6 razy tą część 15 minutową z niemieckimi lewakami w kominiarkach kiedy prawdziwy Marsz w liczbie około 50 TYSIECY osób (chrześcijan, wolnosciowców) szedł innymi ulicami i nawet jedna stacja tv tego nie pokazała. W tvp przez te 1,5 h miedzy powtórkami tego filmiku kominiarzy pokazywano wypowiedzi tzw "autorytetów" potępiające zadymy jak to określali narodowców, ktorzy tak na prawdę jak napisałem wcześniej byli posiłkami od Angeli Merkel w kominiarkach.

  Uważajcie na Ozjasza Goldberga (vide Korwin Mikke) bo cos moze Wam wykręcić, tak jak niedawno ośmieszył ruch wolnościowy mówiąc że "paraolimpiada niepełnosprawnych to jak szachy dla debili". Syjoniści nakręcają scenariusz i sa po obu stronach barykady.

  Dzis może się wiele wydarzyć i polecam oglądać TVP choćby po to aby zobaczyc jak działa gebelsowska tv i mendia uważające sie za polskie. Dzisiejszy dzień może byc poczatkiem czegos ważnego, np pretekstu do wprowadzenia ustaw policyjnych, ograniczeń itp. Przedstawienie jest przygotowane, aktorzy maja juz wyuczone role, te dramatyczne też.


  Co do przekonywania innych. Uważam, że to nie ma sensu. Raz do jednej osoby owszem tak, ale wiele razy kiedy ona nie chce słuchac to pomyłka. Wiem to z autopsji.
  Większość nowo narodzonych chrześcijan przemieniła się z własnej woli samemu poszukując. Dlatego kiedys spytałem na tym blogu jak dotarli tu czy na zbawienie.com ludzie w kontekście przekonywania na forach co czynił Henio.
  Nie ma sensu. Ja sam także odnalazłem drogę. Nikt mi w tym nie pomagał. Najpierw przezywałem ból rozgoryczenie i szukałem odpowiedzi na zło tego swiata. Z drugiej strony moze faktycznie jest tak że to jezus?Isus sam wybiera swych żołnierzy....


  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. i jeszcze jeden cytat a propos dzisiejszego Marszu Niepodległości. Lewicowi antyfaszyści zapowiadali pokojową demonstrację. Dziś napisali na Facebooku: będziemy blokować Marsz Niepodległości - informuje "Rzeczpospolita". Do Warszawy zjeżdżają tysiące osób, aby wziąć udział w manifestacjach.

   Cytat to dekret z 1943 roku samego tow. Stalina: "Gdy obstrukcjoniści staną się coraz bardziej irytujacy, to nazwijcie ich faszystami, nazistami albo antysemitami. Skojarzenie to wystarczajaco często powtarzane, stanie się faktem w opinii publicznej".....

   Usuń
  2. Miicja z pomocą swoich prowokatorów rozbija czołówkę marszu. Podziękowania dla Straży Marszu za ochronę rekonstruktorów i innych uczestników.

   http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=z6h3glacfaQ#!

   Usuń
  3. Tym razem była prowokacja, ale jak się zacznie prawdziwy kryzys obawiam się, że będzie naturalna czynna walka z pachołkami syjorządu tzw policją.

   Inna sprawa że zdecydowana większość społeczeństwa nie wie o co chodzi w tym wszystkim no i oczywiście olewa postępujący komunizm. Wystarczy wódeczka, sex, koledzy/żanki itp
   Dziś powiedział mi pewien człowiek biznesu że w zasadzie jest dobrze, że socjal dla ludzi wzrasta, pensje. Rozłożył mnie na łopatki....co miałem mu powiedzieć?....jeszcze dodał Piotr Ty masz mroczne hobby.

   Usuń
  4. swoją drogą jestem ciekaw kto stoi za tym ruchem: http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/powstaje-ruch-narodowy,1,5302431,wiadomosc.html

   Przypominam że przedstawiciel partii narodowej Leszek Bubel tez jest syjonista i ma bardzo dobre kontakty w tym środowisku. Tak pisze na wszelki wypadek bo wiem, że czytają ten blog ludzie nie wiedzący jak działa w Polsce polityka.
   Bądźmy ostrożni. Jeśli macie wątpliwości proście Boga o zrozumienie.

   Usuń
  5. oto co ciekawego znalazłem o inicjatorze nowej partii tzw Polski:

   http://www.polskapartianarodowa.org/index.php?option=com_content&task=view&id=1588&Itemid=192

   Być może to fałszywka, ale rysy twarzy faktycznie wskazują na chazara. Jest tez prokatolicki. I wszystko na ten temat.

   Dopowiem jeszcze że nie tylko dzięki stronom Henryka powróciłem do Boga, ale też zrozumiałem że praktycznie wszystkie partie są pod kontrolą syjonistów. Walczyłem o idee wolnościowe ok 20lat żyjąc w niewiedzy. Też o tym kiedyś napisze na swym blogu ażeby był taki tekst ostrzeżeniem dla innych

   Usuń
  6. może jest syjonistą, może nie, może faktycznie "ktoś" chce uformować ruch narodowy na wzór SS-owskich ustaszy czy czarnej gwardii ale prawda jest taka że wszyscy ludzie którzy chcą w tym uczestniczyć, w większości zwykli ludzie którzy wczoraj wyszli na ulice z transparentami, to zagubieni i ogłupiani ze wszystkich stron patrioci którzy po prostu chcą normalnie żyć w swoim kraju. Nie wiem w co się przekształci ONR czy Młodzież Wszechpolska ale inicjatywa wczorajszego marszu nie była ani syjonistyczna ani faszystowska, była propolska. Ludzie którym się wiele rzeczy nie podoba wyszli na ulice żeby to zamanifestować, to byli Polacy! Nie widzę innej, lepszej okazji by zamanifestować swoją polskość i obawy co do dalszego losu Polski, rządzonej przez zakulisowy bolszewizm, niż wyjście na ulicę i powiedzenie głośno co mi leży na serduchu. Także jedność narodowa na plus, a co dalej z ruchem to trzeba monitorować i nie dać się zwieść. Tak czy siak Pan nasz Isus Chrystus przygotował wszystkim dwie kwatery do zamieszkania, niebiańską i piekielną, wszyscy trafimy tu lub tu. A puki co żyjemy w Polsce i to chyba dobrze mieć świadomość narodową:) ja tam kocham być polakiem:)

   Usuń
  7. Ja tez kocham byc polakiem, ale tylko w polsce.Przyjedz do niemiec albo anglii to odechce ci sie nim byc

   Usuń
 3. Co do marszu to wiem jak było w zeszłym roku i mam czytelny obraz sytuacji, w tym roku bez "Boomu" jakiegoś większego, był incydent, skończył się a ludzie idą dalej z flagami narodowymi.
  Co do nawracania to nie wiem, moim zdaniem lepiej próbować niż nie, nawet jeśli to niewiele daje...raz na jakiś czas ktoś się przekona, ja akurat sam poczułem że muszę znaleźć prawdę i mi się udało, w dużej mierze właśnie dzięki Henrykowi i jego stronie. Niektórzy ludzie są zmanipulowani do tego stopnia że czasem nie wystarczy raz im coś powiedzieć by zrozumieli:) masz przykłady w biblii, ile to proroków musiał wysłać nasz Pan do izraelitów by się upomnieli i co?:) także wolę czasem "potruć" komuś nad głową nawet jeśli to nie przyniesie efektu, nic mnie to nie kosztuje a przynajmniej wiem że próbowałem:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Fakty z dnia dzisiejszego:

  1. Ponad 100 osób zatrzymanych
  2. Policja strzelała używając broni gładkolufowej. Fakt że w górę
  3. Policja uzyła gazu
  4. Prowokatorzy z policji w kominiarkach zaatakowali...policyjny kordon poczym nagle schowali się za kordonem. Sa juz zdjęcia w necie jak jakis nie rozsądny policjant w kominiarce ma odsłonieta kurtke z napisem policja ( https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/402508_10151321240884766_18690833_n.jpg )i jak pozniej jest za kordonem spokojnie stojacy z kolegami z policji.
  5. Zanim sie rozpoczął marsz, wczoraj czy przedwczoraj przeszukano mieszkanie jednego z organizatorów.
  6. Dziś zatrzymywano celem przeszukania osoby udające się na Marsz. Część posądzono o posiadanie srodków odurzających.

  To część z działań mafii państwowej. Reasumując to był pokaz sił policji współpracy z opłacanymi przez lucyferian lewakami


  Na koniec bardzo ciekawy aczkolwiek nieco wulgarny teledysk hip hopowy o Polakach lemingach. Zespół w ciągu trwania jednego utworu opowiedział historię Polski pookrągłostolowej z akcentami antymasonskimi. Osobiście nie lubię tego gatunku muzyki ale warto przekazywac dalej:

  http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=1kq-ZQTANh8#!  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Świat się sypie, zobacz jak nasz świat upada
   Już wieki temu zachwiana równowaga
   Teraz, w sen zapada, to koszmar niestety
   W którym biegnie do przepaści, iluzorycznej mety
   Każdy ma bilety bo ten rejs jest darmowy
   Wyścig bez finału, wyścig atomowy
   Niezdrowy pęd do kasy tym są zapchane głowy
   American Dream, wcale nie tak kolorowy
   Pod butem mieć miliony - marzenie naszej władzy
   Wygra ten kto ma kasę zajrzyj tylko do sondaży
   Myślisz, że są prawdziwe, że to jest właśnie real
   Lepiej popytaj znajomych, zacznij myślenie od zera

   Afera za aferą, tylko mydlą nam oczy
   W TV walka o krzyże, a że VAT nam podskoczy
   O tym nie usłyszysz, a jak już to po fakcie
   Róbcie dalej wodę z mózgów - moje gratulacje!
   A za kilka lat, wszędzie będzie Korea
   Puste lalki na ulicach pod władzą Hitlera
   Marionetki kierowane medialnymi sznurkami
   Nawet nie świadomi tego, że są sterowani
   Tylko teraz nie jest łatwo w pojedynkę władać światem
   Trzeba stworzyć grupę ludzi zaufanych, a za kratę
   Posłać tych co głośno krzyczą jak na prawdę świat wygląda
   Nasza cywilizacyjna podróż dobiega już końca

   Zjednoczone państwa, unie, wspólne waluty, o w mordę
   Przecież to jest oczywiste, przecież z dala widać problem
   Świat do babilonu wraca, chcesz dowodów, to proszę
   Wspólny język i waluta, wszędzie praca za grosze
   Jedno państwo, wspólna rada, jedno prawo i władza
   Zamiast dążyć do pokoju do agresji doprowadza
   Libia, Grecja, Brazylia, Chorwacja, Jemen, mało?
   Oni wyszli na ulice, ile czasu nam zostało?
   Jeszcze tylko krok i przepaść, solidarnie
   Zaczną wszyscy spadać na ryj, więc przygotuj się mentalnie.

   Pamiętasz z Historii, cesarstwo rzymskie, człowiek
   Cezar myślał, że ma wszystko, myślał, że jest Bogiem
   I nie wyszło, jak zawsze, może dam kolejny przykład
   Wieki temu w Egipcie taka sama bańka prysła
   Posypały się marzenia o jednej wspólnej władzy
   Bo ja pięknie by nie mówił człowiek dąży do gaży
   Do koryta jak te świnie, zawsze papy będzie mało
   Co się z honorem stało, tak to zawsze wyglądało
   Bo egoizm jest w człowieku tak zakorzeniony
   Jak esperal wszyty w dupę, nie do wydrapania - pomyśl
   Ilu już próbowało monarchią władać światem
   Ale czas raz po raz okazywał się być katem
   Komuna - nie wyszło, teraz pseudo demokracja
   Średnio co 20 lat nowa restrukturyzacja
   Skoro demos niby rządzi, to dlaczego ja nie rządzę
   Czemu władze tego kraju kradną moje pieniądze
   Czemu władze tego świata robią ze mnie debila
   Gówno w prasie, gówno w TV, gówno gównem zasila
   Gówno czas nam umila, chcą mnie wyrwać z cywila
   Żebym walczył o państwo, żebym szeregi zasilał
   We mnie nie znajdą pupila, ja w ten świat już nie wierze
   Więcej obłudy w powietrzu niż CO w atmosferze
   Na papierze wypisują, podpisują Pelikanem
   Tylko podpis jest prawdziwy, wszystko wyżej zakłamane
   Choć najlepiej jest teraz przestać myśleć co się stanie
   Ja nie poddam się człowieku, moja pora na czuwanie.

   Wielkie korporacje kładom nam pod nogi tory
   Z których ciężko jest zboczyć, pokazują kolory
   Mówią który jest ok, który to nasz ulubiony
   Ale każdy z nich jest szary tylko chemią zabarwiony
   To pozory, wolność słowa, podejmowane decyzje
   Większość ludzi z przekonaniem mówi "jest fantastycznie,
   tyle, mogę, jestem wolny, czuje się tak wspaniale"
   Ale przecież to komuna tylko na większą skalę
   Z tą różnicą, że nie mówią nam czego nie możemy
   Ale kontrolują to co kupujemy i co jemy
   W czym chodzimy, co widzimy, co słyszymy i czytamy
   Kreujemy własne zdanie choć takiego nie mamy
   I nie znamy innej prawdy, niż ta na tacy podana
   Trzeba otworzyć oczy, walka nie jest przegrana
   Jeszcze mamy czas, ale jest go coraz mniej
   Nigdy nie przyjmuj postawy, że wygodniej wiedzieć mniej
   dąż do wiedzy człowieku

   Proste Wersy - Lalki:

   http://www.youtube.com/watch?v=IFpxyRGYyak&feature=related   Usuń
 5. Może mi ktoś powiedzieć czy nie jest to czaasami masoński uścisk dłoni? Chodzi o tuska i premiera Chin, ostatnie zdjęcie

  http://www.sfora.pl/Zobacz-jak-Donald-Tusk-swietnie-sie-bawi-Z-Dmitrijem-Miedwiediewem-g49193-53807

  OdpowiedzUsuń
 6. Z tego co widzę to opór Syrii pokazuje, że ostatnia walka króla południa i króla północy może nadejść. Więc czas wielkiego ucisku może nadejść za jakiś czas zwłaszcza, że nadchodzi nowa era wedle religii ONZ, era wodnika. Dziwne by było gdyby następna religia, która jest budowana od ponad 20 lat miała się nie urzeczywistnić, bo nie wieże by populacja mogła się nabrać na kolejną zmianę daty. Więc moim zdaniem pojawienie się zdarzenie, która doprowadzi do stworzenie ostatniej religii sił zła już niedługo nadejdzie, może 12:12 21.12.2012.

  OdpowiedzUsuń
 7. http://ostrzezenie.wordpress.com/2012/02/22/dlaczego-odrzucacie-moje-ostrzezenia-aby-przygotowac-sie-na-moje-powtorne-przyjscie/

  OdpowiedzUsuń

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.