wtorek, 13 listopada 2012

Australia: według nowego programu szkolnego heteroseksualizm nie jest normą!

Data publikacji: 2012-10-25 10:00

Data aktualizacji: 2012-10-25 09:05:00

fot. Pdfpdf


Zgodnie z najnowszym programem pilotażowym „Proud Schools”, który ma być docelowo realizowany we wszystkich australijskich szkołach, uczniowie będą się uczyć o tym, że heteroseksualizm nie jest już normą w relacjach międzyludzkich. „Heteroseksizm” wraz z „homofobią” mają być plagami, które władze oświatowe zamierzają wyeliminować ze szkół.

Zręby programu „Proud Schools” zostały zaakceptowane już 22 marca 2011 r. Według jego autorów heteroseksualizm nie powinien być przedstawiany jako norma ludzkich związków. Takie postrzeganie bowiem ignoruje lub co gorsza dyskryminuje osoby „nie-heteroseksualne”. „Heteroseksizm” zaś „to pożywka homofobii”.


 

Twórcy nowego programu uważają, że nauczyciele powinni monitorować place zabaw – nawet po lekcjach – by eliminować „heteroseksistowski” język wśród dzieci i młodzieży (sic!). Resort edukacji przeznaczył 250 tys. dol. na pilotażowy program, który ma być na początku realizowany w12 szkołach publicznych w Nowej Południowej Walii.

Program został zainicjowany w 2010 roku przez byłą labourzystowską minister edukacji Verity Firth i wdrożony przez obecnego ministra oświaty w Nowej Południowej Walii, Adriana Piccoli. Piccoli powiedział, że jego resort za priorytet uznał „eliminację homofobicznej przemocy”. Podobny program jest już realizowany w Wiktorii pod nazwą „Safe Schools Coalition”. Koncentruje się on na „wspieraniu różnorodności seksualnej”. Nowym projektem „Proud Schools” mają być objęte dzieci od 12-go roku życia.

Program ostro skrytykowała Miranda Devine na łamach „Sydney Telegraph". Napisała ona, że co najmniej 10 posłów liberalnych jest „bardzo zaniepokojonych” projektem i zamierza złożyć skargę na ministra Piccoli. Jeden z parlamentarzystów, Fred Nile określił program mianem „propagandy" i już zwrócił się do rządu o wstrzymanie funduszy.

Devine zacytowała jego wypowiedź: 

„Jestem całkowicie przeciwny praniu mózgu uczniom, zwłaszcza gdy przechodzą okres dojrzewania”. Dodał, że nie rozumie dlaczego należałoby promować homoseksualny program, skoro pederaści i lesbijki stanowią zaledwie 2 proc. populacji.


Źródło: LSN
AS
........................................................................
Mój komentarz....
Premier Australii, Julia Gillard jest lesbijką!  http://www.youtube.com/watch?v=qG1KP53HusE [EN]
Niewielu zdaje sobie sprawę z tego, że homoseksualizm jest to największe zagrożenie dla istnienia naszej cywilizacji. Żeby trzodę hodować, musi się ona rozmnażać W żadnej hodowli homoseksualizm nie jest zjawiskiem pożądanym. Matematyka jest banalnie prosta.

Wyobraźmy sobie 20 ludzi: 10 kobiet i mężczyzn na wyspie.  Każda kobieta musi mieć dwoje dzieci aby ta grupa nie znikła z powierzchni ziemi.

Czyli 10 kobiet x 2 = 20 dzieci. 20 rodziców umiera ze starości, ale 20 dorasta i mamy nadal liczbę 20 osób.

Teraz w tej grupie jest 3 homoseksualistów. Oznacza to, że 3 panie nie mogą mieć dzieci.
Czyli z 10-ciu pań, które miałyby po 2 dzieci zostaje 7, które mogą mieć dzieci.

Owe 7 pań musi mieć nadal 20 dzieci aby grupa przeżyła do następnego pokolenia, czyli 2.9 dziecka - praktycznie po troje dzieci KAŻDA!
 
Jeżeli na 10 panów 5 jest homosiów, to sytuacja kobiet heteroseksualnych jest zupełnie tragiczna.

Z 10-ciu pań tylko pięć może mieć dzieci. Aby ta grupa przeżyła bez jakiegokolwiek wzrostu, każda z tych pań MUSI mieć 4.2 dziecka. Czyli jedna z nich musi mieć pięcioro!
A jeżeli jedna z tych pięciu będzie lesbijką? 4 pozostałe muszą mieć 20 dzieci, czyli każda musi mieć pięcioro dzieci!

Następuje powolna systematyczna eksterminacja owej grupy ludzi.


Kogo w dzisiejszych czasach stać na urodzenie i wychowanie pięciorga dzieci!?
Jest więc oczywiste, że szatańskie władze promują nachalnie wszelkie zboczenia - w celu eksterminacji Chrześcijaństwa. Owe władze są winne zbrodni ludobójstwa. Dodajmy do tego aborcję, masowe zatruwanie społeczeństw, olbrzymią ilością trucizn i już chyba nikt nie może mić złudzeń odnośnie ich intencji oraz tożsamości ich rzeczywistego władcy. Kto za owymi władzami stoi?
SAM SZATAN!!! Promowanie satanizmu w mas merdiach jest także dowodem na to, z kim władze w rzeczywistości współpracują i do czego dążą.

15 komentarzy:

 1. Uwaga!! czy ktoś wie co można zrobić w sytuacji kiedy sanepid grozi ukaraniem 1500zł lub naganą wg Kodeksu wykroczeń za nie szczepienie dziecka? bo takie pismo dziś dostałem. Każą mi zaszczepić dziecko. Nie wiem czy to przypadek czy nie...

  Co do artykułu z Australii, to uważam, że w ciężkich czasach przyjdzie nam żyć ponieważ nie dość że bieda będzie, to trują nas z każdej strony oraz na siłę wciskają nam swój światopogląd. Do tego dochodzi inwigilacja plus elektronika. Full wypas światu wg Orwella

  OdpowiedzUsuń
 2. nie chce Cie martwić Piotrze ale jeśli nie zaszczepisz to a) mogą to zrobić za Ciebie z użyciem przymusu bezpośredniego (wtargną Ci do domu,usiądą na dziecku i zrobią zastrzyk), b) Ty pójdziesz siedzieć a dzieciaka i tak zaszczepią, oczywiście nie popuszczając grzywny. Według ustawy o szczepieniach która weszła w życie we wrześniu tego roku. Poszukaj w necie wiele info na ten temat jest. Też mam dziecko i zastanawiałem się już co bym zrobił w tej sytuacji.
  Zostaje tylko rozkazać im by podali Ci pełny skład szczepionki, by dali Ci próbkę którą sam możesz zbadać, niech nawet Ci ja sprzedadzą jeśli inaczej nie mogą. Jeśli lekarz będzie próbował ominąć temat poproś by sam to sobie wstrzyknął, w razie potrzeby wyrwij mu strzykawkę z ręki i wstrzyknij mu siłą, oni mogą to czemu nie my:) wiem że drastyczne środki ale jeśli chodziłoby o moje dziecko to bym się nie zawahał ani chwili. Dla przypomnienia za tą ustawą głosowało 465 posłów jeśli się nie mylę...
  Życzę powodzenia, oby nie było tak źle jak napisałem, będę się modlił za Twoją rodzinę!
  Co do artykułu to po prostu ręce mi opadły...;/

  OdpowiedzUsuń
 3. Dzięki, nie myślałem ze czyta to ktoś w temacie. Choć ja mam inne informacje tzn że moga ukarać grzywną 1500zł. Nie popuszczę. Zacznę od mediów choc nie za bardzo tego chcę. Mam wg ich informacji 21 dni na wykonanie nakazu.
  Jak dla mnie tj chamstwo i faktycznie szatan odpowiednio dobiera sobie ludzi. Od niedawna nauczyłem się na świat patrzec czarno biało: albo ktoś jest zły albo dobry. Dobry człowiek nie pracuje w sanepidzie czy jako komornik.
  Tak za tą ustawą głosowali niemal wszyscy posłowie. Tylko jeden poseł albo sie wstrzymał albo glosowal przeciw.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Piotrze ale mysle ze zostala jeszcze fundacja praw czlowieka? Co oni sobie do cholery mysla ze czlowiek ma sie poddac im i juz bo Panstwo tak chce. Co myslicie panowie fundacja praw czlowieka czy to raczej zly pomysl?

   Usuń
  2. Może wykorzystam wszystkie pomysły łącznie z wbiciem pielęgniarce albo lekarce tego zastrzyku. Jednak byłby to show w stylu palikota (celowo z małej).

   Tu nawet nie tak bardzo chodzi o same szczepionki bo ja byłem szczepiony i jakoś żyje, choc nie wiadomo co we mnie siedzi to raz a dwa to co oni obecnie dodają jakie są składniki. Pewnie lekarki tego nie wiedzą. Mnie to uwłacza jako człowiekowi i rodzicowi. Bóg dał nam wolną wolę, niektórzy mawiają że to był jego największy żart. Szatan odbiera wolną wolę i objawia się to w ustawach już na całym świecie. Gdyby chrześcijanie katolicy, protestanci etc zastanowili się pod tym kątem to zorientowali by się że światem rządzi szatan. W Polsce mamy nie wiem ilu obecnie ale chyba ok 70% katolików, pewnie kilka procent protestantów i wszyscy wybierają partie satanistyczne, że takiego skrótu użyje myślowego. Nie ma żadnej partii w Polsce pro chrześcijańskiej. Szczepionki są tego przykładem

   Usuń
  3. Na tej stronie jest więcej na temat szczepień i jak to wygląda od strony prawnej:http://kefir2010.wordpress.com/2012/08/29/nowe-wytyczne-odnosnie-szczepien-ochronnych-w-2012-szokuja/ Niech was Bóg błogosławi Bracia i Siostry.

   Usuń
 4. Jak można kogoś zmusic do szczepienia przymusowego. Panowie dzieje się coraz gorzej. Manifestacja 11.11.12 w Warszawie Policja zrobiła pokaz siły , są nagranie jak zamaskowane wyglądające jak kibice służby policji prowokowały tłumy , normalnie z kurtkami z napisami Policja chodzącymi za kordonami uzbrojonych jak Jacyś żołnierze z Gestapo policjantów.. Normalnie patrząc na uzbrojenie i wygląd tych ludzi oni wyglądają jak jakaś armia do pacyfikacji. Jestem w szoku w jakiej ludzie żyją błogiej na maxa aż nie świadomości tego co w okół nich się dzieje.. Kiedy próbuje im powiedziec że to wszystko wygląda inaczej niż myślą jest niemal agresja.. Mają mnie za wręcz jakiegoś chorego albo że w sekcie jestem.. Jestem w szoku jak Szatan wyprał głowy.. Ciesze się że powróciłem do boga i się od tego uwolniłem ale jak do ludzi przemówic.. Chyba trzeba się modlic do stwórcy o mądrośc. To co się dzieje obecnie na świecie szkoda mi tych ludzi którzy wychodzą na ulicę walcząc z policją która jest wyszkolona żeby ich spacyfikowac oni po prostu walczą o swoje o normalne życie nie świadomi kto za tym stoi.. Krew aż zalewa ale wiem że bóg widzi co się dzieje i Będzie wszystkich sądził sprawiedliwie za ich uczynki wtedy Ci wszyscy co nam szykują ten los i służą Diabłu będą płakac a nie My :) Oby jak najwięcej ludzi obudziło się z tego błogiego snu.. Biedni ludzie. Tobie , oby Nasz zbawiciel wysłuchał twoich modlitw i pomógł Ci żebyś nie musiał dziecka szprycowac tym.

  OdpowiedzUsuń
 5. A fundacja praw czlowieka chyba na cos sa?

  OdpowiedzUsuń
 6. http://www.youtube.com/watch?v=tKd-Rx4JQ48
  http://www.youtube.com/watch?v=IBntldylnZc&feature=related tu popularne linki na ten temat, ustawa jest niekonstytucyjna, są ludzie którzy próbują z nią walczyć, oczywiście media milczą. Nie wiem czy komukolwiek uda się zdemaskować i obalić tą ustawę, szczerze wątpię ale bądźmy dobrej myśli...
  Sami widzicie zabierają nam prawa jedno po drugim, społeczeństwo jest tak otępiałe że nie dostrzega nic:/ ja moim dziadkom przedstawiam dowody, pokazuje filmy, czytam artykuły to ostatnio nawet zostałem posądzony o faszyzm, przez własną babcię!! Szatan wykonał robotę doskonale, niech gnije w piekle na wieki!

  Znalazłem wczoraj kopię nieistniejącej już strony polonica.net warto się zapoznać z materiałami jest tego dużo i obszernie - http://web.archive.org/web/20080618203429/http://www.polonica.net/

  http://www.youtube.com/watch?v=0IF9y5d5fe8 tu ciekawy film
  http://wponline.freeservers.com/antysemityzm1.htm a tu ciekawa strona co do pochodzenia polskich włodarzy, nie wiem co o tym myśleć, niby podany jest numer dokumentów archiwalnych z których te informację pochodzą, jeśli tak to byłoby to dość precyzyjne wyjaśnienie dlaczego jest jak jest... może ktoś ma dostęp i mógłby to potwierdzić?:)

  OdpowiedzUsuń
 7. "Jeżeli na 10 panów 5 jest homosiów, to sytuacja kobiet heteroseksualnych jest zupełnie tragiczna."

  A słyszałeś o czymś takim jak poligamia?

  OdpowiedzUsuń
 8. Dziękuję wszystkim za dobre intencje.

  To wezwanie do szczepień dało mi wiele do myślenia
  Miałem nic nie robić w doinformowywaniu ludzi, ale widzę że to chyba ten kurs, ten znak od Boga żeby coś robić. Mam wiele portali i chyba czas na działanie. Do tej pory myślałem, że to wszystko to nieuchronność losu, że tak musi być. Jednak się nie zgadzam z takim mafijnym państwem. Polityki nie lubię ale mogę robić coś na podobieństwo Henryka.
  Zastanawiam się czy jest sens tworzyć np grupy chrześcijan duchowych że się tak wyrażę zainspirowanych witrynami zbawienie.com. Ja nie mam ani jednego znajomego mającego podobny system wartości jak ja. Co Wy o tym myślicie? Gdyby wyłączyli nam internet to jesteśmy jak te sieroty, zdani na ateistów, sąsiadów materialistów itd. Moja mama nawet jest przeciw mnie jesli chodzi o system wartości. Mikołaj, choinka, żarcie, wielkanoc i tak przez cały rok...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. http://kefir2010.wordpress.com/2012/07/30/jak-uniknac-szczepien-o-szczepionkach-jeszcze-raz-dla-tych-ktorzy-ich-nie-chca/

   Usuń
  2. Piotrze pewnie roznimy sie poglodami itd. Ale od dawna uwazam ze internet to nie jest to. Owszem miejsce dobre na przekaz informacji czy gloszenie. Ale wciaz jak na pustyni. Dlatego wielu woli chodzic do kosciolow i tam sie budowac wsrod ludzi. Wszystko ma swoje plusy i minusy. No chyba ze internet zupelnie komus starcza. Mi nie. Ja uwazam ze czlowiek chce byc potrzebny i potrzebuje drogiego. A przez internet? Dobre i to ale to nie to samo.

   Usuń
  3. Piotrze, ja osobiście usunąłem wszystkie filmy, teledyski, muzykę z kompa to były rzeczy unikatowe dla wielu, zbierałem je przez długie lata, wywaliłem wszystko by zrobić miejsce na materiały ujawniające prawdę. Kopiuję większość ważnych artykułów na swój dysk, ściągam filmy przedstawiające dowody tak biblijnego stworzenia jak i światowej konspiracji. Są to narzędzia którymi mogę otworzyć oczy innym. Zgrywam to na nośniki i pokazuje innym, rozsyłam linki znajomym niech czytają. Oczywiście zawsze namawiam do przeczytania biblii. Poruszam temat gdziekolwiek jestem i z kimkolwiek mogę, to tyle co w tej chwili mogę zrobić. Przede wszystkim skupiam się na doinformowaniu i oświeceniu najbliższej rodziny. I tyle! Masz możliwość dotarcia do kogokolwiek, zrób to, najważniejsza w czasach końca będzie świadomość społeczna, im więcej jest tych co dostrzegają fałsz i obłudę ówczesnego świata tym więcej potencjalnych dusz dla Pana naszego:) To jest wojna, oni mają przewagę (pieniądze, kontrola informacji, rządy, indoktrynacja, wszystko) ale nas jest więcej:)
   Poza tym ja kocham Boga, wiem że Bóg kocha mnie to jest siła którą marionetki na usługach szatana nie mogą się podeprzeć, i to jest budujące:)
   Pan z Wami wszystkimi przyjaciele, nie poddawać się!!!

   Usuń

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.