poniedziałek, 19 listopada 2012

“Nowy Wspaniały Świat”: dwunożne bydło, „Pussy Riot” i kultura śmierci


Źródło: http://www.fondsk.ru/news/2012/08/26/oskotinivanie-pussy-riot-i-kultura-smerti.html
Za: http://3rm.info/27804-oskotinivanie-pussy-riot-i-kultura-smerti.html
Data publikacji: 28.08.2012
Tłum. RXZbydlęcenie i bydlęcenie to moralny upadek człowieka i przekształcenie go z władcy swojej wolnej woli i „obrazu na podobieństwo Boga” w łatwo manipulowany, za pomocą najprostszych impulsów, wizerunek bydlęcia. Coś na kształt seksualnie nadpobudliwej małpy. Można mówić o złych intencjach tych, którzy pragną ujarzmić chrześcijan grzechem ale patrząc na opętanie estradowych idiotek, zwących się „Pussy Riot” (angielskie wyrażenie slangowe oznaczające „opętane i szalone organy płciowe” lub „szalone macice”) nie można nie wspomnieć mądrych słów o zmuszaniu ludzi do przejścia na granicę oddzielającą człowieka od bydła: „Większość ludzi, z dnia na dzień, kieruje się w życiu nie publikacjami w naukowych czasopismach, nie abstrakcyjnymi zasadami i nawet nie religijnymi nakazami ale normą. Norma, z kolei, opiera się na takich lub innych zasadach i naukach, może się zmieniać, słabnąc, wzmacniać się, itp.


 

I to jest główny front wojny kulturowej!

Rok po roku, dzień po dniu, obserwujemy jak niszczeje w ludziach zrozumienie normy jako takiej; seksualne zboczenia to zaledwie jeden z mnogich etapów tego działania”
Rosyjscy filozofowie jeszcze na początku XX wieku pisali, że człowiek nie umiejący dostrzec zła jest wobec niego bezbronny ponieważ „osobowość wykuwa się w rozróżnianiu dobra od zła, w wyznaczaniu granic zła. Kiedy te granice zaczynają się zacierać to osobowość zaczyna się rozpadać. Poglądową ilustracją technologii i nagłej uwagi światowych agencji medialnych, latami poszukujących rozgłosu za każdą cenę, jest tandeta i podobieństwo opinii, które postarali się wepchnąć w akcję pijarowską i grymasy amatorów „błękitnego ekranu” obsesyjnie demonstrujących miny, solidarność zachodnich klonów rosyjskojęzycznych „szalonych macic”. Papież Jan Paweł II jeszcze w 1995 roku oficjalnie wprowadził swoją encykliką, w stosunku do współczesnego społeczeństwa zachodniego, pojęcie „cywilizacja śmierci”. Istotę tego zjawiska obrazowo opisał amerykański profesor fizjologii, John William Drepper, w pracy zatytułowanej „Historia intelektualnego rozwoju Europy” gdzie pisze: „…nadchodzi czarny dzień dla społeczeństwa, kiedy uzna ono za jedyną miarę zróżnicowania społecznego bogactwo. I wkrótce ten dzień sprowadził za sobą do Rzymu swoje nieuniknione konsekwencje, rząd oparty na dwóch bliźniaczych zasadach: przekupstwie i terrorze…

Akumulacja władzy i bogactwa wygenerowała całkowite zepsucie. Prawo utraciło wszelkie znaczenie. Powód powinien był dać łapówkę ażeby dotrzeć do sądu. Mechanizm społeczny przekształcił się w rozkładającą się masę zgnilizny. Lud przekształcił się w czerń, arystokracja stała się diabłem, miasto piekłem. Ani jedno przestępstwo o których wspomina się w kronikach ludzkiego zepsucia, nie pozostało niedoskonałym. Morderstwa z zimną krwią, zdrada rodziców, mężów, żon, przyjaciół, trucicielstwo wprowadzone jako element systemu, rozpusta dochodząca do kazirodztwa i nieopisane, niewyobrażalne zbrodnie. Kobiety były tak rozwiązłe, rozpustne, zdeprawowane i niebezpieczne, że niemożliwością było nakłonić mężczyznę do zawarcia małżeństwa a małżeństwo zmieniło się w konkubinat.

Nawet dziewczynki popadały w zagadkowe, niepojęte nieprzyzwoitości”.

Wydane w języku rosyjskim, w zamierzchłym 1866 roku, dzieło amerykańskiego uczonego bardzo dokładnie opisuje „kulturę” narzucaną już nie tylko dzisiejszemu, zachodniemu społeczeństwu, którego duszę, według trafnego wyrażenia Alieksandra Niekliesy, nasiąkniętą dążeniem do indywidualnego komfortu i osobistego bezpieczeństwa, „duchy rynku” zmusiły do gnicia i stopniowego przekształcania się w totalne koryto powszechnej, wszystkożernej konsumpcji i zbydlęcenia.

Ta tendencja wydaje się mieć charakter uniwersalny i zakaźny. Nawet w Wietnamie w ubiegłym miesiącu przeszedł pierwszy w historii kraju pochód sodomitów znany jako „gay-parade”, na którym aktywiści sodomii wyrazili poparcie oświadczeniu rządu wietnamskiego o możliwości ustawowej legalizacji „małżeństw jednopłciowych”. Nie tak dawne podobne oświadczenia złożyły władze Wielkiej Brytanii i USA i także podjęły decyzję o ustawowym zakazie używania terminów „mąż i żona” oraz „matka i ojciec” po to „żeby uszanować prawa mniejszości seksualnych”. Z podobnego powodu w tym roku we Francji zakazano terminu „Mademoiselle” a Parlament Europejski w 2009 roku zakazał mówienia „Miss” (panna) i „Mrs” (pani), rzekomo „obrażające godność kobiety”. W Finlandii za to, że lider partii chrześcijańsko-demokratycznej i biskup drugiego co do wielkości miasta kraju (Tampere) wystąpili przeciwko „małżeństwom jednopłciowym” i adopcji dzieci przez sodomitów, szeroko teraz jest nagłaśniane odrzucanie przez Kościół sodomitów, którzy dla Kościoła są ludźmi popełniającymi przestępstwo przeciwko Prawu Bożemu. W Austrii jawnych sodomitów w sutannach wybiera się już do rad parafialnych.

A w USA ich przeciwników skazuje się na więzienie „za oszustwa podatkowe” jak to miało miejsce, na przykład, z Brazylijczykami organizującymi w swojej ojczyźnie masowe akcje protestu przeciwko sodomitom, w których biorą udział miliony ludzi protestujących przeciwko „gay-paradom”.
W tym roku amerykańskim wojskowym oficjalnie zezwolono na stosunki seksualne ze zwierzętami poprzez przyjęcie odpowiednich poprawek w Jednolitym Kodeksie Sądownictwa Wojskowego, artykuł 125, który to wcześniej zabraniał sodomii a teraz włączono punkt o zoofilii. A prezydent Barack Obama nie tylko wypowiedział się za legalizacją „małżeństw jednopłciowych” ale i zapowiedział w specjalnej dyrektywie „walkę o prawa mniejszości seksualnych” za granicą jako „priorytet polityki zagranicznej USA” (!!!).W stolicy Norwegii w zaprzeszłym roku odbyła się pierwsza dziecięca „gay-parade”. Była ona przeprowadzona w ramach promocji dziecięcej homoseksualności, przedstawianej w formie „badania” na ten temat i opublikowanego w książce o jego wynikach. Dla organizatorów i propagandystów tego przedsięwzięcia pedofilia jest „całkowicie normalnym zjawiskiem”!.
Z podsumowania w książce: „…to jest książka o homoseksualnej miłości wśród dzieci i młodzieży. Ale i dorośli, zwłaszcza rodzice i nauczyciele, także będą czerpać wielką korzyść z tej książki wysyłającej w dobrą podróż rezultaty wieloletnich badań w sferze homoseksualizmu w Norwegii. Ta książka…przedstawiająca sobą wszechogarniający i szeroki opis życia i statusu młodzieży i dorosłych, zakochujących się w ludziach swojej płci, zdoła położyć fundamenty pod bezpieczeństwo, tolerancję i szacunek w stosunkach pomiędzy dziećmi i dorosłymi”.
W Holandii zarejestrowana jest polityczna partia „Miłosierdzie, wolność i różnorodność” (Charity, Freedom, Diversity) walcząca o prawa i swobody dla pedofilów.Jej członkowie walczą o legalizację zoofilii, dziecięcej pornografii i o obniżenie wieku od którego można „legalnie nawiązywać stosunki seksualne z dziećmi (z 16 lat do 12 lat).
Pomimo tego, że pojawienie się takiej partii wywołało masową falę protestów i spraw sądowych, nawet wśród przyzwyczajonych do wielu zboczeń Europejczyków, Trybunał Haski podjął decyzję, że partia pedofilów jest absolutnie legalna ponieważ „prawo do tworzenia partii politycznych jest jednym z podstawowych praw demokracji…”.
Na tle tych około bydlęcych namiętności informacja o tym, że w Europie i USA kanibalizm (ludożerstwo) jest normą nie tylko w telewizji, jakoś przelatuje niezauważona. Pomimo, że jest promowana nie mniej od pozerskich, zwyrodniałych „Pussy Riot”. Na przykład nie tak dawno prowadzący holenderski tele-show „Proefkonijnen” (Króliki doświadczalne) Dennis Storm i Valerio Zeno, w najlepszym czasie antenowym kanału telewizyjnego BNN, żywili się wzajemnie swoim mięsem. Przed rozpoczęciem programu obaj przeszli drobne operacje. Stormowi wycięto kawałeczek mięsa z pośladków a Zeno’wi z brzucha. Następnie kucharz obsmażył te kawałeczki mięsa na maśle nie doprawiając ich przyprawami ponieważ „istota doświadczenia” polegała na tym żeby „poczuć prawdziwy smak człowieczyny”. W rezultacie na oczach milionów ludzi, przy nakrytym w studio stole ze świecami, Storm i Zeno „zakosztowali wzajemnie smaku swoich mięs”, po czym stwierdzili, że w zjedzonej „człowieczynie” „nie ma niczego specjalnego”.Medialni kanibale, Storm i Zeno, „kulminacja wartości ogólnoludzkich”
W odróżnieniu od europejskich „dowcipnisiów” amerykańskie korporacje i urzędnicy podchodzą do ludożerstwa rzeczowo i poważnie i na wielką skalę. Na przykład Federalna Komisja USA ds. Papierów Wartościowych i Giełdy już, faktycznie, zezwoliła koncernowi PepsiCo wyprodukowanie nowego napoju gazowanego ze wzmocnionym smakiem na bazie komórek ludzkich embrionów uzyskanych z aborcji.


Temu gigantowi spożywczemu zezwoli się na zawarcie kontraktu z wyspecjalizowaną w bio-technologiach firmą SENOMYX, która wykorzystuje komórki nerek martwych embrionów
(HEK 293- Human Embryonic Kidney) przy opracowywaniu intensyfikatorów smaków dodawanych do produktów spożywczych. Pomimo tego, że nawet niektórzy z akcjonariuszy PepsiCo przerazili się pomysłami Zarządu koncernu i wydali rezolucję mówiącą, że „polityka korporacyjna koncernu w ramach przestrzegania praw człowieka i norm etycznych, uważa za niedopuszczalne wykorzystywanie pozostałości istot ludzkich, tak w prywatnych jak i instytucjonalnych, badaniach”, to zgodnie z decyzją SEC z 28 lutego porozumienie PepsiCo z SENOMYX dla producentów napojów chłodzących jest z definicji „zwykłą operacją biznesową”…Jak to wszystko, przytoczone powyżej, ma się do małpich pląsów „Pussy Riot” w Świątyni Chrystusa Zbawiciela, tych intensywnie nakręcanych przez „panów dyskursu” „wściekłych macic”? Najbardziej bezpośrednio jest powiązane. Odstępstwo od wolności w Bogu w imię wolnej „wścieklizny samic” i niepohamowana propaganda tego odstępstwa wśród ludzi, którym ludożerstwo i bydlęcość narzucane są jako norma, zburzy fundamentalne wartości 2000-letniej cywilizacji Zachodu. I sama ta cywilizacja, podważana u podstaw, gwałtownie ulega zwyrodnieniu w zmurszałą i zabójczą kulturę śmierci.
Na planecie podnosi głowę nihilistyczny światopogląd, emanujący pociąg do śmierci, zacierający granice pomiędzy dobrem a złem, zaprzeczający powadze świata, samemu prawu człowieka do istnienia. I głównym frontem wojny kulturowej o przeżycie człowieka jako „obrazu na podobieństwo Boga” jest już nawet nie Rosja ale jest dusza każdego, kto zdaje sobie sprawę z tego czym grozi wścieklica i opętanie w Świątyni Chrystusa Zbawiciela.
Nikołaj Maliszewskij
*************************************
Materiał filmowy, który trzeba zobaczyć:
42 komentarze:

 1. "Morderstwa polityczne w Rosji są na porządku dziennym. A każdy zwykły Rosjanin wie, że prokuratura i sądy są podporządkowane Putinowi, co uznaje zresztą za naturalne. Dlatego nikt nie ściga morderców Anny Politkowskiej czy Aleksandra Litwinienki. Tak jak nie ma winnych zamordowania 200 tysięcy własnych obywateli -- cywilnych mieszkańców Czeczenii, czy ponad setki dziennikarzy.


  http://www.youtube.com/watch?v=yffOnwkyPD0&feature=related

  OdpowiedzUsuń
 2. W Polsce też były morderstwa polityczne. Jeszcze pod koniec lat 90ych tygodnik Wprost opublikował informacje o tym, że od okrągłego stołu czyli od 1989r zamordowano w Polsce prawie 100 dziennikarzy. Takie fakty symbole powinny dać coś do zrozumienia wyborcom. Niestety sa ślepi na fakty.

  Zobaczcie co Bendzio satanista wymyśla o Jezusie: http://www.sfora.pl/Papiez-Jezus-urodzil-sie-wczesniej-Jest-blad-w-kalendarzu-a49715

  Szkoda, że nie podał prawdziwej daty narodzenia Jezusa uwzględniając dzień i miesiąc, co pewne jest w aktach watykanu. Większość trutherów wie, że Jezus urodził się w okolicach września października na co wskazują pewne fakty opisane w Biblii jak święta czy zachowanie pasterzy. No ale mamy świętować narodzenia Saturna 24.12. każdego roku. Tego roku może właśnie coś się wydarzy związanego z ta planetą i demonami tyle że 21.12 czyli dokładnie kiedy słońce przechodzi ze znaku strzelca w znak koziorożca o północy z 21 na 22. Koziorożcowi patronuje Saturn planeta chłodna i bezwzględna w astrologii przeciwieństwo opozycja lipcowego raka uczuciowego.


  OdpowiedzUsuń
 3. Piotrze zgadzam sie z toba co do narodzenia Zbawiciela ja odkad doszlam do prawdy w tym temacie swiat tych juz u mnie w domu sie nie obchodzi.Zwlaszcza ze jest tyle informacji na to ze 25 grudnia w starozytnym Egipcie(lub Rzymie tego nie jestem do konca pewna) oddawalo sie czesc bogu sloncu czyli Lucyferowi.Nie wiem czy wiesz ze Saturn takze reprezentuje Lucyfera jest ona 6 planeta od slonca. Wiec wyglada to tak caly swiat z paroma wyjatkami swietuje co roku to satanistyczne wydarzenie nie majac o tym zielonego pojecia,a niedaj Boze powiedz o tym komus to stwierdza ze ci totalnie odbilo!to jest przerazajace ludzie zamykaja swoj umysl na prawde.
  Mnie najbardziej smuci swiadomosc ze w okresie swiatecznym odbywa sie najwiecej okrutnych rytualow na dzieciach i mlodziezy urodzonych w satanistycznych rodzinach,wiele z nich zostaje takze zlozonych w ofierze,przerazajace!
  Tez cosik slyszalam na temat 21 grudnia ze cos sie wydarzy, teorii na ten temat na necie jest mnostwo pozostaje nam nic innego jak czekac.

  OdpowiedzUsuń
 4. 21 grudnia może być przyjściem żydowskiego mesjasza w domyśle lucyfera, może też być upadkiem światowej ekonomii. Choc to ostatnie "wróżki" ekonomiczne przewidują na marzec kwiecień wg ostatnich doniesień ze strony monitor-polski.pl. Jak wspomniałem wczesniej należy trzymać rękę na pulsie i być czujnym co do wszelkich ostrzeżeń. Lepiej ani nie reklamować ich ani nie zaniedbywać, ignorować.
  Osobiście uważam, że jesteśmy blisko apokalipsy o ile nie jej świadkami. Jeśli przyjmiemy to za fakt, to nalezy się zachować jak Noe poinformowany przez Boga o potopie. Tj super rada od Boga.
  Gdybym miał coś doradzić czytającym ten blog, to polecałbym zachować się jak Noe.
  Ten system finansowy tak naprawdę nie istnieje, nie jest oparty na żadnej teorii ekonomii. Teraz juz tylko wszystko zależy od iluminatów, watykanu, syjonistów kiedy zdecydują się na OGŁOSZENIE upadku pieniądza. O tym mówią wszyscy, nawet słynni polscy żydzi jak Rybiński prof, Korwin Mikke topiący ruchy wolnościowe i wielu innych "sławnych" osobistości. Dla nich jest to kwestia ustalenia daty pod kątem okultyzmu, astrologii, kabały, numerologii.

  Jeszcze co do świąt, Heńku, jak uważasz, czy nowo narodzeni chrześcijanie jeśli biorą w tym udział, w świętach tzw Bożego Narodzenia to są w stanie grzechu? niby jest to proste pytanie, ale kwestia jest poważna bo większość z nas musiałaby odmówić uczestnictwa własnym rodzicom w tym świecie.
  Katrin jest pewnie prościej bo mieszka zagranicą. W tamtym roku brałem udział w tej szopce, 2 lata temu także, ale teraz będąc bardziej świadomym jest to dla mnie ból. U mnie kwestia jest jeszcze bardziej dziwna bo rodzice tak na prawdę nie wiedzą czy wierzą w Boga i nie chodza do kościoła (to jedyny pozytyw sytuacji) ale to swięto tj dla nich istne napalenie, te potrawy, etc. Myślałem czy nie udawać chorego ale nie lubię kłamać...

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja myślę że w większości rodzin, to "święto" bardziej celebrowane jest jako narodowa tradycja niż jakieś wielkie duchowe przedsięwzięcie. Sam osobiście nie uważam tego dnia za narodziny zbawiciela. Poza tym nawet jeśli faktycznie Isus urodziłby się tego dnia, to przecież biblia nie nakazuje nam go święcić. Isus przybył na świat by objawić prawdę i uwolnić nas od grzechu, podążając za nim, przyjmując jego ofiarę święcimy każdą jego boską cząstkę samym swoim życiem:) I chyba tego należałoby się trzymać, nie uważam że obchodzenie jakiś tam świąt ma jakiekolwiek znaczenie w tej kwestii... No chyba że ktoś naprawdę odprawia rytuały czarnej magii i wielbi szatana w tym dniu, to już nie przejdzie.

  http://www.koscioldomowy.pl/index.php?option=com_content&view=category&id=26&Itemid=38

  Pod tym linkiem przeczytałem dzisiaj wszystkie artykuły Wommacka. I wyniosłem z nich jedno, nie powinniśmy się przejmować tym w jaki sposób żyć by nie obrazić naszego Pana i Boga a raczej winniśmy się skupić na tym by otworzyć swoje serca na jego miłość i żyć w tej miłości z dala od jakichkolwiek wątpliwości i lęków.
  Bo kto został obdarzony błogosławieństwem Stwórcy ten wie jak żyć by wypełniać jego wolę.
  I tego życzę z całego serca sobie i Wam przyjaciele:)

  PS. Heniu, w tych artykułach Andrew Wommack często powołuje się na listy Pawła i cytuje jego słowa, czytałem Twoje artykuły na ten temat, czytałem również same listy i też wydaje mi się że sporo w nich sprzeczności. Z drugiej strony Wommack dość wiarygodnie i logicznie tłumaczy owe wersety. Gdybyś mógł zerknąć i sam się wypowiedzieć co myślisz, bo bardzo sobie cenię Twoją opinię:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Piotrze uwazam ze swietowanie Bozego Narodzenia jest indywidualna sprawa,dla mnie swiadomosc iz jest to satanistyczne swieto wywoluje u mnie zlosc byc moze dlatego tak reaguje, ale masz oczywiscie racje kiedy napisales ze jest mi latwiej gdyz jestem za granica i moj maz nie jest polakiem wiec rodzice zawsze rozumieja ze chce spedzic z nim swieta:)tak nie znaja moich pogladow na tem temat,nie wyobrazam sobie wogole spiecia z moja rodzina na ten temat.
  Zalaczam ciekawy link na temat wszystkich satanistycznyh swiat,wyklad prowadzony przez bylego okultyste,dosc dlugi ale jest w nim duzo informacji.
  http://www.youtube.com/watch?v=JXUuHQFZzPc

  OdpowiedzUsuń
 7. Bardzo pouczający film, dzięki wielkie za umieszczenie go tutaj:) postaram się umieścić w nim polskie napisy by móc go rozpowszechniać dalej:)

  OdpowiedzUsuń
 8. Nie ma za co Anonimowy,pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 9. Polecam ten filmik poniżej jako obowiązkową dla czytelników tej strony kompilację filmików o NWO, ufo i obcych. Jedyne 12min.


  http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=NnaK3bJWr8w

  Większość z tych osób jest znana jak Coopers, Hond. Ich wypowiedzi w są dosyć ważne w kontekście nadchodzących być może wydarzeń.
  Martwi mnie to ile będzie to trwało jeśli ma to być tak że najpierw będą obcy a później obrona przed innymi obcymi. W międzyczasie chemtrails, szczepionki, chip itd itp

  OdpowiedzUsuń
 10. Coraz bardziej jestem przekonany, że cały cyrk z NWO to tylko cyrk i dezinformacja. Posuwają się nawet do zabijania niektórych tylko po to, aby uzyskali po śmierci większą wiarygodność. Czyli wyłapują ich kłamstwa, zamordowali Billa Coopera, dzięki czemu zyskał in na wiarygodności.

  W filmie, który zaprezentowałeś moim zdaniem prawda jest dopiero w ostatniej minucie, kiedy mówi Roger Morneau.

  Nie ma być żadnego NWO, bo Bóg na to nie pozwoli. Nie pozwolił w przeszłości i teraz nie ma szans także.

  Trzeba zdać sobie sprawę z jednego prostego faktu. Upadłe anioły to ciało i krew. Nie zapładniali kobiet in vitro ale w wiadomy sposób!

  W jaki sposób docierali na ziemię? Trudno jest na to odpowiedzieć. Posiadali definitywnie jakąś technologię, którą od czasu do czasu się odkrywa. W jakiś sposób zbudowali piramidy.

  Druga istotna sprawa. Bitwa Armagedonu to nie bitwa duchowa ale fizyczna - na ziemi pomiędzy siłami Chrystusa a armiami całego świata.

  Zniszczenie ich będzie zniszczeniem fizycznym. Królestwo Chrystusa będzie fizycznym globalnym rządem na ziemi.

  Każde proroctwo Boga jest proroctwem wypełniającym się fizycznie.

  Zwróćmy uwagę jeszcze raz na USA banknot jedno dolarowy.

  http://macquirelatory.com/dollar%20bill%20truth.htm

  Jest tam napis - Ordo ab Chao - porządek a chaosu. Oznacza to nie tyle NWO ale oznacza to zaprzestanie powodowania Chaosu, co spowoduje porządek.

  Jesteśmy na etapie pogłębiania chaosu.

  Roger Morneau mówił, że demony i upadłe anioły będą udawać gości z kosmosu. Annunaki.

  Będą ostrzegać przez inwazją z kosmosu. I jakiej inwazji jest mowa? O powrocie Chrystusa ze swoją armią niebiańską!

  Jedyne zjednoczenie świata będzie, według Biblii - zjednoczone szatańskie armie NATO, Rosji i Chin przeciwko Bogu.

  Celem jest zjednoczenie armii przeciwko Bogu i Objawienie o tym wyraźnie mówi.

  Cały ten nonsens z NWO to dezinformacja.

  Bóg rękami Bestii zniszczy fałszywe religie. Szatan będzie chciał za to chwały i ukaże światu, że to religie z satanizmem włącznie doprowadziły do Chaosu. Sami zniszczą bankierów i Izrael.

  Zniszczenie Izraela jest w planach Masonów, w planie III Wojny Światowej.

  Czyli nie odbudowa świątyni. Tego Biblia nie zapowiada i Masoneria także nie popiera za bardzo. Ostatnio wiele wskazuje, że media zaczynają nieco zmieniać orientację i mówią sporo przeciwko Izraelowi. Obama także zachowuje dystans.

  Czyli szatan zrzuci odpowiedzialność za III Wojnę Światową na religie, z Judaizmem i satanizmem włącznie.

  A dowodów mamy mnóstwo i nikt ich nie usuwa.

  Tak to moim zdaniem wygląda. Pojawienie się UFO czyli upadłych aniołów, ostatni król zwany antychrystem mordujący innych władców oraz wielkich bankierów i rodziny królewskie.

  Zaprowadzenie pokoju w większej części świata czyli sukces UFO.

  Wielki ucisk na Chrześcijaństwo.

  Walka zbrojna przeciwko powracającemu fizycznie Chrystusowi.

  Przynajmniej ja to tak dzisiaj widzę, ale jutro mogę zmienić zdanie! :-)

  OdpowiedzUsuń
 11. Hmm.. Patrząc , obserwując na przykładzie szczytu UE. Wszystko się sypie co tu więcej mówić.. Jeżeli można wziąć za fakt UE jako "Wielki Babilon" o jego upadku Proroctwo powoli się wypełnia.. Zresztą sytuacja na świecie przybiera coraz większego tempa widać że "Komuś" Bardzo zależy na tym aby to przyśpieszało wiadomo chodzi o Szatana. Wie że ma mało czasu da się aż odczuć że coś się szykuje że wisi coś w powietrzu. Hmm Chciałbym być świadkiem objawienia wszystkich proroctw biblijnych i chciałbym być świadkiem przybycia Isusa który zaprowadza porządek bo kolejne proroctwo ?? Czasy są nieznośne... Powoli na prawdę nie da się żyć w tym świecie. Boli tylko to że moi bliscy , znajomi itp są tak zaślepieni , tak mają wyprane mózgi przez dotkrynę Lucyfera że kompletnie do nich nic nie dochodzi Zero , wręcz jest oburzenie jak możesz tak myśleć.. Pędzą za pieniądzem , za Karierą i myślą że jak jest teraz musi tak być.. Modle się codziennie do Naszego Stwórcy jedynego o to żeby dał mi mądrość abym potrafił im otworzyć oczy.. Mam dziwne przeczucie że to już lada chwila jak Wszystko wyjdzie na jaw i nie będę musiał nic mówić i to będzie już tylko i wyłącznie wybór wszystkich za kim pójdą Szatan albo Bóg. Ja już wybrałem. Niech Bóg i Chrystus mają nas w tych już ciężkich czasach w swojej opiece drodzy Bracia i Siostry.

  OdpowiedzUsuń
 12. Heńku do kilku spraw o których napisałeś mam wątpliwości.

  Po pierwsze NWO nie będzie bo już jest. Nikt, żaden kraj a już na pewno nie Polska nie zrobi nic bez zgody usa, izraela a Ci z kolei bez zgody Anglii, Rotchildow a ci znów bez zgody bankierów no i watykanu, jezuitów. Brakuje rządu światowego. Zależy teraz co rozumiemy pod pojęciem nwo. Wg mnie jest to struktura która pomaga porozumiewać się na razie potajemnie władcom wszystkich państw na świecie jak również przywódcom religijnym. Nwo to także globalizm medyczny i żywnościowy. Mamy taki? oczywiście że mamy. Ty Heńku piszesz że Bóg na to nie pozwoli a to już jest. Faktycznie pozostał jeszcze globalizm militarny, ale to wg mnie wyłoni się tuż po III w . sw.

  Kwestia demonów i upadłych aniołów. Owszem wg naszej wiedzy upadli to ciało i krew. Jednak Jezus/Isus wypędzał byty duchowe niematerialne np świnie w przepaść. Tylko teraz jaka jest różnica między demonem a upadłym aniołem? tego ze wstydem przyznam się nie wiem.

  Nie zgadzam się z tym że szatan zgoni winę na zło tego świata III w sw. na m.in. judaizm. Jesli tak, to na podstawie takiej Polski jak i Rosji zresztą, traci całkowicie struktury organizacyjne: urzedy skarbowe, policje, itd. Kim zastąpi tych obecnych urzedników pochodzenia edomickiego i chazarskiego? Powiedzmy że wprowadzi liberalizm gospodarczy bliski teoriom von Hayka czy Miltona Friedmana i będzie minimum urzędów. Jeśli tak,to jak utrzyma kontrolę? jak będzie mógł sprawdzać kto jest chrześcijaninem? potrzebuje do tego wojska, policji. Technika na pewno będzie. wszak finał ma taki być - wyłapywanie Chrześcijan i ścinanie.
  No może być tak, że Judaizm zniknie ale edomici nasienie szatana zostanie przy władzy.Miałoby to jakiś sens. Przecież judaizm nie ma znaku równości z diasporą żydowską. Znam wielu żydów ateistów. Właściwie to żadnego wierzącego w Boga. No może po za Korwinem który pozuje na wierzącego.

  Zgadzam się z tym, że będzie armią światowa przygotowana na przyjście "złych" obcyh. To jest pewnik bo urabiają nas w filmach (np. Transformers, Independent day) i widać jak świat dąży do jedności militarnej mimo że pozornie przedstawiają interesy jako różne Iran _ Izrael itd. Wiadomo, chca zniszczyć jak największą ilość Chrześcijan. Trzeba przy tym patrzeć co będzie dziać się z oddaną Bogu Grecją, Serbią.
  Tak więc jesli juz będzie rząd swiatowy to bęziemy wtedy juz tylko czekać na przybycie Jezusa.

  Myślę że dużym kluczem do przyszłych rządów będzie starożytny Egipt. Ostatni Twój art. o Amen-ie dużo daje do myślenia

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Rząd światowy? Jeśli weźmiemy pod uwagę że rządy na ziemi sprawuje szatan to jednoośrodkowy rząd instnieje od bardzo, bardzo dawna.
   Jeżeli sprowadzimy to na poziom ludzi to centralne zarządzanie również istnieje od dłuższego czasu, przynajmniej od ponad stu lat w zaawansowanym stopniu.

   Natomiast nie powstanie nigdy jawny rząd światowy, gremium które zarządza globalnie. To jest mit.

   Jak również nie będzie niczego takiego jak rządy antychrysta-ostatniego króla gdyż antychryst nie jest konkretną osobą która pojawi się w ostatnich dniach.

   [ex wolumen] veteran

   Usuń
 13. WG mnie mylisz się , w Biblii jest wyraźnie napisane że Antychryst nadejdzie i jest wyraźnie napisane że jego rządy w pozornym pokoju itp będą trwały 3.5 roku. Wystarczy dobrze przeczytać objawienie Św Jana. I mam pewien ciekawy temat.

  Na jednym z forów pewien user napisał coś w stylu
  "Skoro Biblia ma tyle kłamstw , Chwastów zasianych jest tyle nie zgodnych textów których nie pisali apostołowie ani żadni ludzie będący pod natchnieniem ducha bożego. I czyta biblie przeciętny kowalski który wieży w każde słowo i w te zakłamane księgi , postępuje tak jak biblia mówi gdyż np nie ma dostępu do tv , do internetu itp. Podsumował to dlaczego więc bóg dopuścił do zakłamania jego księgi?" Muszę przyznać że ciekawy wniosek...

  Nie wiem jak mam się do tego ustosunkować co wy o tym myślicie ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zacytuj ten wyraźny fragment.

   [ex wolumen] veteran

   Usuń
 14. Prosta metoda, słowa Boże i jego że tak to nazwę "tok myślenia" są niezmienne, jeśli coś np nie do końca zgadza się z naukami Isusa Chrystusa to już są konkretne podstawy ku temu by twierdzić że coś jest nie tak. Czytając Biblię naprawdę można dość dokładnie poznać jak wspaniały i miłosierny jest nasz Bóg, czego od nas wymaga i co uważa za złe. Podążając za Jego słowem myślę że każdy bardziej rozgarnięty czytelnik poradzi sobie z wyłapywaniem z tekstu manipulacji i przekłamań.
  Niestety mamy w dzisiejszych czasach o tyle gorzej że Isusa nie ma z nami na ziemi,dotarcie do prawdy jest możliwe tylko przez właściwe pojmowanie tekstów biblijnych. Ale nie zapominajcie że to iż Pana naszego Isusa nie ma tu z nami (fizycznie) na ziemi, to w cale nie oznacza że nie możemy się do niego zwracać o pomoc:) na pewno wysłucha i w razie potrzeby otworzy umysły tym którzy błądzą:)
  Módlmy się, czytajmy słowo Boże i na pewno żadne szatańskie podstępne sztuczki nam nie grożą.

  OdpowiedzUsuń
 15. Zgadzam się w dużej części z przedmówcą. Np z Pawłem czy bez wartości zawarte w Biblii pozostają bez zmian: stary zakon, przykazania plus przykazanie miłości Jezusa i modlitwa Ojcze nasz.
  Po za tym, można na to inaczej spojrzeć; Bóg tez pozwolił na to by Edomici stworzyli żydów a ci z kolei uzurpowali sobie prawo do narodu wybranego. Ile osób wie że żydzi to naród wymyślony? strzelam...może z 5%. Ile osób wie, że obecnie w Izraelu nie ma prawie nawet edomitów, bo są w większości aszkenazyjczycy nazywani chazarami? może z 1%. Ile osób wie że edomici w lini prostej są od Kaina? może z 0,002%. Oni wszyscy udają naród wybrany, kiedy tak naprawdę są wrogiem prawdziwego Izraela i świat w to wierzy a Bóg na to spokojnie lub niespokojnie patrzy. Jeszcze do niedawna myślałem że judaizm ma z 3-4 tys lat i jest niemal równoznaczny z istnieniem Izraela.

  Ja myślę, że to jest tak, że Bóg dał wolną wolę ludziom i to jest podstawa jego miłości do nas. My jako rodzice na wzór Boga też ją dajemy swym dzieciom kiedy są już dorosłe. Chcielibyśmy nimi rządzić dla ich dobra i regulować ich życie ale ostatecznie pozostawiamy im samym sobie żeby doświadczyli życia jak dorośli. Szatan nas zniewala, ale nawet w tych najcięższych chwilach mamy jakiś wybór.
  Bóg mógł dopuścić do małych zmian w Biblii po to by słudzy szatana czyli watykan propagowali Nasz Pokarm - Biblię na całym świecie. Katolicy wycinając niewiernych dawali Biblię. Chcieli oszukać Boga a wykonali jego plan.
  Myślę że nawet jeśli będzie w niej jahwe czy amen czy Paweł to niewiele zmienia w obecnym czasie. Znam wiele osób zagorzałych katolików zwłaszcza w podeszłym wieku, którzy kochają Jezusa i są dobrymi osobami. Część z nich daje się zwodzić Rydzykowi, ale to skutek uboczny ich religii. Natomiast jestem przekonany ze prędzej ode mnie będą zbawieni, bo wiem, że moja wiedz i czytanie Biblii nie jest równoznaczne z dobrem i szansą na zbawienie. Te osoby o których pisze robiły wszystko niemal przez całe życie po bożemu i pomagały wielu ludziom pozbywając się miłości własnej. Część znich błądziła, pewnie przez magie KRK która na nich wpłynęła, ale ostatecznie to dobrzy ludzie. Po prostu.


  Bóg jest rasistą i z tego powodu był potop. Z tego powodu tez będzie czas żniw czyli apokalipsa. Paradoksalnie szatan tez jest zwolennikiem rasizmu ale tylko dla swoich. Innym nie pozwala. Nas wymieszał, mieszkają u nas turcy, arabowie, rumuni, edomici a chazarowie nami rządzą.
  W samym Izraelu mieszkają edomici i chazarowie. Oni podtrzymują krew i geny. My gdybyśmy w Polsce chieli byc heterogeniczni to oczywiście zarzucono by nam nazizm, faszyzm etc.
  Z tego powodu też, że Bóg nam wskazuje plemię kainowe, Biblia będzie zakazana. W jednym lub kilku stanach usa już jest zakazana, tzn cytowanie. O tym też jest w apokalipsie.

  OdpowiedzUsuń
 16. Do przedmówcy. Zgadzam się z 90% Tekstu Bracie który napisałeś. Lecz nazywając boga rasistą jest nie stosowne.. Czy gdyby urodziło Ci się dziecko o czarnym kolorze skóry nie kochałbyś jego ??.. Czy myślisz że bóg nie kocha ludzi o skośnych oczach ? o Czarnym albo czerwonym kolorze skóry ??.. Skoro wszyscy ludzie to jego dzieci. A Tych których nazywa nasieniem węża których nienawidzi to są albo mieszanki upadłych aniołów z ludźmi albo ludzie którzy świadomie z wolnego wyboru błądzą , są szatanistami i wielbią Lucyfera.. Ale z drugiej strony kiedy twoje dziecko coś zrobi , nawet kogoś zabije Nadal je kochasz.. Bo to twoje dziecko.. Myślę że każdy ma jeszcze szansę na skruchę i nawrócenie się. Ale nie wszyscy z tego skorzystają. Jeżeli jesteśmy dziećmi boga Kocha nas wszystkich.. Ale jako Mądry rodzic skarci tych którzy nie stosują się do jego słów.. Dosyć logiczne i proste. Nie ważne jakiej jesteś nacji albo narodowości

  OdpowiedzUsuń
 17. W sensie edomitów, plemienia żmijowego uważam że Bóg nim jest. Co do czarnych to tak jak napisałeś. Może faktycznie nie zbyt fortunne określenie, ale z tym było mi najbliżej aby dokładnie pokazać, że edomici, sefardyjczycy, chazarowie będą spaleni w jeziorze ognia.
  Jednak nie zgadzam się że Bóg nadal kocha te plemiona. Druga sprawa ktoś powie że oni nie wszyscy są tacy. A i owszem może się zdarzyć że nie wszyscy. Sama Biblia podaje przykład jak Jezus nie zgodził się na uzdrowienie Kannanejki, ale kiedy ta bardzo prosiła zrobił wyjątek. Jezus dobrze wiedział nie zgadzając się na początku, że oni mają własnego Boga. Edomici mają mentalność kryminalistów co widać w ustwach szczepionkowych, gmo, terrorach, wojnach etc. Nie sądzę by Bóg ich kochał. To takie katolickie spojrzenie że Bóg wszystkich kocha i każdemu odpuści grzechy, co oczywiście daje furteczkę do grzeszenia w stylu hulaj dusza piekła nie ma.
  Osobiście dokonałem rekonesansu mojego stosunku do edomitów i chazarów i mogę powiedzieć jedno: nie znam ani jednego dobrego z nich człowieka a znam wielu.
  Biblia daje wyraźne wskazówki by na nich uważać. Zwłaszcza że jeżeli czegoś chcą to są szalenie mili co usypia czujność dobrego człowieka.

  OdpowiedzUsuń
 18. Pierwsze zdanie z mojego ostatniego wpisu miało brzmieć: W sensie edomitów, plemienia żmijowego uważam że Bóg nim jest tzn rasistą. Niestety nie da się tu edytować tekstu a czasem pisze na raty i wychodzą takie rzeczy.
  Swoją drogą, Henryku jakbyś miał jeszcze czas to mógłbyś założyć zwykłe forum. Kwestia instalacji, bo później nie trzeba już nic robić, wiadomo.
  Takie forum moglo by być dosyć uzyteczne dla czytelników Twoich stron

  OdpowiedzUsuń
 19. Ok Rozumiem dobrze że wyjaśniłeś co miałeś na myśli :) Do Katolicyzmu mi bardzo , ale to bardzo daleko nie wyobrażam sobie siebie w kościele itp. Po prostu w biblii piszę że nawet w czasie apokalipsy jeszcze co niektórzy będą mieli szanse klęknąć przed bogiem i dać skruchę ale skorzysta z tej szansy nie wielu.. Niestety wiadomo że będą źle mówić o bogu bo będzie dokonywać się jego dzieło o którym w sumie słyszeli i każdy kto mógł ostrzegał.. Cóż mamy dlatego wolny wybór. Ja nie boje się przybycia Naszego zbawiciela Isusa Chrystusa. Nawet jeżeli nie będę godzien posiąść jego królestwo i życie wieczne chociaż będę świadkiem sądu bożego na wszystkich niegodziwcach tego świata. Oraz na plemieniu żmijowym jak opisałeś to wyżej Piotrze. Co do forum. Jest to 100% trafiony pomysł. Z miłą chęcią się zarejestruje i chciałbym wymieniać się z wami swoimi poglądami. Pozdrawiam

  Karol

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja też dołączam do zwolenników założenia forum:) Czytam Biblię, tę stronkę, Wasze komentarze i umacnia mnie to bardzo, fakt, że oprócz mnie są ludzie, którzy oczekują Pana. Sprawia mi to niesamowitą radość i dodaje otuchy. Mam cały czas wrażenie, może mylne, że koniec jest gdzieś blisko. Henry słusznie interpretuje wiele spraw, dzięki niemu sporo zrozumiałam. Chciałam tylko napisać, że cieszę się, że jesteście!!!
   Ewa

   Usuń
  2. Henryk prowadził już kiedyś forum ale zamknął.
   W razie czego zapraszam do siebie.
   Henryk zna mnie jakby co.

   [ex wolumen] veteran

   http://bible.4um.pl

   Usuń
 20. Słyszeliście może o "Dziwnych Dźwiękach" Na świecie ?? Które przypominają jakby trąby ??

  Zastanawia mnie to jedni mówią że jest to związane z HARP , inni znowu że ma coś wspólnego z datą 21 grudnia 2012. Znajdują się głosy że to trąby Apokalipsy..

  Hmm mam uczucia że to jest swego rodzaju propaganda "Końca Świata" Ponieważ mówią o tym Media głównego nurtu a wiadomo co wychodzi z ich ust oto filmik

  http://www.youtube.com/watch?v=ARCbODyntr8

  Chociaż z 2 strony można sobie pomyśleć że dosłownie są to trąby Apokalipsy gdyż cała Apokalipsa będzie wydarzeniem fizycznym..

  Być może to właśnie całe HARP i zrobią nam kino Hollywod na ziemi gdzie będą trzęsienia ziemi , prawie jak Apokalipsa po czym wyłonią się Annunaki , BluBeam project , wyjdzie antychryst i tak czy siak się objawienie spełni. Bardziej mam wrażenie że z tymi dźwiękami to jakiś przekręt podsycający atmosferę końca świata.

  To takie moje wolne myśli na ten temat co o Tym sądzicie ?

  Karol

  OdpowiedzUsuń
 21. Odnośnie forum. Forum stwarza dla nas wielkie zagrożenie. Natychmiast stajemy się celem szatana, który nie lubi się rozdrabniać i woli atakować większe grupy niż mniejsze.

  Tak też było na forum, które ja założyłem. Kiedy zaczęło się szybko rozwijać, nastąpiło kilka ataków w tym samym czasie. Zdałem sobie szybko sprawę z tego i forum wyłączyłem.

  W ten sposób mnie jest o wiele łatwiej, poświęcam więcej czasu na poszukiwania i rezultaty są widoczne.

  Dla ciekawości - forum biblia.webd.pl usunęła temat i fałszerstwie imienia Jezusa.
  Najprawdopodobniej jest to forum opanowane przez Lubawiczów i następuje powolna ale skuteczna talmudyzacja.

  http://www.proroctwa.com/cenzura-raz-jeszcze.htm

  Dlatego moje czy innych artykuły są drastycznie cenzurowane, ponieważ uderzamy w serce Bestii. :-)

  Dlatego nie zakładam forum - mógłby jednym uderzeniem klawisza uruchomić tamto forum, ale to nikomu z nas na dobre nie wyjdzie.

  Lepiej jest tak jak jest. :-)

  Wolumen - załóż lepiej bloga i umieszczaj najciekawsze artykuły, pozwalaj komentować, ja zlinkuję i w tego będzie znacznie więcej pożytku niż z forum.

  Odnośnie tych dźwięków... na trąby Apokalipsy nieco za wcześnie. :-) Jest możliwe, że trwają przyspieszone prace nad drążeniami podziemnych tuneli dla ewentualnie ukrywających się władz, które będą mogły się ukryć w takich tunelach podczas III Wojny Światowej.

  Jest to oczywiście fantazyjna teoria, ale tunele takie istnieją i są nadal tworzone. W takim przypadku władze i media bedą solidarnie milczały.

  Odnośnie 21 Grudnia 2012 - jestem prawie na 100% przekonany, że nic wielkiego się nie wydarzy. Myślę, że Bóg na to nie pozwoli. Nie pozwoli dlatego, aby siły demoniczne miały jakąkolwiek wiarygodność.

  Wystarczy spojrzeć na dotychczasowe prognozy 'proroków' New Age, miały być wielkie trzęsienia, zmiana osi, przelot czegoś tam wielkiego obok Ziemi itd, itp.

  Praktycznie nic się do tej pory nadzwyczajnego nie wydarzyło i najprawdopodobniej w tym roku się nie wydarzy. A zapowiedzi była cała masa.

  Aż było strach się bać! :-)

  Ale w weekend muszę to uzasadnić jakoś biblijnie.

  Są w Biblii pewne poważne wskazówki na działania sił szatana.


  OdpowiedzUsuń
 22. Jak dla mnie jeśli temat podchwyciły media to można z dużą dozą prawdopodobieństwa powiedzieć, że leci kolejna propagandówka:) Trąby apokalipsy?? Hehe tak jak pisał Heniek, raczej wszyscy usłyszymy i zobaczymy aniołów głoszących nadejście końca, a sam fakt że pierwsze sygnały pochodzą z Ukrainy może już rzucać cień podejrzenia że stoją za tym lubawiczowie, wszak tam mają (nie wiem czy już skończone) swoje wielkie centrum. Akurat dla mnie oczywisty jest fakt, że wszystkie boskie działania zwiastujące apokalipsę będą miały zasięg globalny, tymczasem tu mamy do czynienia z filmikami z całego świata, zwróćcie uwagę że w większości z nich niebo jest przysłonięte chmurami. W temacie 21 grudnia też raczej bym się zbytnio nie podniecał, fakt jest to ważna data dla okultystów, nie mówię że nic się nie zdarzy, być może stanie się coś co spowoduje lawinę zdarzeń jak np 9/11 ale końca świata i wielkiej eskalacji zła bym się raczej nie spodziewał:) aczkolwiek kto wie, to moja ocena sytuacji ale prorokiem nie jestem:P
  Ważnym jest też to, zauważcie kochani, że iluminaci mają już dość spore doświadczenie w przeprowadzaniu działań przeciw ludzkości na wielką skalę, i nauczeni porażkami typu II WŚ (bo nie wszystko poszło gładko) raczej nie będą się niepotrzebnie wychylać będąc już blisko celu i mając właściwie wszystko dopięte na ostatni guzik. Mały błąd mógłby kosztować wiele, dlatego uważam że cierpliwie odczekają do najlepszego momentu...
  Co do forum, też jestem zdania że jest dobrze jak jest:)
  Aczkolwiek wiem Heniu że masz dużo pracy i nie zawsze zdążysz odpisać na wszystkie posty, jednak chciałbym przypomnieć swoją wcześniejszą prośbę odnośnie wyjaśnień Andrew Wommacka posiłkującego się listami Pawła, w dalszym ciągu chciałbym poznać Twoje zdanie na ten temat, link do jego artykułów umieściłem gdzieś wyżej w jakimś poście ale wklejam ponownie

  http://www.koscioldomowy.pl/index.php?option=com_content&view=category&id=26&Itemid=38

  gdybyś mógł się ustosunkować to byłbym szczęśliwy:)
  Łukasz

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A po czym poznamy tych aniołów głoszących koniec świata, bo chyba nie będą wyglądać tak jak na bałwochwalczych obrazach?

   Usuń
 23. Obraz z aniołami jest symboliczny.
  Obserwować będzie można wydarzenia ale nie aniołów.

  ---

  Oprócz mojego forum http://bible.4um.pl jest jeszcze chociażby blog Mariusza [red-october].

  [ex wolumen] veteran

  OdpowiedzUsuń
 24. Veteranie właśnie o to chodzi że ludzie myślą że to będzie wszystko symboliczne. Ja do tej pory też tak myślałem ale wystarczy troszkę pomyśleć Apokalipsa będzie namacalna , Armia Isusa też nadejdzie. Będzie fizyczna. O Antychryście w Biblii można poczytać że gdy cały lud będzie patrzeć będzie mówił o pokoju itp a gdy będzie za zamkniętymi drzwiami będzie drwił i źle mówił o ludziach którzy okrzykną go zbawicielem... Więc to jest 100% Potwierdzenie że żądy Antychrysta nadejdą i on będzie je sprawował 3.5 roku. Jak możemy wiedzieć że Apokalipsa się spełnia skoro wszystko ma być symbolicznie co nagle wielkie bum i po wszystkim ?? Myślę że bóg tym co chcą i go szukają , wieżą i są mu oddani nie pozwoliłby po prostu bez żadnego ostrzeżenia , beż żadnego spełnienia jakiegokolwiek proroctwa tak po prostu zrobić pstryk i po wszystkim.

  Karol

  OdpowiedzUsuń
 25. Pojęcie symbolu ma trochę inne znaczenie.
  Objawienie Jana jest obrazem. Elementów tego obrazu nie należy odczytywać dosłownie.
  Za obrazem jest określone znaczenie.
  Objawienie Jana nie jest głównie księgą prorocką jak wielu sądzi ale jest ostatecznym ostrzeżeniem danym od BOGA.
  Nie będzie ani konkretnego jakiegoś antychrysta, nie będzie dwóch konkretnych świadków, nie będzie wielkiego ucisku który miałby trwać 3,5 roku.
  Napisałem u siebie na forum o znamieniu bestii, dwóch świadkach [niedokończone].

  [ex wolumen] veteran

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kolego na Twoim forum niewiele można się dowiedzieć. Tutaj piszesz o obrazach. To jakby oddalanie nas od Biblii. Moim zdaniem po to Bóg natchnął Jana apostoła aby wiernym dać wskazówki o czasach końca.
   Tylko jeden przykład podam jako zagadkę. Kto ubiera się w purpurę a jego miasto jest na siedmiu wzgórzach? krasnoludki? chyba kązdy wie gdzie dominuje purpura.

   "A Niewiasta była odziana w purpurę i szkarłat, cała zdobna w złoto, drogi kamień i perły, miała w swej ręce złoty puchar pełen obrzydliwości i brudów swego nierządu"
   Kto jest odziany w purpurę, złoto i trzyma puchary w swych ceremoniach? też krasnoludki?

   A gdzie jest takie miasto:

   "Tu trzeba zrozumienia, o mający mądrość! Siedem głów to jest siedem gór tam, gdzie siedzi na nich Niewiasta"

   Gdzie jest miasto na siedmiu wzgórzach. No tak pewnie tez w bajce Andersena :-)


   Niewiasta później jest zastosowana w tym sam sensie jako kościół ale tym razem chrześcijan. Czytaj: niewiasta = kościół

   "Niewiasta obleczona w słońce i księżyc pod jej stopami, a na jej głowie wieniec z gwiazd dwunastu. A jest brzemienna. I woła cierpiąc bóle i męki rodzenia."

   Niewiasta - kościół.
   obleczona w słońce - otoczona jest chwałą Chrystusową, bo światłością świata jest Chrystus.
   i księżyc pod jej stopami - w starosłowiańskim księżycem był książe.
   a na jej głowie wieniec z gwiazd dwunastu - wieniec symbolizuje 12 apostołów.
   A jest brzemienna - dzieckiem Niewiasty może być grupa nowo-narodzonych chrześcijan np część ludzi czytających tego bloga. Piszę część bo nie każdy może być godzien. Podaje przykład tego bloga nie jako furtke do zbawienia ale daltego że jestem przekonany że czyta go wiele dobrych osób. Może brzemienna bo będzie ktoś kto nas poprowadzi.


   I woła cierpiąc bóle i męki rodzenia - prześladowanie chrześcijan duchowych

   Kwestia 10 królów w czasach końca - żywy przykład naoczny. Zbliżamy się od czasów kiedy w takiej Europie już jest niemal jeden władca. Izrael z usa spieszy się by obalić wszystkie rządy niepodporządkowane syjonizmowi. Mają mało czasu. Niebawem będzie faktycznie 10 wladcow a pozniej jeden.

   Jak na mój gust to zgadzam się coraz bardziej z Heniem, że te fora powstające jak grzyby po deszczu są po to by odciągnąć ludzi od wiary i ostrzeżeń. Jednym z głównych celów Boga jest ostrzeżenie ludzi trzymających się Prawa Bożego przed działaniami szatana. Największym upomnieniem jest nie przyjęcie znaku bestii.
   Jeśli Kolego znak bestii jest dla Ciebie obrazem tylko, to albo jestes dezinformatorem albo błądzisz.

   Pomyślmy znów jak rodzice. Kochamy swoje dzieci i wiemy że dzieci będą żyły dłużej od nas. Jak możemy im pomóc? ostrzegając je co robić a co nie w dorosłym życiu oraz co robić teraz żeby dostały się na studia lub uzyskały taki fach który pozwoli im się wyżywić. . Dzieci będa musiały nieco poczekać na to jak staną się dorosłe i pewne rzeczy się wydarzą jak np pójście na studia, ich ślub i wszystkie związane z tym przyjemności i nieprzyjemnosci.

   Dodam jeszcze że interpretacja Henia jest nie tylko bliska prawdy wg mojej oceny ale tez daje dużo optymizmu w tym złym świecie. Twoja kolego veteranie to świat szatana bez żadnej pomocy dwóch świadków, bez uratowania części chrześcijan 144tys.
   Nawet gdyby się okazało że Henryk zboczył nieświadomie w swej interpretacji to ja osobiście wolę w tym świecie patologii i zła wierzyć w nią bo to daje mi siłę dożycia. Resztę czas pokaże.

   Usuń
  2. Nie rozumiem twojego ataku.

   Natomiast wiem że jeszcze niewiele rozumiesz. To jednak nic.

   Co do znamienia bestii to powiem że jest:
   PIECZĘĆ CHRYSTUSA
   i pieczęć antychrysta.

   Kto chce ten zrozumie.

   A tego nie rozumiem i pewnie ty również nie wiesz co piszesz: Jeśli Kolego znak bestii jest dla Ciebie obrazem tylko.

   Usuń
  3. Kolego nie jest to atak. Ty napisałeś rzucając: "Nie będzie ani konkretnego jakiegoś antychrysta, nie będzie dwóch konkretnych świadków, nie będzie wielkiego ucisku który miałby trwać 3,5 roku.
   Napisałem u siebie na forum o znamieniu bestii, dwóch świadkach [niedokończone]."
   Nie dość że napisałeś to jak tupiące, rozzłoszczone dziecko to nie napisałeś dlaczego tak uważasz. Więc ja odpowiedziałem że inaczej pojmuje interpretacje. Gdybym Cie zaatakował to musiałbym w twoim stylu odpowiedzieć " a właśnie że będą świadkowe, a właśnie że ja mam racje a Ty nic nie umiesz i jesteś be :-)

   A propos tego co napisałeś że "A tego nie rozumiem i pewnie ty również nie wiesz co piszesz: Jeśli Kolego znak bestii jest dla Ciebie obrazem tylko"

   Pisząc to chce pokazać że pewnie dla Ciebie obraz znamienia bestii to też symbol a nie fizyczny znak na czole lub ręce. Dla mnie jest to obraz który Bóg każe nam odmówić nawet kosztem ścięcia nas. Nie wierzysz w to ale przypomnij sobie co hitlerowcy robili w obozach...Znakowali trwale numerami. Od tego niedaleko do np heksagramu na czole. Nie mówię ze to na 100% będzie to ale cos będzie.
   Zwrócię uwage bracia Chrześcijanie przy tej okazji jak nam wciskają kulturę tatuowania. Nie wiem jak w Australii ale w Polsce jak sie pójdzie na plażę to z 20% ludzi ma tatuaże. Nie dość że łamia przykazanie nie oddawania czci obrazom to jeszcze przygotowują podłoże pod przyjęcie znaku bestii.
   Z Twego loginu wynika ze albo jesteś po 50ce albo masz duże doświadczenie w Biblii - veteran. Mam szacunek dla starszych ale tekst typu "A ja to wiem bo BÓG pozwolił mi to wiedzieć.W ogóle nie rozumiecie o czym mówię" jest dla mnie infantylny.

   Mimo wszystko pozdrawiam Cię i zapraszam do dyskusji

   Usuń
  4. przepraszam powinienem był napisać Bracia I Siostry. Przepraszam płeć piękną ;-)

   Usuń
 26. Veteranie ja również skłaniam się ku wypowiedzi Piotra a to z dwuch konkretnych powodów:
  1) proroctwa boże zawsze były fizycznie namacalne - plagi egipskie, 40 lat na pustyni, śmierć Chrystusa na krzyżu i wiele innych. Więc apokalipsa moim zdaniem też będzie fizyczna manifestacją chwały naszego zbawiciela Isusa.
  2) "Nie będzie ani konkretnego jakiegoś antychrysta, nie będzie dwóch konkretnych świadków, nie będzie wielkiego ucisku który miałby trwać 3,5 roku." Ty tego nie wiesz na pewno, nie możesz pisać że czegoś na pewno nie będzie bo po prostu tego nie wiesz:) być może okaże się w przyszłości że miałeś rację, ale w tej chwili nie ma żadnego pewnika, jest to tylko i wyłącznie Twoja opinia, teza, przypuszczenie ale nie fakt. Dlatego właśnie mam odmienne od Twojego zdanie:)
  Pozdrawiam, Łukasz.

  OdpowiedzUsuń
 27. A ja to wiem bo BÓG pozwolił mi to wiedzieć.

  W ogóle nie rozumiecie o czym mówię. To za szybko dla was. Jesteście na wczesnym etapie.

  OdpowiedzUsuń
 28. Wypowiadasz się jakbyś stracił wszystkie rozumy albo mam wrażenie że zaraz powiesz iż jesteś Prorokiem Weteranie. Z Panem Bogiem ale przez takie coś możesz tylko zbłądzić Bracie. Bóg dał nam Biblie jako swoje słowo a nie że przemawia do nas albo coś. Tak było zapisane i koniec kropka jego słowo jest nie do podważenia i zawsze prawdziwe

  Karol

  OdpowiedzUsuń
 29. Ale z czym masz problem?
  Z tym że wiem?
  Z tym że przyjmujesz pogląd jezuicki propagowany przez Francisco Riberę w XVI wieku?
  Z tym że stracisz alibi jeśli nie pojawi się jakiś konkretny antychryst?
  z tym że nie uznajesz Objawienia Jana jako księgi symboli?
  A przypominam że skoro symbole to nie dosłowność.

  No jak?

  OdpowiedzUsuń
 30. Nie kłóćcie się za ostro! :-)

  Cała różnica w MOIM pojmowaniu Biblii i Chrystusa a pojmowaniu RELIGIJNYM jest następująca.

  Isus wszystko omawiał w niezwykle prostym języku. Wszystkie prawa, przypowieści są podane w najprostszym i najbardziej zrozumiałym języku.

  Dlaczego?

  Aby to dotarło do tych najmniej inteligentnych także.

  Objawienie nie jest tak bardzo różne w słownictwie ale zawiera proroctwa, które są nieco trudniejsze do zrozumienia.

  Niemniej wzór proroctw z Objawienia mamy w proroctwach Izajasza, Zwłaszcza Daniela, Ezechiela czy Jeremiasza.

  Owszem, są postacie symboliczne, ale łatwe do rozszyfrowania. Wypełnienie zawsze czysto literalne.

  Aby człowiek mógł podjąć decyzję, czy służyć Bogu czy szatanowi, musi taki człowiek mieć wyraźnie i BEZSPORNE a nawet wielokrotne ostrzeżenie od Boga.

  Nie chodzi tutaj o inteligencję.

  Przykład Jeremiasza 7 rozdział.

  Jer 7:5 Lecz jeżeli szczerze poprawicie swoje drogi i swoje czyny, jeżeli uczciwie stosować będziecie prawo między ludźmi,
  Jer 7:6 Jeżeli obcego przybysza, sieroty i wdowy nie będziecie uciskać i krwi niewinnej przelewać na tym miejscu ani też chodzić za cudzymi bogami na własną zgubę,
  Jer 7:7 Wtedy sprawię, że będziecie mieszkać na tym miejscu, w ziemi, którą dałem waszym ojcom, od wieków na wieki.
  Jer 7:8 Oto wy polegacie na słowach zwodniczych, które nie pomogą.
  Jer 7:9 Jak to? Kradniecie, mordujecie, cudzołożycie i krzywoprzysięgacie, składacie ofiary Baalowi i chodzicie za cudzymi bogami, których nie znacie,
  Jer 7:10 A potem przychodzicie i stajecie przed moim obliczem w tym domu, który jest nazwany moim imieniem, i mówicie: Jesteśmy ocaleni - aby dalej popełniać te wszystkie obrzydliwości!

  Czy ktokolwiek ma jakiekolwiek wątpliwości, o co Bogu chodzi?

  Dodajmy do tego czas. 23 lata Izrael był ostrzegany i napominany przez Boga. Przez 23 lata mieli szanse na uratowanie się.

  Dlatego zapowiedź 2 świadków z nadprzyrodzoną mocą, głoszących pod nosem ostatniego władcy przez 3.5 roku jest jak najbardziej logiczna.

  Wielu będzie to nagrywać, spisywać i przez 3.5 lata w dobie dzisiejszych technologii czasu będzie aż nadto, aby zadecydować, czy służy się Bogu, czy szatanowi.

  Objawienie podaje plagę dziwnych skorpionów. Ostatnio czytałem, że w Indiach pojawiły się jakieś podobne owady do opisu w Objawieniu, których nigdy wcześniej nie widziano i ich ukąszenia były bardzo bolesne.

  Czyli wszystko jest możliwe i proroctwa podane w symbolach MOIM zdaniem wypełnią się dokładnie tak, jak wypełniały się w przeszłości.

  Tzw. duchowe zrozumienie Biblii to kolejna herezja Pawła.

  Tzw. służenie Bogu i wielka duchowość to pułapki szatańskie, nastawione przez Pawła.

  Boga wielbi się obecnie INDYWIDUALNIE. Każdy sam Go wielbi- jak potrafi ale w duchu i prawdzie.

  Jak w duchu? Po prostu w cichych modlitwach, wyjątkowo prywatnych, jak nakazał Chrystus - "Jak się modlisz, wejdź sam do komory i sam się módl."

  Jak wielbić Boga w Prawdzie? Poprzez posługiwanie się tylko i wyłącznie Prawdą. Mówi się tylko Prawdę.

  Tzw. służenie Bogu to kolejny nonsens Pawła. Czyż może ktoś służyć Bogu? Czym? Cóż mu może dać człowiek?

  Czy On wymaga służenia? Nie! On wymaga posłuszeństwa wobec przykazań. Jak w podanym powyżej tekście z Jeremiasza.

  Inaczej mówiąc prosto z mostu - albo się poprawisz, albo zginiesz z mojej ręki - mówi Bóg.

  Tak proste jest zbawienie i nie trzeba żadnych fakultetów aby je zrozumieć.

  Isus powiedział do cudzołożnej kobiety - idź i więcej nie grzesz. To wszystko.

  Grzech jest łamaniem Prawa. Nie będzie miejsca na łamanie Prawa w Królestwie Bożym.

  Mam jeszcze sporo do napisania i wszelkie fałszywe religie dopiero teraz zaczynają mnie nienawidzić. A znienawidzą mnie jeszcze bardziej. Pracuję nad bardzo mocnym filmem i mam następny w planie.

  Będzie to bardzo, bardzo mocne. W tej chwili pracuję nad materiałem, który wręcz zniszczy wszelkie argumenty ateistów i Dawkinsa. To będzie masakra ateistów i spora radość dla miłośników Prawdy. :-)

  OdpowiedzUsuń
 31. Zgadzam się z tym. Plagi Egipskie też nie były symboliczne al były namacalne spuszczone przez Boga na Egipcjan i wiele więcej jest w biblii przykładów. Potop to też nie była symbolika i byli ludzie ostrzegani. Weteranie , nie chcę się z tobą kłócić i obrażać w jakikolwiek sposób. Łączy nas to że wierzymy z całego serca w naszego zbawiciela i Boga wszechmocnego :) Więc łączmy się a nie różnijmy. Jesteś Mi bratem :) Mamy prawo mieć inne poglądy ale to co nas dzieli niech nas łączy :) Pozdrawiam

  Karol

  OdpowiedzUsuń
 32. a ja tak z innej beczki, nawet kopia stronki polonica.net została już zamknięta;/ cenzura, cenzura i jeszcze raz cenzura. Jeśli natkniecie się na coś co objawia prawdę o Stwórcy i interesujących nas tematach NWO to kopiujcie bo prawdopodobnie coraz więcej materiałów będzie znikało z sieci:(

  Łukasz

  OdpowiedzUsuń

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.