poniedziałek, 20 sierpnia 2012

Podzielę się z wami... bardzo interesujące!!!

..............................
Zacząłem wczoraj czytać i niemal z krzesła spadłem. Ochłonąłem nieco dzisiaj i zacząłem szukać autora tych tekstów. Praktycznie znalazłem, ale nie był to człowiek, którego szukałem.

Źródło jest bardzo podejrzane - New Age. Czyli proszę traktować te informacje  z największą ostrożnością.
Ale pewne informacje są nie tylko szokujące ale... wielce prawdopodobne.

Fragment:

One possibility --however strange it may seem -- is that the satanic gods themselves have finally abandoned the Vatican and the Jesuits. Possibly as a result of the hubris of the Vatican satanists. What arrogance against their own gods for a Pope to claim himself a god on Earth through "Papal Infallibility".    
      Possibly Moloch has abandoned the Vatican because of their supreme arrogance in building the Pentagram. Before the Vatican hardliners and Jesuits built the largest machine ever conceived, they still had to rely on the benevolence of their dark lords. But since then, all signs point to a church where the only god they worship today is themselves.    
      Whatever reason, it is clear that the Roman Catholic Church for the first time in its history finds itself spiritually cast out by both the forces of good and darkness- abandoned by all but itself and the ignorant. This is the price of going too far - even for the most evil of ancient

Powyższy tekst z tego linku...

http://one-evil.org/acts_holocaust/acts_vatican_holocaust_part_3.htm

Link do witryny...

http://one-evil.org

Ciekawe artykuły...

http://one-evil.org/people/people_20c_Stalin.htm (Stalin był Jezuitą)

http://one-evil.org/acts_holocaust/acts_vatican_holocaust.htm

Skąd wiem, że pachnie dezinformacją?

Ukazane jest mało dowodów. Kontakt wskazuje na New Age, czyli satanizm.  http://one-evil.org/contact.asp

http://www.ucadia.com

Symbolizm witryny wskazuje na szatana, 

For all contact, please refer to official Ucadia websites. Thank you.

Czyli po kontakt proszę udać się do oficjalnych witryn Ucadii. Dziękujemy.

A Ucadia to system New Age.


Tłumaczenie powyższego tekstu:

  Jedną z możliwości - aczkolwiek może się to wydawać dziwne - jest to, że bogowie sataniczni sami w końcu zrezygnowali z Watykanu i Jezuitów. Prawdopodobnie w wyniku pychy satanistów watykańskich. Arogancja wobec swoich bogów dla papieża, który uważa siebie za boga na ziemi poprzez "nieomylności papieża".

   Prawdopodobnie Moloch opuścił Watykan z powodu ich najwyższej arogancji w budowaniu Pentagram. Twardogłowi watykańscy i Jezuici zbudowali największą maszynę energetyczną kiedykolwiek stworzoną, ale nadal musieli polegać na życzliwości swoich mrocznych panów. Ale od tamtej pory, wszystkie znaki wskazują w kościele na to, że jedynym bogiem, którego teraz czczą - to oni sami.
  
Niezależnie od przyczyny, jest oczywiste, że Kościół katolicki po raz pierwszy w historii znalazł się duchowo opuszczony przez obie siły: dobra i ciemności, opuszczony przez wszystkich, ale pozostaje sam w swojej ignorancji.

Jest to cena posunięcia się za daleko - nawet w oczach najbardziej złych starożytnych demonów.

-----------------------------------------------


Piszący artykuł uważa, że nawet demony potępiły zło Watykanu. 

Najwyraźniej siły ciemności zaczynają ukazywać przejaskrawione zło Watykanu, któremu grozi zniszczenie z ręki Boga! Szczury (demony) pouciekały podobno z tonącego okrętu.
Dobre co?

Linki są po angielsku, ale można użyć Google Tłumacz...

Watykan to Wielka Nierządnica - Babilon Wielki. Sprawdź biblijne proroctwa zapowiadające jego zniszczenie przez Bestię, którą kontroluje sam Bóg.

11 komentarzy:

 1. jesli pouciekaly to powinny skonczyc sie te objawienia typu Fatima...

  OdpowiedzUsuń
 2. jeden z nich właśnie usunął mój komentarz :/

  OdpowiedzUsuń
 3. Znaczy się co? że szatan z demonami opu¶cił watykan bo się przeraził
  ogromem zła? Może i szatan się wkurzył że cze¶ć bosk± odbieraj± papierze a
  nie on sam. Co może zdziałać sama nierz±dnica jak jej lejce odpadn±, bestia
  j± pożre jak spadnie. Tymi lejcami to s± jakie¶ powi±zania z besti±, może
  jakie¶ układy, pieni±dze. Niech się okaże że tych pieniędzy niema? bo
  przepadły gdzie¶ to i lejce odpadn±. Kto wie czy te znikaj±ce pieni±dze nie
  id± na bestię albo jej obraz ??

  OdpowiedzUsuń
 4. Hmmm.. twój komentarz dotarł do mnie na emaila ale tutaj go nie było.

  Szatan wie, że nastąpi sąd Boży nad Watykanem - dlatego ucieka i pozostawia ich. Sam ujawnia ich zbrodnie. Przyda mu się do dalszej anty religijnej propagandy New Age.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witam!
   Obejrzałem film "http://www.youtube.com/watch?v=7qpHA7dO6yY&feature=g-hist" i z tego co zrozumiałem to oprócz znamienia bestii jest też znamię Boga. Proszę o Twój komentarz w tej sprawie.

   Usuń
  2. Zmarnowałem prawie 40 minut!

   Pierwszy błąd - Nie my znaczymy samych siebie pieczęcią Boga. To praca aniołów. Drugi problem - to owo pieczętowanie dotyczy jedynie 144.000 sług Boga. Nie dotyczy to Wielkiej Rzeszy. Objawienie 7 rozdział. Wielka Rzesza nie ma pieczęci anielskiej.

   Drugi błąd - to władze w PRZYSZŁOŚCI będą wymagać wzięcia znaku lub aktu uwielbienia posągu, obrazu Bestii. Nie jest to dobrowolne oddanie aktu uwielbienia ale świat będzie brutalnie zmuszany do oddania pokłonu!

   Obj 13:15 I dano mu tchnąć ducha w posąg zwierzęcia, aby posąg zwierzęcia przemówił i sprawił, że wszyscy, którzy nie oddali pokłonu posągowi zwierzęcia, zostaną zabici.

   Czyli ludzkość dostanie się pomiędzy młot i kowadło. Albo śmierć z rąk Bestii i zmartwychwstanie do życia w Królestwie, albo oddanie pokłonu posągowi czy obrazowi Bestii i śmierć bez nadziei zmartwychwstania z ręki Boga.

   Czegoś takiego jeszcze nie było i nie ma nadal. Nie ma także posagu Bestii i nie ma obrazu Bestii, który przemawia w cudowny sposób!

   Trzeci problem - błędna identyfikacja Bestii.

   Bestia nie może być całym światem szatana, ponieważ Bestia otrzyma władzę nad całym światem i składa się ona z siedmiu części, czyli państw.

   Moim zdaniem jest to międzynarodowy Syjonizm - Synagoga Szatana, która jest bardzo bliska otrzymania tak wielkiej władzy oficjalnej.

   Kara jest za oddanie pokłonu Bestii, lub jej obrazowi, lub jej posągowi.
   Karą jest także za wzięcie jej znamienia. Obj 14:9-11.

   Jeszcze się nic z tych rzeczy nie wydarzyło. Bestia ta ma zniszczyć Babilon Wielki i przejąć po nim władzę.

   To się także jeszcze nie wydarzyło. Pozostaje nam czekać na wypełnienie się tej pierwszej części, czyli zniszczenia Babilonu Wielkiego.

   Usuń
  3. Bardzo dziękuję za wyjaśnienia. Pozdrawiam!

   Usuń
 5. Badz co badz nie nastapi to jeszcze tak predko (upadek nierzadnicy) jeszcze sa pewne plagi do wypelnienia. Na ziemie musi spasc lub otrzec sie o nia gwiazda. Taka owa gwiazde zapowiadaja na rok 2036 lub 2037 ma podobno 400 m2 skad oni widza jej wielkosc? Musza miec chyba niezły teleskop? Ale ponoc taki meteor do nas leci...

  OdpowiedzUsuń
 6. Gerhard "spadajaca gwiazda"nie musi oznaczac spadajacej gwiazdy?gwiazdami w Biblii nazywani sa takze aniolowie,apokalipsa jest pelna symboliki i metafor.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A to tez prawda. Apokalipsa to raczej ciezki temat.

   Usuń

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.