piątek, 20 lipca 2012

The Light Pt. 45 Trzecia Wojna Swiatowa 3 Polish Polski Lektor

Interesujący film ukazujący przerażające detale planu, który w końcu doprowadzi do III Wojny Światowej, dokładnie, jak to zaplanowali Masoni z Jezuitami.

"Trzecia Wojna Światowa musi się rozpocząć od przewagi różnic spowodowanych przez agentury Illuminati pomiędzy politycznymi Syjonistami oraz liderami Świata Islamu. Owa wojna musi być prowadzona w taki sposób, ze Islam (Islamski Świat Arabski) oraz polityczny Syjonizm (Państwo Izrael) wzajemnie się zniszczą.
W tym samym czasie inne państwa, ponownie podzielone w tej kwestii będą powstrzymywane do punktu kompletnego wyczerpania fizycznego, moralnego, duchowego oraz ekonomicznego. Wypuścimy Nihilistów oraz ateistów oraz sprowokujemy niezwykły socjalny kataklizm, który w całym tym horrorze wykaże jasno i dobitnie narodom efekty absolutnego ateizmu, pochodzenie zdziczenia i najbardziej krwawe orgie.
Wtedy na każdym miejscu, wszędzie, obywatele, zmuszeni do własnej obrony przed mniejszościami etnicznymi i rewolucjonistami, będą eksterminować owych niszczycieli cywilizacji a masy pozbawione iluzji wobec chrześcijaństwa, którego boskie duchy, formujące chrześcijaństwo bez kompasu oraz kierunku, pożądających ideałów ale bez wiedzy, gdzie umieścić swoje oddanie i adorację, otrzymają rzeczywiste światło poprzez uniwersalną manifestację czystej doktryny Lucypera, wystawionej w końcu na publiczny widok.
To wyjawienie spowoduje w rezultacie generalny reakcyjny ruch, po którym nastąpi zniszczenie chrześcijaństwa oraz ateizmu, obydwu zwyciężonych oraz zniszczonych w tym samym czasie." (http://www.threeworldwars.com/albert-pike2.htm EN)
Źródło - http://www.zbawienie.com/okna/pike.htm

The Light Pt. 45 Trzecia Wojna Światowa 

Można wyraźnie zaobserwować stopniową oraz wielce zaawansowaną realizację poszczególnych elementów owego zbrodniczego planu.


6 komentarzy:

 1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 2. Temat związany z KRK czy NWO to prawda jednak uważam, iż powinniśmy przestrzegać przed zagrożeniem płynącym ze strony Islamu, ponieważ jest on tak jak KRK sterowany przez upadłe anioły, które eksperymentując z ludzkością szykują następną zmianę.
  Skoro III wojna ma być religijna to jaką rolę mają odegrać Islamiści w tym konflikcie i co się z Islamem stanie kiedy antychryst zasiądzie na tronie ?

  OdpowiedzUsuń
 3. Film o tym samym temacie
  http://www.youtube.com/watch?v=TZm9OAbRhow&feature=my_favorites&list=FL9o0Syvot23WnMbQztglT4w

  OdpowiedzUsuń
 4. Ostatnie zdania w planie III WŚ ujawniają rzeczywisty cel Illuminati, czyli Watykanu. Zniszczenie Chrześcijaństwa. To jest celem tej wojny. Zniszczenie ma nastąpić za pomocą zmuszenia Chrześcijaństwa do akceptacji doktryny lucyferiańskiej, która zostanie w pełni ujawniona. Apokalipsa wskazuje, że znakiem akceptacji owej doktryny będzie oddanie czci posągowi Bestii oraz wzięcie na rękę lub czoło jej znaku.

  Narzędziem do II WŚ jest oczywiście szatański Islam, który jest kontrolowany przez Watykan, podobnie jak Izrael jest przez Watykan kontrolowany. Jest na to wiele dowodów.

  Dlatego USA - ramię zbrojne Watykanu (Londyn jest centrum finansowym) usuwa liberalne i świeckie rządy w krajach islamskich, oddając władzę islamistom. Tak stało się w Iraku, Libii oraz w Egipcie. Obecnie trwa usuwanie świeckiej władzy w Syrii. Fundusze oraz ideologia płyną z Arabii Saudyjskiej, która pracuje z rządem USA. Jeździłem taksówką z islamistami i widziałem mniej więcej jak to działa. Był także film po angielsku, zrobiony w UK, który ukazywał owe połączenia.

  Wojny prowadzone w Iraku czy innych krajach islamskich mają na celu tworzenie stref, w których nie da się mieszkać. Przerażeni ludzie uciekają przed zagładą ratując życie, a kraje chrześcijańskie obłudnie przyjmują tych ludzi. Piszę - obłudnie - ponieważ te same rządy, które ofiarują pomoc, wysyłają także swe wojska po to, aby takie mordercze strefy tworzyć.

  Do tego dochodzą zbrodnie Izraela w Palestynie, których celem jest podsycanie nienawiści Islamistów do Izraela. Najbardziej mądrzy Żydzi doskonale wiedzą, że nie chodzi tutaj o Izrael. Dlatego większość siedzi poza Izraelem z bezpiecznego dystansu dokładając oliwy do ognia.

  NWO jak pisałem wielokrotnie - nie jest celem. Jest to dezinformacja. UE jest także sztucznym tworem. Realia to III WŚ oraz masowe ludobójstwo, które podczas niej nastąpi.

  Jest jeszcze jedna karta, która moim zdaniem jest najważniejsza.

  UFO oraz New Age. Te dwa nurty moim zdaniem są celem doktryny lucyferiańskiej. A doktryna ta ma usunąć Boga z ludzkich umysłów.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie sądze by NWO nie było celem. Może nie celem głównym ale celem, bo jak wytłumaczyć ustawy faszystowskie w Polsce jak przymusowe szczepienia, stworzenie policji ds żywności, NIK badająca wyznanie i preferencje Polaków....
   Na pewno jest to działanie długofalowe obliczone na sytuacje po III wojnie

   Usuń
 5. Mam podobne odczucia i obserwacje.

  Muzułmanie przebywający na terenie Europu to w większości uciekinierzy ofiary działania syjonistów.
  Między nimi jednak przebywają ekstremiści religijni ci niszczyciele cywilizacji wywołujący i podsycający tylko nienawiść zachodnich społeczeństw do swoich muzułmańskich rodaków.
  Ten koń Trojański umieszczony i działający przy poparciu i ochronie Europejskich władz czeka tylko na sygnał żeby wziąć odwet na Syjonistycznym zachodzie utożsamianym z władzą Szatana na ziemi.
  Wynik tego starcia jest oczywisty wywołując odsunięcie społeczeństw zachodu od KRK mylnie kojarzonego z chrześcijaństwem Biblią i Jezusem Chrystusem a co za tym idzie obarczeniem go za dokonane Ludobójstwo na tle religijnym.

  Dlatego i powinniśmy o tym mówi ć w sposób czytelny i przejrzysty tak, aby w tych dniach nie dać się zmanipulować oszustwami Lucyfera i wystąpić przeciw prawom Bożym łamiąc podstawowy warunek naszej egzystencji na tym świecie.

  Będziesz miłował Pana Boga swego a bliźniego swego jak siebie samego.

  OdpowiedzUsuń

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.