sobota, 28 lipca 2012

Kilka wiadomości


Naciśnij, aby powiększyć. Jest to duży obraz doskonałej jakości. Ciekawa jest sama pieczęć. Oto ona w powiększeniu.
Jest to ewidentny symbolizm masoński, z krzyżem w koronie czyli falliczne symbole, na tle słońca, symbolu Lucyfera.

Coś takiego sprzedaje się na Allegro!

http://allegro.pl/pieczec-boga-zywego-paruzja-info-czasy-ostateczne-i2518176232.html

........................................................................................

Mój komentarz...


Sprzedawca dodaje gratis:

"Gratis do każdego zamówienia dodaję torebeczkę soli egzorcyzmowanej!!!"

Demona także otrzymuje się... gratis? 

Oczywiście przestrzegam przed uwikłaniem się w jakąkolwiek formę jawnego bałwochwalstwa!

 Sprawdź, co Biblia mówi na ten temat - http://www.zbawienie.com/balwochwalstwo.htm

......................................................................................................................................................

Odkryli prawdę o pochodzeniu człowieka. Seks z "nieznanym gatunkiem"

Nie byliśmy sami na Ziemi?
Naukowcy odkryli fragmenty "obcego DNA" u współczesnych mieszkańców Afryki. To dowodzi, ich zdaniem, że równolegle z ludźmi i neandertalczykami, na Ziemi żył jeszcze jeden gatunek, z którym nasi przodkowie uprawiali seks i się krzyżowali.
Nazywamy to neandertalskimi gatunkami siostrzanymi w Afryce – powiedział  o odkryciu Joshua AKEY z Uniwersytetu w Waszyngtonie.
Znalezione fragmenty kodu genetycznego nie przypominają DNA jakichkolwiek ludzi współczesnych ani neandertalczyków, których DNA czasami pojawia się u współczesnych Europejczyków.
NEANDERTALCZYCY NIE BYLI TAKIMI PRYMITYWAMI. WYKONYWALI TEŻ KOBIECE PRACE>>
Do skrzyżowania człowieka z tajemniczym gatunkiem doszło od 20 tys. do 50 tys. lat temu u kresu ery neandertalczyków w Europie, w momencie, gdy ludzie współcześni przybywali z Afryki i zaczęli rozprzestrzeniać się na Starym Kontynencie – podaje Washington Post.
Spekulacje naukowców podsyca odnaleziona w Nigerii nietypowa prymitywna czaszka.
Mogła ona należeć właśnie do przedstawiciela tego nieznanego nam jeszcze gatunku, lub do osobnika będącego jego krzyżówką z człowiekiem - mówi Chris Stringer z Muzeum Historii Naturalnej w Londynie. 
LUDZIE ZAWSZE BYLI PRAWORĘCZNI? PRZEŁOMOWE ODKRYCIE>>
Na potwierdzenie tej hipotezy brakuje jednak wyraźnych dowodów kopalnych i archeologicznych. Na razie odkrycie fascynuje genetyków, którzy "obce DNA" odkryli rozsiane po całej Afryce - zarówno u Pigmejów w centrum kontynentu, jak i u plemion łowieckich, żyjących z dala od nich.
NK
Źródło - http://www.sfora.pl/Odkryli-prawde-o-pochodzeniu-czlowieka-Seks-z-nieznanym-gatunkiem-a45871

.............................................................

Mój komentarz.

Nic nowego, aczkolwiek napisane w nietrudnym do przewidzenia kierunku. Wyraźna sugestia, że podobno jesteśmy stworzenie przez UFO, a ściślej - ANNUNAKI.

Jest jeszcze inne, bardziej przekonywujące wyjaśnienie owej... 'zagadki'. Kolejny dowód na prawdziwość biblijnego sprawozdania o seksie upadłych aniołów z córkami ludzkimi, przed potopem a także i po potopie, które powodowało skażenie genetyczne rasy ludzkiej.

Sprawdź ten artykuł - Nasienie węża.

 ............................................................................

Kwaśniewski chce likwidacji Polski?

Kwaśniewski chce likwidacji Polski? - niezalezna.pl(foto. Zbyszek Kaczmarek)
 
Były prezydent Aleksander Kwaśniewski stwierdził, że Polska powinna zrezygnować ze swojej suwerenności.

Na antenie Radia dla Ciebie Aleksander Kwaśniewski mówił o konieczności przeprowadzenia zmian w strukturach Unii Europejskiej i powołania czegoś w rodzaju federacji, integrowałaby państwa europejskie o wspólnej polityce.

Odnosząc się do suwerenności były prezydent stwierdził, że należy z niej zrezygnować.

- Problem suwerenności w takim wymiarze idealnym już dawno został rozstrzygnięty. My wszyscy żyjąc w świecie, który już dziś składa się z 7 miliardów ludzi, rezygnujemy powoli ze swojej suwerenności. (...) Jeżeli chcemy osiągnąć coś więcej, to trzeba w sposób świadomy zrezygnować ze swojej suwerenności, zachowując tożsamość. - oświadczył Kwaśniewski.

.......................................................................................

Mój komentarz.

Wiemy wiele o tym wysoce nieprzyjemnym człowieku. Ale najbardziej interesujące są komentarze pod spodem oryginalnego artykułu.

http://niezalezna.pl/19728-kwasniewski-chce-likwidacji-polski

Najwyraźniej jest on 'uwielbiany' przez Polaków. ;-)


8 komentarzy:

 1. Na wstępie dziękuje za świetny tekst ze zbawienia o Kanonie NT. W czasie sporów o Pawła w mojej głowie również pojawiło się takie pytanie; kto decydował o kanonie NT? miałem z czasem zbadać ale Pan mnie wyręczył. Świetny wstęp, pokazujący w kilku zdaniach o działaniu dwóch przeciwnych sobie sił.

  Jeśli chodzi o fetysz "pieczęci bożej" to jest to kolejne potwierdzenie jak społeczeństwo katolików jest opętane. Przypomina mi się błogosławieństwo od JPII dla bliskiej mi osoby kupione we Włoszech.
  Dla jednych sa to śmieszne sprawy, ciężkie do pojęcia jak normalni ludzie zdrowi na umyśle wydawałoby się, biorą w tym wszystkim udział a dla innych jak dla mnie jest to ponury dowód na magię kościoła. Bo jak nazwać tak infantylne postawy ludzi niby wierzących wśród których i ja kiedyś bylem? Przez wiele lat byłem nie praktykujacym katolikiem. Po tym jak wzięliśmy z zona slub kościelny zaczęło nam się wiele psuć. Życie koszmar. Napisze kiedys o tym w swoim blogu do którego się przymierzam...Wtedy zacząłem poszukiwac przyczyn zła i albo mnie Bóg wybrał albo ja znalazłem Boga...

  Kwaśniewski? no comments

  A propos nasienia węża czy plemienia żmijowego ostatnio zastanawiałem się czy te osoby nie zostały czasem naznaczone. Świat jest wielce zróżnicowany, inaczej wygląda pomarańcz a inaczej gruszka. Mamy dzień i noc. Tak więc są jakieś prawidłowości. Moje pytanie do czytajacych ten blog brzmi: czy aby Bóg albo szatan nie naznaczyli nasienia węża krzywymi nosami? pytam serio. Chazaria zaś ma wyłupiaste oczy, choć jest to typowe także dla Bułgarów, Rumunów, Turków. No ale nasienie węża - krzywonosy (nie pisze złośliwie) nie da się pod żadna grupę podporządkować jak pod pejsy.
  Natomiast wielu Żydów prawdziwych tych z Palestyny wygląda całkiem inaczej. Poszerzone nozdrza, wieksze oczy i chyba tyle. Co Wy myslicie na ten temat

  OdpowiedzUsuń
 2. Radtrap po długiej przerwie w pisaniu bloga obnażył się i podał link do strony emaus-mikolajki.pl, która jest właśnie stroną zielonoświątkowców. Swoją drogą skłamał na swym blogu, bo kiedy go zapytałem do jakiego wyznania jest mu najbliżej tom odpowiedział za drugim razem, że "do żadnego". No chyba że to przypadek. Jednka do stron katolickich czy baptystów nie podaje linków.

  Mam pytanie do Pana Panie Henryku co do zielonoświątkowców. Czy są równie groźni jak ŚJ czy adwentyści? ten pastor Wilkenson nie głupio pisał o swej wizji i to w roku 1973...

  OdpowiedzUsuń
 3. Brak Pawła zdewastuje "zielonych' ponieważ ich doktryny o darach 'ducha' są czysto doktrynami Pawła.

  Opis darów Ducha w Dziejach 2 rozdział - opisany przez Łukasza wygląda całkowicie inaczej. Osobiście podejrzewam, że właśnie Paweł już wtedy wprowadził pozorne cuda i mówienie językami w 'swoich' zborach i dlatego podał dokładne przepisy - jak owe 'dary' traktować.

  Niestety skrajne grupy charyzmatyczne to czysty satanizm, parada demonów niczym się nie różniąca od jogi, czarów, satanizmu czy New Age.

  Proszę to sprawdzić - http://www.youtube.com/watch?v=LPpjURtM5OI

  Tutaj jest tego więcej - http://www.zbawienie.com/cuda.htm

  Czyli bez Pawła wiele religii czy sekt nie ma szansy na przetrwanie. Dlatego niektórzy w tak drastyczny sposób na to reagują.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Odkąd zaznajomiłem się z artykułami o Pawle stanąłem po jego stronie i postanowiłem przelecieć dzieje i listy by samemu znaleźć prawdę na rzecz Pawła. Po jakimś czasie zacząłem myśleć inaczej i teraz w wielu miejscach na forach przedstawiam obraz Pawła. Zawsze zastanawiały mnie te kwestie np. o spożywaniu pokarmów ofiarowanych bożkom. Wydawało mi się że mamy ulgę w tych sprawach od samego Jezusa czy Boga a tu poważna sprawa.

   Usuń
  2. Niech Bog osadzi Pawla. Nie wydaje sie wam to dziwne z Dz. Ap. Nie ma najmnieszych watpliwosci co do Pawla. Pawel tam wypedza demony. Jak wypedza za pomoca demona? Nie zgodne z Ewamgelia. Nie da sie wypedzac demona w imie Chrystusa za pomoca demona. A moze to my mamy juz wode z mozgu? Uczniowie w Ap.Dz. Wiedza o wielu rzeczach o ukrytych pieniadzach aby ich oszukac. A o Falszywym Pawle nic by nie wiedzieli? Cos tu nie gra panowie. Wiem nadal ze nic nie wiem.

   Usuń
 4. Obejrzałem ten krótki i filmik i po swoich doświadczeniach nie uważam że to mistyfikacja. Gość miał siłę w demonach.
  Kiedyś coś podobnego oświadczyłem z pewnym gościem z Australii, który przyjechał do Polski uzdrawiać i prowadzić warsztaty ezoteryczne. Podobno cudem uratowany z wypadku, trochę niepełnosprawny. Po latach, teraz już wiem że miał siłę ale raczej siłę demonów.

  Swoją drogą ten Beny Hinn, Izraelczyk chyba zielonoświątkowy (ta strona już nie istnieje: http://grono.net.pl/zielonoswiatkowcy/topic/16461720/sl/benny-hinn-w-polsce/1/0/193285101/1/ ) - bardzo "skromnie" :-) żyje z tego co znalazłem u Pana na stronie: http://www.zbawienie.com/oszusci.htm


  Jaka jest moja konkluzja: naprawdę należy być bardzo czujnym by w gąszczu prawdy odnaleźć kłamstwa.

  OdpowiedzUsuń
 5. "Plejadianie" ogłosili na channelingu z 27 lipca że ujawnią się światu 4 sierpnia.

  http://soundofheart.org/galacticfreepress/content/pleiadian-channel-micah-july-27-2012

  Oczywiście brzmi to jak stek bzdur... ale może jednak.
  Może przylecą "życzliwi" i "kochający" nas obcy żeby nas "uratować", zobaczymy :P

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo możliwe, bo poznanie ludzi rośnie a i kryzys jest dobrym momentem by odpowiednio przekierować poznanie. No i w szabas przylatują :-))) czyli zgodnie z rządzącymi tym światem.

   Ponoć ufo już było na olimpiadzie: http://www.sfora.pl/KROTKO-UFO-na-igrzyskach-olimpijskich-g45939

   Usuń

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.