środa, 25 lipca 2012

Największy protest w dziejach świata - Meksyk.


TRZEBA TO ZOBACZYĆ!!!
Oto czego się boją władze. Ludzie już mają dosyć kłamstw, oszustw, morderstw i grabieży!!!!
Mówi się 15 milionach ludzi protestujących w kilku miastach. Taka ilość demonstrantów przeciwko sfałszowanych wyborach świadczy wyraźnie o tym, że wybory zostały rzeczywiście DRASTYCZNIE sfałszowane.

Media milczą: Największy światowy protest w Mexico 2012

Media Blackout: World’s largest public protest in Mexico 2012

Serce rośnie kiedy zbrodnicza władza trzęsie się ze strachu o swoje fotele i o swoje życie!


Gazeta Wyborcza - (Wyborcza - bo wybiera - co opublikować, a co ukryć!)

http://wyborcza.pl/1,91446,12090760,Meksyk__Masowe_protesty_przeciwko_prezydentowi_elektowi.html

Żadnego zdjęcia - króciutki artykuł.

Tutaj mamy chyba ten sam artykuł z mikroskopijnym zdjęciem.

http://wiadomosci.onet.pl/swiat/meksyk-masowe-protesty-przeciwko-prezydentowi-elek,1,5182896,wiadomosc.html

Filmy - te najciekawsze z YouTube są usuwane...

============================================================

Mój komentarz.

To wydarzenie ma niezwykłe znaczenie dla wielu poszukiwaczy prawdy. Przyczyna jest oczywista. Cały świat buńczucznie ale kłamliwie wspiera tzw. demo(n)nkrację, która w rzeczywistości jest właśnie tym - demo(n)kracją i z rzeczywistą demokracją nie ma niczego wspólnego.

Dlaczego?

Ponieważ na tych zdjęciach i nielicznych filmach jest ukazana niezwykle bolesna prawda. Wystarczy uważnie przejrzeć te kilka zdjęć aby zauważyć kłamstwo. To nie kilkadziesiąt tysięcy ludzi - to kilka milionów!

100 000 ponad zmieści się na jednym dużym stadionie, A tutaj widać ZNACZNIE więcej ludzi - i to w kilku różnych miastach.  

Tak wielkiego i masowego protestu jeszcze na świecie nie było!

Taki protest wyraźnie ukazuje, czego domaga się przeważająca większość protestantów i na kogo owa większość głosowała.

Nie trzeba liczyć głosów - to przecież jasno i wyraźnie widać!

Niemal całe światowe media milczą. Przyczyna jest zrozumiała. Ani media ani władze nie życzą sobie, abyś o tym wiedział. Co gorsza, mógłbyś się czegoś z tego nauczyć! Czegoś niezwykłe niewygodnego - władzom i mediom.


Spójrzmy na to z jeszcze innej strony.


Zwróćmy uwagę, kto o tym mówi, a kto nie mówi.


Alex Jones?  http://www.infowars.com/
David Icke? http://www.davidicke.com/
Tutaj także nic nie ma - http://radtrap.wordpress.com/ ;-)

Posprawdzaj osobiście witryny dotychczas darzone wielkim zaufaniem - czy cokolwiek się o tym mówi czy pisze.15 komentarzy:

 1. Spotkane w sieci ciekawe pytanie warte zastanowienia

  Rewers
  Alex Jones, David Icke - kto ich wspiera i po co?
  Ostatnio zaczął zastanawiać mnie jeden temat. Jakis czas temu natrafiłem na kwestie kolesia w stylu Alex Jones. Gość zaczynał podobno od jakiegoś blogu, gdzie śledził rządowe "kombinacje" oraz zakusy korporacji finansowych. Wiele spraw o których on mówi są niewątpliwie sprawami prawdziwymi i potwierdzonymi jak np. jego dokument o terroryźmie sponsorowanym przez rządy. Rzeczywiście nie raz zdarzało się, że rząd USA robił "syf" u swojego przeciwnika aby zdestabilizować sytuację w jego społeczeństwie, albo mistyfikował ataki na własne jednostki by usprawiedliwić wojnę. I jak wiadomo wiele rzeczy o których mówi ten facet ma potwierdzenie w dokumentach, które można odnaleźć, wiele informacji brzmii wiarygodnie, ale... zastanawia mnie inna sprawa. A mianowicie otoczka w jakiej podawane są te informacje, która jednoznczanie nawołuje wręcz do czynnej rewolucji, do tego żeby ludzie wyszli na ulice i "zaprowadzili porządek". Co więcej koleś niby zaczynał od blogu, a w tym momencie posiada... 2 kanały TV, radio, pro stronę internetową, sklep internetowy, gość stał się niemal kultowy. Samo prowadzenie radia i kanału TV jak wiadomo tanie nie jest więc moje pytanie brzmi... kto do jasnej cholery to finansuje i... najważniejsze... po co? Skoro typ jest tak nie na rękę rządowi i finansjerze, to przepraszam skąd ma w takim razie kasę na to wszystko?

  Dobrze wiemy co stało się z gościem ze strony Wikileaks, każdy wie jak szybko typa uciszyli, bo najwidoczniej on rzeczywiście wchodził rządowym i korporacyjnym w paradę, ale Alex Jones... Alex Jones niby też wchodzi im w paradę, ale jego nikt nie ma zamiaru postawić przed sądem, co więcej koleś otrzymuje mega wsparcie.

  Więc sytuacja wygląda tak, koleś opowiada coś o syfie w polityce, o syfie w korporacjach, pokazuje ludziom, że niema już wolnego rynku, niema demokracji, z czym rzeczywiście trudno się nie zgodzić, ale przy okazji podaje te informacje w tak sprytnej otoczce, że wręcz zachęca ludzi do masowej rewolucji. Wszystko to maksymalnie nagłośnione i finansowane z czarnej dziury, bo nigdy nie wspomina on o tym skąd ma kase na to wszystko. Pytanie brzmi... Kto go wspiera i w jakim celu? Ta sprawa jest o tyle ważna, bo coraz więcej ludzi zaczyna "iść" za tym kolesiem i innymi mu podobnymi. Najlepsze jest, to, że Alex Jones mówi o manipulacji w mediach... rzeczywiście media manipulują nami od dawna, ale jakoś nikt nie zauważył, że te programy dokumentalne spod szyldu Alex Jones i David Icke również zakrawają na manipulację przebraną w opakowanie "samodzielnego myślenia", a kolesie Ci stają się wręcz "bohaterami ludowymi" i nikt nie zastanawia się nad tym skąd oni się tak nagle wzieli i po co.

  OdpowiedzUsuń
 2. Mam podobne spostrzezenia. jones jest kolesiem od odwracania uwagi od prawdy, niby czesc info jest prawdziwa, ale wymieszana z klamstwami. zwykly dezinformator.

  OdpowiedzUsuń
 3. Mają zaszczepić w nas wiedzę o jak to napisał Rewers o syfie w polityce, o syfie w korporacjach, pokazując ludziom, że niema już wolnego rynku, niema demokracji i jak nic nie zrobimy to czeka nas eksterminacja i niewolnictwo.
  To z pewnością jest prawda, ale połowiczna, bo kiedy III wojna i doprowadzą ludzkość nad przepaść bez drogi odwrotu i zaczniemy w nią spadać to przyjdzie nasz wybawca w postaci Człowieka Niegodziwości wyzwalając ludzkość od tych zbrodniarzy dając ukrywane technologie np. wolnej energii.
  Dlatego wiedza ta, kto jest odpowiedzialny za cierpienie ludzkości jest nam podawana na tacy pod płaszczykiem tajności i konspiracji.
  Taka forma wzbudza zaufanie i zmienia nasze podejście wywołując bunt szybciej niż gdyby to zrobiły CNN czy TVN, te media w końcowym okresie przeprowadzą taką propagandę zyskując twarz i zaufanie.

  OdpowiedzUsuń
 4. Cała wiedza o przyszłości jest w Biblii, która pozwala się odnaleźć w tym chaosie prawdy i kłamstwa

  OdpowiedzUsuń
 5. Panie Henryku czyżby przemawiała za Panem megalomania i mściwość co do radtrapa? Pan sam napisał o tym dopiero teraz. Ja również o tym nie wiedziałem. Chcąc być obiektywnym jeśli chodzi o alexa jonesa to zgodzę się, że na pewno wiedział o tym proteście, ale radtrap po pierwsze przestał pisać w czerwcu a po drugie też nie musiał wiedzieć o tym.

  Wytłuścił Pan też zdanie o współpracy radtrapa z witryną stopsyjonzmowi. Uważa Pan że ta druga jest dezinformacyjna? praktycznie jest to jedyna tak poważna strona zajmująca się tą tematyką w tzw Polsce. Wg Pana podejrzeń mieliby żydzi tworzyć blog przeciw sobie? tak bogaty w informacje i podkręcający niechęć do żydów? byłoby to absurdalne.

  Pan sam wybiera to co Pan chce przekazać, na kilka moich komentarzy w tym blogu Pan raczył nie odpowiedzieć. Bo co, nie na Pana poziomie zapytania, czy podejrzewa mnie Pan o agenturę, czy może coś innego, brak czasu (wiele zapytań tu nie ma)?


  Mimo wszystko cenię Pana i będę stale czytał dopóki będą zgodne z Biblią.
  Przy tej okazji życzę Panu odejścia od negatywnych emocji. Ludzie nie są tacy głupi i sami ocenią kto miał rację czy Pan czy radtrap

  OdpowiedzUsuń
 6. Panie Piotrze proszę się postawić na miejscu pana Henryka i wyobrazić sobie, że to pan jest obiektem tych niedorzecznych ataków i pomówień tylko dla tego, iż ktoś nie zgadza się z panem.
  Wiem mają do tego prawo, ale nikt nas nie zmusza do czytania czy przyjmowania opinii innych, jeśli się z czymś nie zgadzam to normalnie pomijam ten temat, jako błędny albo do zastanowienia i przechodzę do czegoś innego.
  Natomiast dla mnie jest zastanawiająca skala idiotycznych pomówień i agresja w opluwaniu pana Henryka.
  Miałem do czynienia z tymi ludźmi i z całą pewnością mogę stwierdzić, że osoby sterujące tym forum a i rad trap do nich należy nie kierują się w swoich poczynaniach miłością do Boga i bliźniego.
  Jeśli mamy poszukiwać prawdy to tylko z zachowaniem prawa Bożego.
  , „Jeśli trwacie w nauce mojej, jesteście prawdziwie moimi uczniami i poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli”.
  Więc proszę się zastanowić, o jaka prawdę tutaj chodzi i na czyje potrzeby jest ona kreowana, bo warunkiem podstawowym jest trwanie w nauce Jezusa.

  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 7. Opinie o omawianym forum już mam wyrobioną i nawet tam już nie wchodzę. Myślę że podobnie jest z innymi czytelnikami.

  Zasygnalizowałem tylko po co jeszcze trzymać się radtrapa, czy on napisał coś czy nie. Każdy sam sobie wyrabia na to pogląd.

  Oczywiście zdaję sobie także sprawę z ataku na p. Henia, ale to już inna bajka...

  OdpowiedzUsuń
 8. Na youtubie mozna znalezc pare filmow gdzie Alex Jones jest oskarzany o wsolprace z satanistami,podobno jego zonas jest zydowka,prawda jest taka ze gosc Nic nie wspomina o tym kto yak na prawde stoi na szczycie gym wiec wisdoms jest chyba dla logo yak naprawde pracuje.

  OdpowiedzUsuń
 9. Przepraszam za mnostwo bledow gramatycznych ale pisze ze smartphona I dlatego nienawidze tych touchscreenow.

  OdpowiedzUsuń
 10. To poproszę cię o linki do tych filmów.

  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 11. Prosze wejs sobie na youtube.com i wpisac w przgladarce alex jones is.... i pojawi sie panu Polakowi mnostwo opcji,klikac i ogladac,pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 12. Prosiłem tylko o linki do tych filmów.

  "gdzie Alex Jones jest oskarżany o współprace z satanistami"

  Ponieważ produkcję tego pana już oglądałem a twoja informacja to coś nowego, z czym się jeszcze nie spotkałem.

  Miałem nadzieję, iż rozumiesz i zaoszczędzisz mi poszukiwań wśród około 51, 000, 000 wyników, jakie się wyświetlają po zastosowaniu się do twoich zaleceń.

  OdpowiedzUsuń
 13. alex jones is a satanist

  pojawia się tylko 4,210,000 wyników a to i tak spora liczba

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. http://www.youtube.com/watch?v=6q9bK4u2dPc
   http://www.youtube.com/watch?v=RMcTZTeK-vU&feature=related
   http://www.youtube.com/watch?v=dYl9iZlArjM&feature=related
   http://www.youtube.com/watch?v=immer5ru_AE&feature=related
   http://www.youtube.com/watch?v=rHin1prN61M
   To tylko pare z mnostwa ktore mozna znalezc,musisz miec jakiegos innego youtuba bo mnie wyswietla sie mnostwo opcji wpisujac alex jones is....

   Usuń
 14. bardzo ciekawy blog, muszę przyznać że z zaciekawieniem czytam.

  Z Panem Jezusem :)

  OdpowiedzUsuń

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.