czwartek, 17 maja 2012

Tajemnica Tajemnych Stowarzyszeń

Wyjątkowo dokładnie i ciekawie opracowany film przez prof Waltera J. Veitha.
Nie mam zbyt wielkiego zaufania do jego interpretacji Biblii i proroctw, ale w tym wykładzie prof.. Walter ukazał bardzo wiele prawdy o najbardziej zbrodniczej organizacji w dziejach świata - Watykanie.

Niewielu wie, że to Watykan stoi za NWO. Najczęściej jego orężem byli Niemcy, (Zakon Krzyżacki), potem I Rzesza, II Rzesza i III Rzesza .

W chwili obecnej Unia Europejska pod wyraźnym przewodnictwem Niemiec niemal opanowała cała Europę, a niemieccy dygnitarze rządzą Anglią, pod myląco angielskim nazwiskiem - Windsor - mam na myśli brytyjską koronę. Oryginalne Widsor to - Sachsen-Coburg-Gotha.

Sprawdź Wikipedię - http://pl.wikipedia.org/wiki/Saksonia-Coburg-Gotha

Administracja USA jest także pod wielkim wpływem byłych nazistów, ocalałych w watykańskiej misji ratowania nazistów pod kryptonimem "Paperclip" - Spinacz. Z najbardziej znanych ocalałych nazistów znamy nazwiska Werner von Braun oraz wyjątkowy zbrodniarz - dr. Mengele, na którego badaniach czy raczej torturach powstał amerykański MK-ULTRA oraz Monarch Project.


1 komentarz:

  1. PRZESTAŃCIE ATAKOWAĆ WIARĘ KATOLICKĄ. Dlaczego miałaby być fałszywa i dlaczego wierny katolik, który nie chce popełniać żadnego grzechu, jest tak przez te teksty krytykowany? Katolicy nie mają zamiaru czcić demonów czy uprawiać bałwochwalstwa! Okrucieństwo, nędza i erotyzacja to prawdziwe problemy, a wy, naprawdę gorliwi, walczycie akurat z rzeczywistą wiarą.

    OdpowiedzUsuń

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.