środa, 30 maja 2012

Jan Paweł II Niewielki

Mój komentarz na wstępie.

Dalszy ciąg ataków na JP II. Oczywiście owe ataki są w znacznych przypadkach całkowicie uzasadnione, aczkolwiek moim zdaniem zupełnie zminimalizowane.

JP II był królem świata, jak znaczna większość papieży. Jako król świata był on odpowiedzialny za wszystko, co działo się na naszej planecie - dobro czy zło. Niestety zło przeważa i wszystkie wojny i rzezie w okresie pontyfikatu JP II działy się z pełną aprobatą Watykanu.

Obecnie dzieje się dokładnie to samo. Zacznijmy sobie zadawać nieco kłopotliwe pytania w stylu - jakie działania polityczne potępia Stolica Apostolska?

Czy potępia NWO!? NIE!!! POCHWALA!!!


Czy potępia obecne wojny oraz inwazję Islamu na Europę? NIE!!! POCHWALA!!! 

Nazywa to multikulturalizmem w imię NWO.

----------------------------------------------------------------------------------------------


Jan Paweł II Niewielki


Obrońca pedofilów, krwawych dyktatorów i finansowych oszustów. Kto taki? Jan Paweł II. Jest wiele rzeczy, których nie wiemy lub nie chcemy wiedzieć o pontyfikacie papieża-Polaka – przekonuje Piotr Szumlewicz, autor książki "Ojciec Nieświęty".
Marcin Wyrwał: W świadomości Polaków Jan Paweł II funkcjonuje jako uosobienie wszelkich cnót. Tymczasem obraz papieża-Polaka, który wyłania się z rozmów zawartych w Pańskiej książce "Ojciec Nieświęty", jest całkowicie inny. Można wręcz odnieść wrażenie, że do tej pory żyliśmy w blokadzie informacyjnej na jego temat.

Znacznie więcej w linku - http://religia.onet.pl/wywiady,8/jan-pawel-ii-niewielki,41334.html 


..........................................................................................
 

Poniżej interesujący film ukazujący obecną okupację Europy.

ANONIMUS - SANHEDRYN I ILUMINACI / EURO 2012 / Łukaszenko / Anonymous - Sanhedrin

Niestety film jest raczej jednostronny i przedstawia jedynie żydowski Sanhedryn, jako siłę odpowiedzialną za zniewolenie Europy pod banderą hipokrytów Unii Europejskiej, która 

jest... tworem Watykanu! O tym autorzy nie wspominają!

 Jak w wielu miejscach pisałem, tzw. poszukiwacze prawdy są wtedy wiarygodni, kiedy przedstawiają obie strony medalu. Czyli podaje się informacje ukazujące działania Watykanu ORAZ Syjonizmu.

Jeżeli jest ukazana tylko jedna strona - film zrobiła strona przeciwna.

Czyli ten film jest krytyką Syjonistów a o Watykanie się milczy. Kto więc stoi za tym filmem?

Niemniej warto obejrzeć! ;-)


1 komentarz:

  1. Nie cierpie papiezy sa zaklamani jak politycy . Rozerzanie h.i.v. Na swiecie przez dzikie ludy to wina wlasnie papieza przynajmniej czesciowo. On zabronil im sie zabezpieczac.

    OdpowiedzUsuń

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.