środa, 16 maja 2012

KIlka interesujących linków.

Wiele czasu zabiera mi umieszczanie nowych materiałów na witrynach. Aby zamieścić kilka informacji trzeba sporo wysiłku i co najważniejsze - czasu, którego nie posiadam zbyt wiele.

Z tych przyczyn rozpocznę na tym blogu podawanie linków i najprostszych informacji na tematy związane ze Słowem Bożym, jego proroctwami, oraz wszelkie informacje ukazujące szatańską działalność rządów i mediów.

Na www.proroctwa.com oraz na www.zbawienie.com zamieszczał będę jedynie większe artykuły, które będą obszerniejsze, lepiej dopracowane ale będą się pojawiały rzadziej.

Zaczynajmy... :-)

List od Czytelnika: Zrobiłeś zdjęcie dzieciom na tle szkoły? W Anglii wezmą cię za pedofila!

»
Od Pana Andrzeja Kucharczyka z Krakowa otrzymaliśmy list obrazujący społeczną psychozę z pedofilią w tle:
Przesyłam to prosto z Anglii, z miasta Southampton, jako ciekawostkę i gwoli ostrzeżenia Rodaków, którzy jeszcze o takich obyczajach nie słyszeli. A chodzi o przygodę, jaka zdarzyła mi się kilka dni temu. Wracając z zakupów do mieszkania mojej córki (na Wyspy przyjechałem aby ją odwiedzić) przechodziłem obok szkoły podstawowej. Akurat była przerwa i całe niewielkie podwórko przed frontem pięknego, starego budynku szkoły (odgrodzonego od ulicy żelazną kratą) było wypełnione biegającą dzieciarnią.

Reszta artykułu w linku - http://nczas.com/wiadomosci/europa/list-od-czytelnika-zrobiles-zdjecie-dzieciom-na-tle-szkoly-w-anglii-wezma-cie-za-pedofila/

Mój komentarz.

Jest to anty spiskowa propaganda. Ludzie obawiający się o swoje dzieci są przedstawiani jako chorzy na umyśle lunatycy, którzy kategorycznie przesadzają z tą rzekomo galopującą pedofilią. Niestety tak to odbiera człowiek, który ów list napisał.

Tymczasem prawda jest taka, ze rzeczywiście strach posyłać dzieci do szkół w wielu regionach tzw. cywilizowanego świata, ponieważ wielkie liczby dzieci rzeczywiście znikają, a władze takich przypadków i media raczej nie raportują. Nic dziwnego, że wystraszeni rodzice są ostrożni. Pedofilia jest realna, dzieci znikają masowo, a władze dążą do jej legalizacji.

Kulisy planowanego ataku nuklearnego Rosji i Chin na USA

Wywiad Alexa Jonsa z Joel Scousenem wydawcą World Affairs Brief, byłym pilotem wojskowym z Wietnamu, Republikaninem, popierającym Rona Paula


Poniżej znajduje się streszczenie wywiadu, zamieszczone na stronie Monitora Polskiego z ostatniego wywiadu Alexa Jonsa z Joel Scousenem. Wywiad jest z 1 maja 2012 roku.
 
Wywiad odsłania taktyki światowej technokratycznej władzy na przestrzeni wieków do dnia dzisiejszego. Ci psychopatyczni kreatorzy historii i polityki, dążą nieprzerwanie do wywołania konfliktu nuklearnego dla zabicia wielu niewinnych ludzi, stworzenia zniszczeń i chaosu, pozbycia się milionów obywateli, zredukowania tym samym przeszkadzającej im licznej populacji i na bazie wywołanego chaosu, zbudowanie nowego świata w oparciu o technokratyczne rządy garstki psychopatów

Więcej w linku - http://katerina.nowyekran.pl/post/61779,kulisy-planowanego-ataku-nuklearnego-rosji-i-chin-na-usa

Mój komentarz.

Watykan planuje III Wojnę Światową. W podobny sposób planował I WŚ i II WŚ a także sowiecką rewolucję, francuską i wiele, wiele innych zbrodni. Rzeczywisty plan III WŚ jest ujawniony w liście Alberta Pike'a do innego Masona, Mazziniego. Link - http://www.zbawienie.com/plan3wojen.htm

Mieszkam w Australii i obserwuję na bieżąco wysiłki australijskiego rządu, aby zapewnić Chinom dostawy rud wielu metali, które to Chny podobno leżakują na lepsze czasy ekonomiczne.


 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.