piątek, 18 maja 2012

Proroctwa się spełniają. Watykańscy teologowie chcą “odnowić” Pismo Święte.

Bardzo niebezpieczny trend Kościoła Rzymsko-Katolickiego! Nie dajmy się zwieść!

Watykańscy teologowie chcą “odnowić” Pismo Święte.
salute 

Źródło: http://3rm.info/22164-prorochestva-bibliya-chto-napechatayut.html
Data publikacji: 11.03.2011
Tłum. RX
Uczeni teologowie Watykanu postanowili w tym roku dokonać„aktualizacji” (tj. żydomasońskiej manipulacji-tłum.) i uzupełnienia (tj. judejskiego fałszerstwa-tłum.) Pisma Świętego.
Dokładnie co i jak mają zamiar teologowie zmienić w Starym i Nowym Testamencie Księgi Ksiąg, będzie jasne w końcu września, kiedy we włoskiej Modenie teologowie na oficjalnej konferencji prasowej opowiedzą dziennikarzom o swoich planach. W międzyczasie uczeni uzasadniają swoją niesłychaną decyzję wprowadzenia uzupełnień do Nowego Testamentu tym, że Ewangelie w obecnej postaci były napisane po upływie dziesiątków lat po ukrzyżowaniu i zmartwychwstaniu Chrystusa a zapisy w zwojach wspólnoty Qumran są świadectwami świadków naocznych tych cudownych wydarzeń i powinny być w konsekwencji uznane za bardziej wiarygodne. Przypuszczenia, że gdzieś mogą istnieć wcześniejsze zapisy Ewangelii wyrażano już wcześniej. I oto w 1945 roku w jaskiniach w pobliżu Wadi Qumran odkryto wcześniejsze zapisy ksiąg Starego Testamentu a nawet Nowego Testamentu. W rezultacie badaniem zebranych rękopisów zajęli się uczeni Roland de Vaux i Jerozolimska Biblijna Szkoła Archeologiczna. Rozpętało to krytykę katolików ze strony innych wyznań. A przedstawiciele judaizmu całkowicie oskarżyli katolickich teologów o to, że oni ukrywają tajemnice wczesnego chrześcijaństwa. Być może właśnie z powodu tych oskarżeń w Watykanie zadecydowano o przyspieszeniu prac nad zwojami z nad Morza Martwego. Ponadto na specjalnej konferencji ogłoszono, że przygotowuje się nowe wydanie Biblii. Do czego jest to potrzebne i dlaczego nie można ograniczyć się do zwykłej publikacji nowych źródeł dopóki nie wszystko jest jasne, nie wiadomo.

Proroctwo schimonachini Makarii (1926-1989) – Biblia, którą drukują jest błędna. Oni (faryzejscy żydzi) usuną z niej wszystko co ich dotyczy ponieważ nie chcą zarzutów (14 marca 1989 roku). Przygotowuje się zmiana Wiary. Kiedy to nastąpi, święci odejdą i nie będą modlić się za Rosję. A tych, którzy pozostaną (z wiernych-aut.) Bóg weźmie do siebie. Biskupi, którzy do tego dopuszczą ani tu ani tam (w życiu przyszłym) Zbawiciela nie ujrzą (3 sierpnia 1988 roku).
Пророчества схимонахини Макарии (1926 - 1993): “Библия, что напечатают, неправильная. Они (фарисействующие иудеи) оттуда повыкинут что их касается, они не хотят укоризны (14.03.89). Готовится изменение веры. Когда это произойдет, святые отступятся и не станут молиться за Россию. И тех, кто есть (из верных. - Авт.). Господь заберет к Себе. А епископы, которые это допустят, ни здесь, ни там Господа не увидят (03.08.88). ”
.ssbenedict
Pozdrowienie Antychrysta- mano cornuto- El diablo
masonic-handshake-pope-benedict-xvi-and-tony-blair Pope Benedict XVI and Tony Blair
b19

Źródło: http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2012/03/12/proroctwa-sie-spelniaja-watykanscy-teologowie-chca-odnowic-biblie/#more-19768

1 komentarz:

  1. A więc to prawda... właśnie dzisiaj na jednym z forów w ogóle nie związanych z wiarą ani Chrześcijaństwem w temacie w ogóle nie związanym z Biblią czytam post od jakiejś zagorzałej katoliczki jakoby Kościół planował zmianę niektórych fragmentów Biblii z powodu i tu uwaga: iż wyszło na jaw że Jezus miał dzieci z rzekomą cudzołożnicą z Jana i dlatego nie pozwolił jej ukamienować...! (i to jeszcze z jakim przekonaniem, żebyśmy sobie Biblię poczytali i telewizję pooglądali bo o tym już jest głośno) :) bo tak podają jakieś tam księgi kościelne...
    Myślałam wtedy, że to post od kogoś nie za bardzo trzeźwo myślącego, snującego jakieś tam fantazje ;) a tu proszę.

    OdpowiedzUsuń

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.