czwartek, 24 stycznia 2013

Świadkowie Jehowy - Raj dla pedofilów.

"Po owocach ich poznacie."

Bardzo smutny film, ukazujący straszliwe dramaty młodych ludzi, nawet dzieci, zniewalanych w imię... Jehowy. Rezultat - ponad 23 tysiące udokumentowanych przypadków pedofilii w szeregach tej religii. Tak przynajmniej twierdzą autorzy tego filmu.
http://cicheowce.fm.interia.pl/

Ta witryna ukazuje rzeczywiste oblicze tej organizacji, posługującej się świadomie bluźnierczym imieniem, przypisywanym błędnie Bogu.

Z tej witryny....


Ogólnoświatowy Problem Związany z Napastowaniem Dzieci i Świadkami Jehowy

Czy To Rzeczywiście Raj Dla Pedofilów?


Czy Świadkowie Jehowy aprobują, przyzwalają i udzielają wsparcia osobie oskarżonej, uznanej winną i skazanej za molestowanie dzieci na rozmowy od domu do domu z nieświadomymi, potencjalnymi ofiarami podczas działalności głoszenia?

Czy komitety sądownicze wymagają dwóch świadków przypadku molestowania, aby zostały wszczęte jakiekolwiek działania dyscyplinarne?

Czy starsi zapewniają osobie winnej całkowitą anonimowość nawet wtedy, gdy zostanie ona zdemaskowana?

Czy starsi grożą rodzicom molestowanego dziecka wykluczeniem gdyby próbowali ostrzec innych członków zboru, że ich dzieci mogą znajdować się w niebezpieczeństwie?

Czy Dział Służby skreśla ze stanowiska starszych, którzy ostrzegają rodziców przed członkiem zboru będącym pedofilem nawet gdy starszemu leży na uwadze jedynie ochrona dzieci w zborze?

Czy w swojej Sali Królestwa znajdziesz wystarczające wskazówki, jak można doprowadzić do procesu osoby molestującej oraz udzielenia pomocy dziecku, której tak rozpaczliwie potrzebuje?

albo…

Czy Organizacja Strażnicy nie doradza Ci czasami, że najlepszym sposobem na zaradzenie ‘“kłopotom” danej osoby jest pouczenie jej, iż powinna cierpieć i czekać aż Królestwo Boże rozwiąże jej problemy?
4 komentarze:

 1. Jak slysze o takich rzeczach to momentalnie lapie dola, z drugiej strony motywuje mnie to do tego aby modlic sie za te dzieci. Bardzo smutne i przygnebiajace sa takie informacje.
  Wczoraj skonczylam czytac ksiazke pt."Synagogue of Satan Rothschild" by A.Chitchcock i tam miedzy innymi na stronie 155 autor opisuje incydent do ktorego doszlo w Rzymie w 2001 roku i ktory nigdy nie trafil poza wloskie media,oczywiscie osoby ktore dopuscily do wycieku tego wyderzania ku publicznosci zostaly natychmiast zwolnione.1 pazdziernika czasopismo The Rome Observer opisuje historie jak to wloska policja rozbila gang pedofilow ktory porywal nie zydowskie dzieci z sierocincow w wieku 2-5 lat i brutalnie je gwalcilo i zabijalo!To nic owe zbrodnie byly filmowane i sprzedawane wiadomo komu,sprzedanych zostalo 1700 kopii owego nagrania a za kazde z nagran brano po 20 000 dolarow.Infornacja podaje takze ze gang ten skaladal sie z 11 zydowskich obywateli.autor nawiazuje takze do Talmudu ktory zezwala na seks z dziecmi ponizej 3 roku zycia!Nie mialam pojecia o tym wiec sprawdzilam no i oczywiscie jest to prawda.
  Straszne rzeczy sie dzieja za zamknietymi drzwiami,nie jestem nawet w stanie sobie wyobrazic jakie sa zbrodnie synagogi szatana a zwlaszcza jezeli chodzi o molestowanie dzieci!

  OdpowiedzUsuń
 2. I niech ktoś mi powie,że człowiek stworzony na podobieństwo Boże jest zdolny do takich rzeczy. Im dalej od Boga tym większe dewiacje. Kto nie przestrzega Prawa Bożego ten kierowany jest wiadomo przez kogo.
  ...płakać się chce...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To są zwierzęta więc działają i zaspokajają swoje chore potrzeby jak zwierzęce rozumne bestie.

   Nasza możliwość zrozumienia postępowania innych ludzi nie przewiduje utożsamienie się z czymś takim !   Usuń
 3. Wykluczają za palenie papierosów, a chronią na masową skalę pedofilów. Co za hipokryzja. Znam przypadek (z bardzo pewnego źródła, więc nie wymysł)męża, który zdradzany przez żonę seksoholiczkę dostał naganę, że nie potrafi zaspokajać jej potrzeb i jest winny jej zachowaniom. No cóż środowisko ŚJ przypomina mi nieco Mormonów. Choć kiedyś na siłę próbowałam ich bronić, dziś jestem pełna złości na tę organizację, a może raczej towarzystwo wzajemnej adoracji.

  OdpowiedzUsuń

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.