wtorek, 8 stycznia 2013

Przesłanie do głosującej trzody!

Niezwykle mocny ale realistyczny film, ukazujący rzeczywiste oblicze naszych rządów oraz nas samych, którzy nieustannie dajemy się nabierać na notoryczne kłamstwa i głosujemy raz po raz beż jakiegokolwiek przemyślenia czy realizacji, że głosując na te rządy stajemy się współodpowiedzialni - do pewnego stopnia - za zbrodnie popełniane przez rządy, na które głosujemy.

Fil ten warto obejrzeć, aby przekonać się, ze są ludzie - i jest ich sporo, którzy widzą realia tego świata i widzą masę kłamstw medialnych, rządowych oraz wiele zbrodni popełnianych przez owe rządy.

Film ten ukazuje nam smutną rzeczywistość. Świat jest kontrolowany całkowicie przez siły szatana i kieruje się zbrodnią i fałszem.

Tytuł filmu nie został prawidłowo przetłumaczony na polski. Cattle to trzoda, nie bydło.:-)

thewordwatcher
......................................


Jest to wielka przemowa napisana i wykonana przez niemieckiego autora i aktywisty Larkena Rose'a. Tekst pochodzi z książki pt. "The Iron Web", noweli napisanej kilka lat temu. Film został stworzony przy współpracy z FreiwilligFrei, niemieckiej grupie aktywistów i blogerów skupiającej się na wolontariacie oraz filozofii niezależności, http://www.freiwilligfrei.info/
Tłumaczenie z angielskiego jest mojego autorstwa.

Tekst nie ma na celu poniżenia obywateli jakiegokolwiek kraju, lecz ujawnieniu brutalnej prawdy i rzeczywistości świata, w jakim żyjemy. Przemowa jest nawołaniem do przebudzenia oraz motywacją do działania, w celu zniesienia, coraz szybciej powstającego Orwelliańskiego stanu...
Na co dzień widzimy stopniowo postępującą kontrolę nad naszym życiem; nadzorowanie, szpiegowanie, monitorowanie, skanowanie odcisków palców i twarzy, wymaganie dokumentów, nakazy i zakazy, absurdalne i niegodziwe prawa, drastycznie wzrastające podatki, które są obecne w każdej możliwej kwestii, oraz co najgorsza, wojny, w których giną setki tysięcy niewinnych, nieświadomych swojego zniewolenia ludzi. Wojny, która trwa rzekomo o "pokój"... "Wojna o Pokój" - jak mawiają władze Ameryki. Jak to może być to wojna o pokój, gdy Obama bombarduje niewinne kraje wokół całego świata i nie ponosi za to żadnej odpowiedzialności?!
Jeśli nowy porządek świata nastanie, nie będziemy mieć już nic do powiedzenia. Będziemy stuprocentowymi niewolnikami ciała i umysłu. Czy wiecie, jak daleko zaszedł rozwój Globalistycznego systemu przez waszą ignorancję? Czy wiecie, jak głęboko jesteśmy za kratami? Jeśli ten film nie zrobił na Tobie żadnego wrażenia, oznacza to tylko, że jesteś niewolnikiem systemu na zawsze. Jednak ludzie walczący o pokój i sprawiedliwość, nigdy nie poddadzą się, by obudzić stado ślepych owieczek, posłusznie czekających na śmierć z ręki okrutnej elity.

13 komentarzy:

 1. Hmm Nie wiem czemu ale chyba mojego starego komentarza nie dodało , dziwne.

  Witam wszystkich do niedawna pisałem jako Anonimowy ale stwierdziłem że to bezsensu nie będę się ukrywać , nie boje się.. Ufam już w 100% Dla Stwórcy naszego i dla Issusa Chrystusa.. Bez zawachania się. Co do filmu wysyłam go wszędzie gdzie się da NA FB itp niech wszyscy widzą !! Gdy poruszam takie tematy jest Agresja to co mówił autor filmu.. Lecz jeżeli ktoś obejrzy nawet najtwardszy będzie miał mętlik w głowie po tym filmie i się zastanowi !! Tak właśnie. Wtedy można dyskutować. Autor nie świadomie pokazuje całą strukturę władzy Szatana...

  OdpowiedzUsuń
 2. O cholera, do tej pory miałam wahania co do tego, czy robię słusznie, że całą moja rodzinę i znajomych próbowałam obudzić i juz mi brakowało sił, ale...po obejrzeniu "tego" dotarło do mnie, że tak! trzeba działać!!!Albo jestes prawdziwym człowiekiem i walczysz o wolność, albo twój marny zywot nie jest nic wart, i pewnie Bóg też tak na to patrzy. Nie mozemy być bierni, to grzech! wobec Boga, naszych dzieci, ofiar wojen prowadzonych przez rządzących, wobec głodujących, cierpiacych i wobec nas samych. I jestem pewna, że wtedy Bóg będzie z nami w naszej walce! Będąc śpiącymi osłami nie wygramy tej walki. Dlatego przebudźmy się!!!

  OdpowiedzUsuń
 3. Rozumiem walkę o wolność, ale film nie jest górnych lotów. Może taki miał być z założenia, nie wiem?
  Według mnie już i tak budzimy się z ręką w nocniku i to co możemy, to sobie nią zamieszać....
  Pokolenia ignorancji zrobiły już swoje. Po ptakach...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To co napisałeś jest zniechęcajace i w pewien sposób rozumiem, dlaczego tak na to patrzysz. Bezsens walki widzi pewnie 9 na 10 ludzi. Mało jest odważnych i wierzących w jakiś sukces, ale...przecież Bóg nam to wszystko objawia w jakimś celu. Moze czeka na nasz ruch, na Twój ruch... Kiedyś za pomocą laski i jednego człowieka - Mojzesza, Stwórca wyprowadził Izraelitów z egipskiej niewoli. Przykładów jest więcej. Trzeba rozmawiać z Bogiem, prosić o pomysły, odwagę i siłę, i się nie poddawać. I nie zniechęcać, tylko czekać na odpowiedni moment, każdy ma jakies zadanie w oczach Boga, tylko czy zechcemy je wykonać.

   Usuń
  2. I ja wierzę w to, że tylko interwencja z zewnątrz pomoże nam, jak to było, gdy ludzie centralizowali się (przeciwko Bogu) za dni Nimroda.
   Wcześniejsza interwencja czyli Potop, to raczej pomoc nie była, ale interwencja owszem.
   Ja po kilku latach prób jestem zmęczony walką z systemem, którego nienawidzę. Jakoś nie dostrzegam szansy na to, aby się im skutecznie przeciwstawić. Trudno jest zachować resztki własnej autonomii, bo ciągle zwiększają kontrolę.

   Usuń
  3. Przekazuj wiedzę stopniowo, rodzinie, znajomym i otaczającym cię ludziom.   "Wy jesteście solą dla ziemi. Lecz jeśli sól utraci swój smak, czymże ją posolić? Na nic się już nie przyda, chyba na wyrzucenie i podeptanie przez ludzi. Wy jesteście światłem świata. Nie może się ukryć miasto położone na górze. Nie zapala się też światła i nie stawia pod korcem, ale na świeczniku, aby świeciło wszystkim, którzy są w domu. Tak niech świeci wasze światło przed ludźmi, aby widzieli wasze dobre uczynki i chwalili Ojca waszego, który jest w niebie."


   "Idźcie więc i nauczajcie wszystkie narody, udzielając im chrztu w imię Ojca i Syna, i Ducha Świętego. Uczcie je zachowywać wszystko, co wam przykazałem. A oto Ja jestem z wami przez wszystkie dni, aż do skończenia świata"

   Lepiej umrzeć z stojąc z podniesioną głową, niż żyć na kolanach.

   Usuń
  4. "Lepiej umrzeć z stojąc z podniesioną głową, niż żyć na kolanach."

   Mi się przypomniało to, co powiedział pewien kaznodzieja.

   Jak wysoki powinien być kaznodzieja?
   Tak wysoki, aby na kolanach sięgał aż do nieba.

   Ja uważam, że kaznodzieją jest każdy z wierzących. Ponieważ każdy wierzący jest świadectwem dla ludzi dookoła. Jeśli jakiś "pastor" będzie się tylko modlił a wierzący zaprzestaną modlitwy zanoszonej to Boga to gdzież szukać wiary, że się coś zmieni. Każdy z nas musi na kolanach wywalczyć zwycięstwo. Nie ma innej lepszej drogi. Pan Jezus nie walczył mieczem a nawet Piotrowi zabronił używać miecza. A jednak Pan zwyciężył moc diabła. Stańmy się Jego naśladowcami.

   Usuń
 4. Naprawdę mocny film, od razu rozesłałem po znajomych:)
  Fakt nie ma lekko, ale nie można zapominać że my, ludzie którzy to wszystko widzą i o tym wiedzą, mamy najlepsze i najmocniejsze wsparcie jakie tylko można, Boże wsparcie. Także nie ma dla nas nic straconego, to co ma się wypełnić z pewnością się wypełni i tego nie powstrzymamy. Ale od nas zależy ilu nam podobnych powstanie i odrodzi się na nowo. To jest cel. Pozyskiwanie dusz dla Isusa, nie walka z szatanem bo to nie nasza rzecz. Nie ma co załamywać rąk, głowy do góry i przyjmować z radością wszystko cokolwiek by się nie działo, wszak do puki my nie opuścimy Boga, to i On nas nie opuści:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dobrze powiedziane. Walczmy o dusze a nie z szatanem. Nasza bronią są: prawda, informacja i jej przekazywanie..

   Usuń
  2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
  3. Tutaj takze zgodze sie z polakiem do dzpiku kosci

   Usuń
 5. Dobrze powiedziane :) Nie my mamy walczyć z Diabłem tylko otworzyć oczy jak największej ilości ludzi :) Bóg to widzi, jest z nami! Więc nic nam nie może się stać wszak bóg jest najpotężniejszy z najpotężniejszych !!. A Proroctwa muszą się wypełnić bo tak zostało napisane przez samego boga można powiedzieć "Usłyszycie pogłoski o wojnach , naród powstanie przeciwko narodowi.. Ale nie martwcie się to stać się musi" Więc drodzy bracia i siostry ! Z głowami do góry , wiedząc że stoi za nami Issus Chrystus i bóg wszechmocny. Nie mamy czego się bać !

  OdpowiedzUsuń

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.