czwartek, 3 stycznia 2013

Dzwony szatana - narzędzie kościołaŹródło - http://detektywprawdy.blogspot.com.au/2013/01/dzwony-szatana-narzedzie-koscioa.html

Bardzo ciekawy artykuł na temat dzwonów kościelnych.

................................................................................................................

Artykuł ten jest kolejnym z serii magia kościoła katolickiego.
W poprzednich napisałem o składaniu rąk do modlitwy oraz o celowości świąt 24 grudnia. To ostatnie od kilku lat nie jest wcale nowością dla poszukujących prawdę.


Moi czytelnicy doskonale wiedzą, że kościół rzymsko katolicki nie jest kościołem ani Boga ani Jego Syna Isusa Chrystusa. Dlatego też nie będę tu pisał eseju o samym kościele, a skupie się jedynie na konkretnej części praktyk okultystycznych owego kościoła szatana, czyli na dzwonach. Od jakiegoś czasu przejeżdżając autem koło pewnego kościoła zaczęły mnie intrygować dzwony.

Z tego co wiem w Biblii nie ma nigdzie o nich  mowy, choćby wzmianki o dzwonach, a muszę przyznać że nawet gdybym miał w pamięci podobnie do Świadków Jehowy (wyznawców Księżyca) całą Biblię, to ciężko by mi było znaleźć taki detal. Jedno co przychodzi mi na myśl bliskoznacznego, to trąby jeryhońskie.

Skąd więc dzwony? jak się łatwo domyślić podobnie do kultu maryjnego tak i tu, ten element ceremonii kościoła wprowadził sam kościół. Jaka jest ich historia:


Wzmiankę o dzwonach znajdujemy w VI w. w życiorysie św. Kolumbana (zm. 599): udał się do kościoła pulsante sampana – gdy uderzał dzwon. Używanie dzwonów upowszechniło się w VIII i IX w. na Zachodzie. W VIII w. pojawił się obrzęd błogosławienia – chrzczenia dzwonów.
W Egipcie najprawdopodobniej wzywano wiernych głosem trąbki, podobnie jak u Żydów. W Regule Pachomiusza

źródło:  http://www.tyniec.benedyktyni.pl/ps-po/?p=7270


Co nam mówi o dzwonach wielka "wyrocznia" Wikipedia?

Za ojczyznę dzwonów uważa się Azję, najstarszy zachowany do dziś instrument pochodzi z IX w. p.n.e. Jest to nieduży dzwonek z brązu odkopany w pobliżu Babilonu. Dzwony były znane również w Egipcie, Chinach, Indiach, w niektórych częściach Afryki i Ameryki.

W Europie dzwony były wzmiankowane już w starożytności – piszą o nich m.in. Plutarch, Pliniusz i Strabon. Początkowo były to instrumenty kute lub nitowane z blach. W IV w. p.n.e. pojawiły się małe dzwonki odlewane, używane najczęściej do celów świeckich[5]. Około V wieku. n.e. dzwony pojawiają się we Włoszech i Francji już jako przedmioty obrzędowe. Papież Sabinian na początku VII w. wprowadził dzwony do użytku kościelnego. W czasach karolińskich zaczęto wznosić dzwonnice. Orso I Partecipazio – doża Wenecji w 865 roku ofiarował cesarzowi bizantyjskiemu Michałowi III dzwon, umieszczony później na dzwonnicy w kościele Hagia Sofia (zniszczony w 1453 po zajęciu przez Turków). Dzwon ten był pierwszym dzwonem ustawionym we wschodniej Europie[6].

W czasie pontyfikatu papieża Jana XIII ok. roku 968 wprowadzono zwyczaj nadawania dzwonom imion, włączając te instrumenty do przestrzeni sacrum[7].

Co z powyższego wynika?
1.  Dzwony były stosowane do celów świeckich
2. Dzwonom nadawano imiona. Prawdopodobnie, wg moich przypuszczeń - imiona demonów.
3. Biblia nie mówi nic o dzwonach mimo, że w czasach biblijnych przd narodzeniem Isusa był dostępny metal.


DZWONY W BUDDYZMIE

 Dzwony i dzwonki powszechne są tam gdzie czci się Buddę.Cejrowski nakręci specjalny odcinek o satanizmie w Buddyźmie.
W świątynia buddyjska o rodzaju Paryninirwany (są różne) ma kształt dzwonu:


Dzwon ma  symbolizować doskonałą mądrość Buddy..
Dzwony są również stałym elementem religii buddyjskiej


"Daleko w górach uderzono w wielki świątynny dzwon. Słyszysz jego dźwięk rozbrzmiewający w porannym powietrzu i wszystkie myśli znikają z twego umysłu. Nic nie jest Tobą, nie ma niczego poza Tobą. Jest tylko dźwięk dzwonu wypełniający cały wszechświat."

http://www.buddyzm.edu.pl/cybersangha/page.php?id=155

 Jeśli nie ma nic poza mną, to Boga tez nie ma. Taka jest konkluzja. A jak nie ma Boga to wiadomo kto.. Ktoś jego miejsce musi i chce zająć w tym przypadku.

DZWONY W FENG SHUI
Feng shui jest elementem New Age, nowej religii propagowanej przez ONZ.
Dzwony w feng shui mają za zadanie:

Mają one odstraszać złe duchy. Jeden ze sklepów ezoterycznych, tak opisuje oferowany produkt: Dzwonki stosuje się w Feng-Shui na wiele sposobów. Z jednej strony służą one do wstrzymywania strumieni energii lub do ich sterowania, a z drugiej zaś strony do sygnalizowania, że ktoś wszedł do pomieszczenia. Dzwonki działają nawet wtedy, gdy nie porusza ich wiatr. Dzieje się tak dzięki oddziaływaniu symboli. Do innych przedmiotów wspomagających przepływ energii należą także zwierciadła (ba-gua), kryształy i inne

http://zagrozeniaduchowe.pl/?tag=dzwonki-feng-shuiTu jest szkopuł. pomijając kłamliwą zachęte w postaci niby ochrony przed złymi duchami, dowiadujemy sie również, że dzwonki służą do sygnalizowania że ktoś wszedł do pomieszczenia. Wyjątkowo się z tym zgodzę,  że informują one o tym, że ktoś wszedł do pomieszczenia. Tym ktosiem są oczywiście demony.

FUNKCJE DZWONÓW W KOŚCIELE RZYMSKIM

Jak wiemy szatan jest nie tylko bardzo inteligentną istotą, ale tez jest uzdolniony muzycznie. Dlatego w wielu kościołach gra się najbardziej zmysłową, rytmiczna muzykę co w zasadzie jest tematem na osobny artykuł o magii kościoła. Tak tez jest i z dzwonami, które dzwonią przed mszą katolicka aby przywołać demony na żer, poinformować, że ofiary już przyszły. Tak więc przylatują niczym na zlot czarownic zawezwane dźwiękiem dzwonu,  mają do wyboru ofiary z różnych kategorii grzechów: alkoholików, polityków, kobiety ubrane w mini, złodziei, kłamców no i oczywiście tkwiące niewinne, dobre jeszcze  osoby, które wg mojej wiedzy najbardziej prześladują.
Podczas mszy kapłan lub ministranci używają także małych dzwoneczków:

Dzwonkami dzwonimy 3 razy: po aklamacjach „Święty” i „Baranku Boży” oraz po zakończeniu obrzędów Komunii Świętej.
„Święty”
Gdy śpiewana (lub mówiona) jest aklamacja „Święty, Święty, Święty Pan Bóg zastępów…”, ministranci podchodzą do dzwonków i gongu. Po aklamacji kapłan wypowiada modlitwę zwaną z języka łacińskiego postsanctus. Zwykle rozpoczyna się ona słowami: „Zaprawdę święty jesteś, Boże…”. Gdy postsanctus się kończy (najczęściej można to rozpoznać po tym, że kapłan składa ręce) ministrant dzwoni 3 razy, aby oznajmić wiernym potrzebę uklęknięcia na czas przeistoczenia.
Należy pamiętać, że znakiem, po którym rozpoznaje się moment dzwonienia, NIE ZAWSZE muszą być złożone ręce kapłana. Nauczenie się na pamięć tekstów wszystkich możliwych w liturgii modlitw postsanctus też jest praktycznie niemożliwe. Najlepszy przykład to tzw. Kanon Rzymski, czyli I modlitwa eucharystyczna, w przypadku której zadzwonić należy dopiero wtedy, gdy ksiądz złoży ręce po raz czwarty. Warto zapamiętać, że modlitwa przed dzwonieniem zawsze jest krótsza w dni powszednie, a dłuższa w niedziele i uroczystości. Jednak umiejętność bezbłędnego wyczucia momentu dzwonienia wykształcić możemy w pełni jedynie dzięki ministranckiemu doświadczeniu.

Instrukcja dla ministrantów: http://www.ministranci.wolomin.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=105&Itemid=129

Katolicy klękają kiedy ksiądz podnosi do góry hostię o kształcie słońca. Jest to typowo masoński znak. Rytuał ten można zinterpretować jako cześć dla Boga słońca. Tak na marginesie, jeśli chodzi jeszcze o święto Saturna 24 grudnia to w kościele katolickim jest zwyczaj przed tym świętem zapalenia świecy w kościele i przynoszenia jej do domu. Tak więc przeciętny katolik nie świadomie jest niosącym światło....do swego domu.
Suma summarum w czasie mszy również są przywoływane demony.

Wszystko ma swoje odbicie jak w założeniach heglowskich, tzn, że teza przechodzi w antytezę, aby potem zespolić się w syntezę, dotyczy zarówno rozwoju samej myśli, jak i rzeczywistości. H. jest przekonany, że świat jest całkowicie przezroczysty dla myśli, w całości pozwalający się ująć w pojęcia. W Polsce mamy heglowski przykład tzw "polskiego" sejmu gdzie jest tzw prawica jako teza, lewica jako antyteza co przechodzi w syntezę jako układ okrągłostołowy.
Tak i tu symbolika kościoła i satanistów jest ta sama. Odwrócony krzyż w kościele:


oraz w satanizmie:Podobnie jest z dzwonami. Mamy dzwony kościelne i dzwony szatana. Poniżej teledysk i tekst synnego zespołu ACDC:

Jestem dudniącym grzmotem, ulewnym deszczem,
Nadchodzę niczym huragan,
Moje błyskawice rozświetlają niebo,
Jesteś jeszcze młody, ale i tak umrzesz!

Nie wezmę żadnych jeńców, nikogo nie oszczędzę,
Nikt nie podejmie walki,
Mam swój dzwon, zabiorę Cię do piekła,
Dorwę Cię, Szatan Cię dorwie!

REFREN:
Piekielne Dzwony
Yeah, Piekielne Dzwony
Sprawiasz, że dzwonię Piekielnymi Dzwonami
Moja temperatura jest wysoka, Piekielne Dzwony

Dam ci mroczne wrażenia, odczujesz je w kręgosłupie,
Jeśli lubisz zło, jesteś moim przyjacielem,
Spójrz na jasne błyskawice jak przecinam nimi noc,
Bo jeśli Bóg jest po lewej,
To ja trzymam sie prawej!

Nie wezmę żadnych jeńców, nikogo nie oszczędzę,
Nikt nie przetrwa walki,
Mam swój dzwon, zabiorę cię do piekła,
Dorwę Cię, Szatan Cię dorwie!

http://www.tekstowo.pl/piosenka,ac_dc,hells_bells_1.html

Proszę zwrócić uwagę na początek teledysku bo resztę można sobie darować:
Poniżej foto Gargulca na słynnej katedrze Notre Dam w Paryżu:


Czyżby tak wyglądały demony przybywające na dźwięk dzwonów? Dzwony to także manifestacja władzy szatańskiej. Żadna inna religia nie narzuca się, tak na swe otoczenie jak rzymski kościół. Ich dźwięk przenika przez całe okolice. Dociera nachalnie do wielu zakątków i wywołuje wiele mieszanych uczuć. Władze kościoła oczywiście nam oznajmią, że są to wyłącznie pozytywne uczucia. Czy jednak wszyscy tego chcemy?Wielokrotnie nocowałem w miejscowościach turystycznych jak Łeba, Jastrzębia Góra i niestety musiałem słuchać dzwonów tak jak muszę oddawać haracz w postaci podatków bezpośrednio na kościół lub pośrednio dla Rothschildów.
Dzwon to jeszcze jeden symboliczny atrybut władzy kościoła Babilonu, wielkiej nierządnicy na ziemi. Jest to magia przyciągająca demony połączona z demonstracją władzy.Artykuł będę aktualizował co jakiś czas.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.