piątek, 18 stycznia 2013

Kolejny element niszczenia Chrześcijaństwa

Zwyrodniałe merdia i władze ścigają się o palmę pierwszeństwa w promocjach najdzikszych  zboczeń. Kolejny instrument wyniszczania rodzaju ludzkiego. Coraz więcej dzikich, nie można napisać - zezwierzęconych pomysłów, ponieważ ubliżyłoby się... zwierzętom, które stworzył Bóg.

Bóg widzi i pewnego dnia głośno zagrzmi.

Źródło -  http://www.piotrskarga.pl/ps,7733,2,0,1,I,informacje.html

Konferencja zwolenników legalizacji pedofilii - wstrząsające informacje


Pro-rodzinni działacze, którzy wizytowali skandaliczną konferencję pro-pedofilską w Baltimore w zeszłym tygodniu mówili, że są głęboko wstrząśnięci tym, co widzieli i usłyszeli.


- Nawet jako były oficer śledczy, gdy zajmowałem się przypadkami samobójstw, zabójstw i innych aktów przemocy, nigdy nie doświadczyłem
takiego poziomu duchowej opresji i zła jak na tej sali – żalił się wiceprzewodniczący Liberty Counsel Action Matt Barber.

- Ci specjaliści od zdrowia psychicznego, aktywiści pro-pedofilscy i homoseksualiści potrafili tak niefrasobliwie - prawie w lekceważący sposób - dyskutować o akcie gwałtu na dziecku – mówił wyraźnie poruszony Barber. Dodawał, że dla opisania „piękna” aktu pedofilskiego – jednej z najgorszych perwersji wobec dzieci – „uczeni” używali „kwiecistego i eufemistycznego języka oraz quasi-naukowych określeń”.

Organizacja B4U-ACT była sponsorem zeszłotygodniowej imprezy w Baltimore, w której udział wzięli pro-pedofilscy działacze i specjaliści od zdrowia psychicznego. W trakcie konferencji dyskutowano na temat atrakcyjności seksualnej dzieci i zastanawiano się, w jaki sposób można doprowadzić – podobnie jak w przypadku homoseksualizmu – do wykreślenia pedofilii z listy zaburzeń psychicznych Amerykańskiego Towarzystwa Psychologicznego (APA).

Zapraszamy do przeczytania komentarza do artykułu

Wśród panelistów konferencji znaleźli się m.in.: Fred Berlin z Johns Hopkins University School of Medicine, Renee Sorentino z Harvard Medical School, John Sadler z University of Texas Southwestern Medical Center, John Breslow z London School of Economics and Political Science.

W dyskusji na temat pedofilii głos zabrało około 50 osób. Prawie wszyscy paneliści zgodzili się, że pedofile są „niesprawiedliwie piętnowani i demonizowani przez społeczeństwo” i że „dzieci z natury nie są w stanie wyrazić zgody” na seks z osobą dorosłą, dlatego powinno się dopuścić do takiego aktu bez ich zgody. Omówiono także argumenty dorosłych osób na rzecz dopuszczalności kontaktów seksualnych z dziećmi.

Pseudo-naukowcy uznali, że Amerykańskie Towarzystwo Psychologiczne ignoruje fakt, iż pedofile „żywią uczucia miłości do dzieci”. Tę „miłość” można ich zdaniem porównać do zafascynowania heteroseksualnego dorosłych osób, jak również do zafascynowania homoseksualnego. Dlatego – argumentują – APA winna zmienić klasyfikację zaburzeń psychicznych, wykreślając z niej pedofilię.

W wywiadzie dla LifeSiteNews (LSN), wizytujący profesor prawa z Liberty University, która wzięła udział w konferencji, Judith Reisman skrytykowała przełomową sprawę o pedofilię Lawrence przeciw Teksasowi, wykorzystywaną przez aktywistów pedofilskich. W najnowszej książce „Sabotaż seksualny” ujawnia ona druzgocące konsekwencje okupywania szkół przez seksuologów pokroju Alfreda Kinseya, którzy okazali się aroganckimi „seksualnymi anarchistami”.

Stwierdziła m.in., że „tak jak AIDS jest naturalnym skutkiem amoralnej edukacji seksualnej i propagandy medialnej, tak też ich skutkami jest seksualne wykorzystywanie dzieci”. - Jesteśmy poddawani indoktrynacji, w wyniku której ma powstać nowy charakter ludzki. Znamienną częścią tego charakteru jest przyzwolenie na seksualne wykorzystywanie dzieci – mówiła.

Barber dodawał: - Oni wiedzą, że jeśli chcą, by przyszłość należała do nich, muszą sprawić,  że opanują umysły  naszych dzieci. Dlatego takie grupy jak B4U-ACT, Gay Lesbian Education Network, Planned Parenthood i tym podobne, wykorzystują środowiska akademickie do prania mózgów i indoktrynacji dzieci od przedszkola aż po studia.

Organizacja pedofilska B4U-ACT klasyfikuje pedofilię jako po prostu inną „orientację seksualną” i potępia "piętnowanie" pedofilów, czyli osób, mających upodobanie do odbywania aktów seksualnych z dziećmi.

Źródło: LIfeSiteNews.com, AS.

17 komentarzy:

 1. JAK SIĘ CZYTA COŚ TAKIEGO TO SIĘ NÓŻ W KIESZENI OTWIERA. TRAGEDIA!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. MAsakra po prostu nie mam slow...natomiast lzy w oczach.

   Usuń
 2. Ciekawe co będzie za kilka lat. Dzieje się dokładnie to co przed potopem:(

  OdpowiedzUsuń
 3. Sodoma odradziła się już dawno, jeszcze trochę i odezwą się inni ....file że są tą grupą dyskryminowaną przez tak zwanych heteryków i zajmą się nami ci specjaliści od zdrowia psychicznego, którzy podadzą krnąbrne jednostki edukacji seksualnej w jakimś ośrodku zamkniętym.
  Zaczynają od dzieci

  http://www.polityka.pl/spoleczenstwo/artykuly/1533031,1,ruch-palikota-edukacja-seksualna-od-pierwszej-klasy.read

  małymi kroczkami do celu, i będzie tak jak pan Owsiak sobie wymarzył "Róbta Co Chceta"
  A może powinno być Rób Co Chce upadły.

  Tak sobie myślę iż może powinniśmy zapytać czy ci pseudo naukowcy nie są czasem pod wpływem mahometa i koranu gdzie jest zezwolenia na pedofilię.

  " Uczeni ze szkoły frankfurckiej głosili, że: "Nawet częściowe zachwianie autorytetu władzy rodzicielskiej w rodzinie mogłoby przyczynić się do zwiększenia gotowości młodego pokolenia do tego, by mogło zaakceptować społeczne zmiany"8. O jakie zmiany zatem chodzi? Jaki model osobowości (czy społeczeństwa) proponuje neomarksizm, zamiast "wadliwej" i "niebezpiecznej" "osobowości autorytarnej"? "


  "Tradycyjny" komunistyczny proletariat - jak twierdził Gramsci - został zepsuty przez chrześcijaństwo, ale także przez kapitalizm lub faszyzm - dopowiadają uczeni ze szkoły frankfurckiej - ponieważ rozwój dużych przedsiębiorstw przemysłowych i przemysłu kulturalnego w okresie późnego kapitalizmu zniszczył u większości ludzi wewnętrzną wrażliwość, zdolność refleksji, która umożliwiłaby "zrozumienie własnej winy" i stawiłaby opór siłom wiodącym do antysemityzmu11. Kto zatem stawi opór "siłom wiodącym do antysemityzmu" i nada się do pełnienia roli nowej "klasy rewolucyjnej" w neomarksistowskiej rewolucji? Ten, kto będzie ucieleśnieniem "osobowości tolerancyjnej".


  http://kotwicki.blogspot.com/2012/03/rewolucja-nowej-generacji.html

  Terror Nowej Lewicy jak złamać człowieka ? - ks. prof. dr hab. Tadeusz Guz

  http://komandir.wrzuta.pl/audio/5GAAwaD0vdO/terror_nowej_lewicy_-_ks._prof._dr_hab._tadeusz_guz  OdpowiedzUsuń
 4. Głoszą tolerancje,a tym samym zieją nienawiścią do chrześcijaństwa. Homoseksualiści pod pelerynką rządów ... ty masz być tolerancyjny jeśli ci się coś nie podoba wyrok.
  Nie wiem tylko jak Polska może nazywać się krajem chrześcijańskim gdy tak na prawdę przyjmuję całą doktrynę szatańskiej UE. Nie od dziś wiadomo że prawo religijne (przykazania) gdy nie zgadzają się z prawami państwowymi prowadza tylko do jednego PRZEŚLADOWAŃ !
  daniela 6:6

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Trzeba sobie jasno kilka rzeczy powiedzieć:

   1. My jako mniejszość nie mamy wpływu na politykę.
   2. To wszystko musi się stać aby oddzielić ziarno od plew.
   3. Mamy wpływ na nasze wybory życiowe i edukacje naszych dzieci
   4. Żaden rząd na świecie nie jest chrześcijański.

   Usuń
  2. 3. Mamy wpływ na nasze wybory życiowe i edukacje naszych dzieci
   hmmm.. no może w swerze indywidualnej tak, z wykształconym światopoglądem choć i tak pod presją zakłamnia świata możemy nieco bardziej trzeźwo patrzeć na rzeczywistość. Ale pomyśl w dobie marionetkowego kryzysu gdzie mąż i żona dwójki dzieci muszą obaj robić by przeżyć tak na prawdę rząd wychowuje dzieci (o sile oświaty nie wspomnę, znacie może to wydawnictwo ? Nowa era)Ludzie nie mają czasu dla własnych dzieci, nie wiedzą czym się zajmuje co robi itd.

   Usuń
 5. Śmiać mi się chce z mentalności amerykanów: W filmach cytują Biblię, pokazują jacy to oni są bogobojni, prawi, demokratyczni i wolni... A z drugiej strony wszczynają wojny o surowce, ograbiają słabe państwa, okłamują ludzi ("np. "ataki" z 11 września 2001r., kłamstwo posłużyło im do napaści na Irak, itp.). Sami robią wszystko, żeby wszyscy ich nienawidzili, z dobrym skutkiem !! I kolejny przykład ich demokratycznej demoralizacji: Legalizacja - bo jak inaczej nazwać takie spotkanie pedziów ? - pedofilii !! Tam, to tylko bombę wrzucić i zrobić porządek ze zboczeńcami !!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. mnie tylko dziwi jak sami amerykanie się godzą na te kłamstwa na interwencje wojenne, niewinnie przelewaną krew po obu stronach. Przecież w USA jest wielu chrześcijan (protestanci, katolicy). Przecież to nie jest zgodne z Biblią. Jak mogą się tak nabierać!?!!
   Ja wiem w Polsce tez się godzą na misje w Afganistanie, Iraku i zapewne niebawem Iranie, ale nas jako narodu nie ma.. Nami rządzą syjoniści, przed wojną Polacy byli gośćmi w Polsce. Teraz nie mamy nic do powiedzenia, żadnej siły patriotycznej w sejmie a nawet poza sejmem.

   No ale amerykanie takie zróżnicowane społeczeństwo i godzi się na mordowanie ludzi na całym świecie, Hiroszima, kraje Afryki...

   Usuń
 6. po tym widać że zyjemy w czasach końca- zło osiąga akceptowalne maximum!Sodoma i gomora normalnie! to oznacza że przyjście naszego Zbawiciela jest bliskie. Smutnym jest jednak fakt że 95% ludzi ma klapki na oczach !

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. żeby tylko 95%....
   Jest tyle lepiej niż w Sodomie, że znajdzie się więcej niż 50 osób trzeźwo patrzących. Tyle, że na razie.....

   Usuń
 7. Może to straszne, ale jeszcze daleko do momentu, w którym nadzieja umrze.

  OdpowiedzUsuń
 8. Słuchajcie, właśnie przeczytałam. ręce opadają.
  http://www.fronda.pl/a/szykujmy-sie-do-getta,25519.html

  OdpowiedzUsuń
 9. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 10. Tez znalazlam podobny artykol na temat legalizacji pedofilii tylko w jez.ang.po prostu rece opadaja...
  http://www.darkmoon.me/2012/child-porn-and-pedophilia-to-be-legal-soon-by-pandora-pushkin-not-satire/

  OdpowiedzUsuń
 11. Jest mi źle, jak to wszystko teraz idzie bardzo szybko w złym kierunku...Musimy chronić nasze dzieci!!! Małe Aniołki.

  Ewangelia wg św.Mateusza 18,6-9
  "Lecz kto by się stał powodem grzechu dla jednego z tych małych, którzy wierzą we Mnie, temu byłoby lepiej kamień młyński zawiesić u szyi i utopić go w głębi morza. Biada światu z powodu zgorszeń! Muszą wprawdzie przyjść zgorszenia, lecz biada człowiekowi, przez którego dokonuje się zgorszenie."

  OdpowiedzUsuń
 12. Tu co nieco o sodomii wśród żołnierzy armii amerykańskiej w Afganistanie i Iraku
  http://poloniae.nowyekran.pl/post/86564,armia-judeo-satanistow-dowodzona-przez-zboczonych-seksualnie

  OdpowiedzUsuń

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.