wtorek, 18 grudnia 2012

Etruskowie to Rosjanie PL

Etruskowie - tajemniczy lud, który stworzył wspaniałą kulturę i sztukę. Etruska architektura, rzeźba, i oczywiście freski są olśniewające. Zachowało się wiele artefaktów ich kultury, ale wciąż nie jest jasne pochodzenie twórców tych dzieł. Współczesna nauka akademicka rozważa kilka wersji pochodzenia Etrusków (nazwa - Rasenna, Rasna), zamieszkałych w starożytności na północnym-zachodzie Półwyspu Apenińskiego. Zazwyczaj są oni identyfikowani z ludnością zachodniej Azji Mniejszej. Według Herodota, Etruskowie wywoodzą się z Tyrrhenów. A może nie staramy się odpowiedzieć na pytanie o pochodzenie Etrusków za pomocą ... języka rosyjskiego? "Co ma wspólnego język rosyjski ze starożytną historią ludzi, którzy kiedyś żyli na terenie obecnych Włoch, i którzy są tak daleko od dzisiejszej Rosji?" - Jeśli zapytamy sceptyka i zwolennika nauki akademickiej odpowie kategorycznie - "nic".

 

Mój komentarz.

....................................................................

Bardzo interesujący film, który w zupełności potwierdza prosty fakt.

Jesteśmy nieustannie oszukiwani w niemal każdej kwestii. Historia jest zafałszowana i film ten ukazuje wiele dowodów na ten temat. Sprawdź na Google - Etruskowie i przekonasz się szybko, że wiele informacji z tego filmu sie całkowicie sprawdza.

Mnie szczególnie interesuje biblijny fakt istnienia rzekomo zagubionych 10 pokoleń odstępczego Izraela.

Etruskowie mogą stanowić jedno lub więcej plemion 10-cio pokoleniowego Izraela ze starożytności.

Najprawdopodobniej jest to jedna z najbardziej zaciekle chronionych przed nami informacji, które mogłyby potwierdzać Biblię. Jedno jest pewne. Historia jest tak samo fałszowana jak i nauka. Falt niszczenia rasy białych jest bezsporny.

Podejrzewam, że w podziemiach tajnej biblioteki Watykanu drzemią nie tylko zwoje ujawniające rzeczywistą historię człowieka, ale także mamy wiele materiałów jeszcze bardziej dosadnie potwierdzających Biblię i naszego Zbawiciela. Świat szatana, jego synagoga oraz wierny jak dotychczas sługa - Watykan stoją na straży kłamstwa nie dopuszczając Prawdy do światła dziennego.

Ale to wszystko do wyznaczonego przez Boga czasu!

13 komentarzy:

 1. to co jest przedstawione w tym filmie jest po prostu na swój sposób romantyczne. Polacy, Rosjanie potomkami Etrusków a Ci plemieniem Izraela.
  Ma to sens polityczny. Zarówno Rosjan jak i Polaków wybijano. Do tej pory zastanawiam się dlaczego tak na Polskę cały świat się uwziął. Pro watykańscy politycy jak S. Michalkiewicz tłumaczą to tym, że jesteśmy w strefie buforowej między Rosją a Niemcami. Nie przekonuje mnie to za bardzo. Równie dobrze można rzec, że Niemcy są między Francją a Polską. Polska tez miała okresy świetności w swej historii jak wielkość od morza do morza...

  Teraz tez dobija się nas a przecież moglibyśmy być albo taką Szwecją ateistyczną ale bogatą albo Norwegią albo Niemcami. Zabory nam pokazały że wiele państw się nami interesuje. Może zbyt wiele. Teraz okupują nas syjoniści. Pojawia się pytanie o co tu chodzi? dlaczego chcą nas wybić?
  Ten filmik może być odpowiedzią. W tym momencie jest szansa że porwania doświadczy wielu dobrych Polaków. Jednak jak wspomniałem jest to taka romantyczna hipoteza...

  OdpowiedzUsuń
 2. Raczej Etruskowie to potomkowie Słowian. Badania genetyczne chromosomu Y DNA haplogrupy państw europejskich wykazały, że najczystsze Aryjskie rasy w europie to Polacy, Ukraińcy, Białorusini i Rosjanie oznaczenie kodowe R1a1. Badania wykazały ze jesteśmy najstarsza rasa w europie. Nasi bracia to Irańczycy, Pakistańczycy, Afgańczycy i Hindusi. w tamtym rejonie o mniejszej czystości R1a1 to Syria, Irak, Kurdowie narody z podbrzusza Rosji. Ludy germańskie to grupa R1b1. Rasa ta pojawiła sie w Europie później. Wychodzi na to że Aryjczycy to rasa wprost od Adama i Ewy.
  Filmy pokazują Aryjska krew http://www.youtube.com/watch?v=IxMAAL_NMls takich filmów jest więcej. Widać gdzie prowadzone są wojny i dlaczego.

  OdpowiedzUsuń
 3. Powiem tak Wow!!! Jestem pod wielkim wrazeniem tego filmu i juz nie moge sie doczekac kiedy podziele sie nim ze znajomymi.
  Dziekuje panie Henryku!

  OdpowiedzUsuń
 4. Panie Henryku czy czytal pan moze 50 years in Church of Rome by Charles Chiniquy?
  Jezeli nie to polecam!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A uczono nas zupełnie czegoś innego.

   Solidaryzm słowiański. Miłość i odwaga

   Jeśli chodzi o polski gen, R1a1a7, to jest on wyjątkowo stary: może mieć nawet od 10 do 12 tysięcy lat. Stąd hipoteza sugerująca, iż kolebką Słowian i w ogóle Indoeuropejczyków (tzw. Ariów) są ziemie polskie.

   http://interia360.pl/artykul/solidaryzm-slowianski-milosc-i-odwaga,49596


   http://bialczynski.wordpress.com/tag/haplogrupa-r1a1/

   http://www.eioba.pl/a/2gkk/czy-polacy-to-na-pewno-slowianie

   http://bialczynski.wordpress.com/tag/r1a1/

   Usuń
  2. Ksiazka ta jest napisana przez bylego ksiedza.opisuje on wszystkie lata sluzby w kosciele katolickim.ujawnia on wszystkie odstepstwa tegoz to kosciola.naprrawde goraco polecam.jestem dopiero na 100 stronie i take sie wciagnelam ze hej .szkoda ze nie ma jej po polsku w formmacie pdf
   uwazam ze kazdy katolik powinien przeczytac ta ksiazke

   Usuń
 5. Rzeczywiście fajny filmik,przedstawia zupełnie inną wersję niż szkolna. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 6. Zwróćcie uwagę na słowa

  http://www.youtube.com/watch?v=8m071sBOG5s


  "RÓWNONOC" Donatana jest to jeden z najbardziej interesujących i charakterystycznych projektów muzycznych ostatnich lat a zarazem pierwsza w historii płyta trwale wiążąca muzykę Słowiańską z hip-hopem.

  OdpowiedzUsuń
 7. A mnie jakoś odpycha jak na wstępie mówią o 10 tysiącach lat przed Chrystusem...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tutaj raczej nie chodzi o dokładną datę ale o fakt, że rasa słowiańska może być najstarszą nie tylko w Europie ale i na świecie. Oznacza to, że Słowianie posiadali już wysoką rozwiniętą kulturę, kiedy naród wybrany biegał po pustyni z bydłem i namiotami.
   Coraz to nowsze odkrycia archeologiczne (szczególnie na terenach Rosji) zaczynają odsłaniać prawdę na ten temat.

   Usuń
 8. W prostocie Bożego Narodzenia...
  Cóż warte są nawet najpiękniejsze życzenia,
  gdy brakuje w oczy spojrzenia...

  Gdy tak wiele słów wysyłamy,
  a na obecność czasu nie mamy...

  Jedynie Jezus jest zawsze blisko,
  Jemu, więc oddaję wszystko...

  Bo On narodził się w prawdziwej Miłości
  I właśnie jej życzę Wam wszystkim w rzeczywistości...

  OdpowiedzUsuń
 9. Panie Henryku chcialam tylko napisac ze bardzo podobal mi sie panski artykul na temat przewodnictwa Ducha Swietego.Bardzo budujacy,uswiadomil mi wiele rzeczy.Dziekuje.

  OdpowiedzUsuń

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.