niedziela, 9 września 2012

Kilka filmów wartych obejrzenia.

Film tym razem jest w języku polskim.

Obszerny film o pedofilii w instytucji dla sierot, "Boys Town" w stanie Nebraska. Zaangażowanie wysokiej rangi polityków w tym Georga Herberta Walkera Busha i Ronalda Reagana.

Film został wyprodukowany przez przez senatora Nebraski, Johna W. DeCamp. W tym linku jest znacznie więcej na ten temat oraz dokładniejszy opis filmu. Franklin Cover-Up  Wystarczy napisać na Google - Franklin Cover-Up (tak nazywa się owa ohydna historia) aby znaleźć mnóstwo materiałów a także filmów na ten temat. Ślady, ponownie, jak w przypadku śledztwa prowadzonego przez Teda Gundersona prowadzą wprost do Białego Domu.

W filmie tym De Camp przeprowadził śledztwo w sprawie pedofilii w stanie Nebraska, gdzie istnieje sierociniec o nazwie "Boys Town", prowadzony przez KRK. Z pozoru wielce nobliwa instytucja, która okazała się być...  centrum pedofilii. Ofiary zaczęły mówić, władze i media zaczęły ich opluwać, straszyć i w końcu kilka osób zostało zamordowanych a kilkadziesiąt siedzi w więzieniu za... fałszywe oskarżanie najwyższych urzędników państwowych. Do dzisiaj nikt ze zbrodniarzy nie został ukarany.


Pozostałe 3 części:

John De Camp starał się zrozumieć, jak można było oskarżyć ofiary o zniesławienie i nie oskarżyć zbrodniarzy. Pytał sędziego, jak to jest możliwe, aby dopuścić do tak rażącej niesprawiedliwości. John doszedł do jedynej konkluzji, która wyjaśniała taki a nie inny przebieg wypadków.
Rząd USA, czy też cały system był na ławie oskarżonych w owej sprawie. Próba skazania kogokolwiek stałaby się początkiem likwidacji 'demokratycznego' systemu w USA. Aby zapobiec upadkowi całego systemu, zdecydowano się na poświęcenie kilku ofiar. Ludzie nagłaśniający te ohydne historie - Ted Gunderson, John De Camp oraz Geraldo Rivera są ostro prześladowani i można znaleźć sporo artykułów z najróżniejszymi oskarżeniami przeciwko owym niezwykle śmiałym i odważnym osobom.

Co ciekawe, oskarżenia te pojawiają się znacznie później, wiele lat po odkryciu przez tych panów owych ohydnych zbrodni, które najprawdopodobniej trwają do dzisiaj. W USA ginie co roku ponad 150.000 dzieci. Po 50.000 ślad całkowicie ginie. Czy możemy sobie wyobrazić 50 tysięcy szpilek na globusie, wbitych w państwo USA!?

Więcej w artykule -  http://www.zbawienie.com/satanizm.htm

Ted Gunderson - The Great Conspiracy Exposed 1/7 PLByły oficer śledczy FBI ujawnia połączenia okultystyczne i satanistyczne w najwyższych sferach rządu USA. Składane sa ofiary demonom, gwałty dzieci i morderstwa.

W tym liku jest więcej filmów z tego przemówienia.

http://www.youtube.com/playlist?list=PL61B4139A8B3366B3&feature=plcp

Co jest ostatnio najciekawsze, New Age (David Icke) i inni bardzo chętnie ujawniają satanizm!

A przecież New Age to także... satanizm!

1 komentarz:

 1. Polecam ciekawą lekturę

  Dr Stanisław Krajski
  Szkice o masonerii i pogaństwie

  Pogaństwo, neopogaństwo i masoneria.

  W początkach naszej ery, czasach cesarstwa rzymskiego świat był pogański. Chrześcijaństwo dopiero gdzieś się rodziło na jego marginesie. Pogaństwo, które wyznaczało i przenikało ten świat nie było prymitywne. Miało już za sobą wielowiekową tradycję. Było więc dojrzałe intelektualnie i kulturowo i zarazem, jak to z pogaństwem, przegniłe moralnie, dotknięte wieloma chorobami duchowymi, skazane, z tego powodu, na zagładę. Królował w nim relatywizm poznawczy (nie ma prawdy), relatywizm moralny (nie ma dobra), pycha, kult anarchii (róbta co chceta), obojętność i bierność (tzw. tolerancja), konsumpcjonizm, kult użycia, przeświadczenie o tym, że człowiek jest najwyższa istotą, Panem Świata i Prawodawcą (to, co ustalimy jest prawda i dobrem) itp., itd.
  Pogaństwo rozpadło się wtedy, umarło w wyniku działania trzech czynników. Po pierwsze, więc zniszczyły je jego własne wartości powodując degenerację i skarłowacenie ludzi. Po drugie chrześcijaństwo zaczęło przejmować dusze ludzkie, uzdrawiać je i kierować w stronę Chrystusa i Jego kultury i cywilizacji. Po trzecie przyszli barbarzyńcy, które wykończyli pogaństwo fizycznie.
  Dziś pogaństwo wraca, odradza się podnosi głowę. To, co niektórzy nazywają neopogaństwem jest “neo” tylko w sensie czasowym. Jest czymś nowym w dwudziestym wieku. W istocie jest to jednak dokładnie to samo pogaństwo, co wtedy. Historia powtarza się w pewnych perspektywach “toczka w toczkę”.
  To pogaństwo dziś tak jak pogaństwo wczoraj ma tysiące twarzy i imion. Pamiętajmy, że tylko prawda jest jedna i jedno jest dobro, jedna mądrość i sprawiedliwość. Kłamstw, fałszów, postaci zła i głupoty jest wiele.
  Masoneria to tylko jedna z form doktrynalnych i organizacyjnych pogaństwa. Oczywiście poganie trzymają się razem, współpracują ze sobą. Dzieli ich wiele, ale mają też wspólne fundamenty ideowe i, przede wszystkim, wspólnego wroga. Każdy poganin, gdy kieruje się swoim pogaństwem (a nie swoim człowieczeństwem) odrzuca prawdę, dobro, Boga, uznaje za swojego wroga chrześcijaństwo, a przede wszystkim Kościół katolicki.
  Trudno żyć pod jednym dachem chrześcijanom i poganom tym bardziej, że poganie nigdy nie grają czysto. Mówią o tolerancji, ale zaraz też mówią: “Nie ma tolerancji dla przeciwników tolerancji. Mówią o nieograniczonej niczym wolności, ale zaraz też mówią o tym, że nie ma wolności dla tych, którzy chcą w jakikolwiek sposób tę wolność ograniczyć, dla tych więc, którzy powtarzają za papieżem Janem Pawłem II: “Nie ma wolności bez prawdy.” Mówią o demokracji, której nic nie ogranicza, a zaraz stwierdzają, że kończy się ona wtedy, gdy ich “wartości” są zagrożone lub, choćby, przestają dominować.
  Dzisiejszy świat, pogański świat budowany jest na wzór RPA sprzed kilkunastu lat tylko, że to chrześcijanie mają tu być murzynami, zamykać się w gettach, być obywatelami piątej kategorii, najemnymi pracownikami, sługusami pogan, tymi, którzy nie mają nic do powiedzenia, bo są obcy, bo to nie jest ich świat, kultura i cywilizacja. Ten świat coraz bardziej konsekwentnie budowany jest przez pogan tylko dla pogan.
  Oczywiście prędzej czy później musi się rozpaść. Taka jest jego logika. Mysłę, że na jego “twarzy” widać już pierwsze oznaki “trądu”. Pogaństwo jak rak niszcząc ludzki i społeczny organizm niszczy samo siebie. Mam nadzieję, że ch5rześcijanie, szczególnie katolicy nie będą czekali aż pogaństwo wykończy się samo. Jeśli bowiem tak się stanie przyjdzie jako kolejny etap tylko barbarzyństwo. Myślę, że Bóg znowu daje nam szansę. Powinniśmy zacząć od nowa powoli i systematycznie odbudowywać nasz ludzki świat, kulturę i cywilizację chrześcijańską.
  Pogaństwo to przecież powrót do jaskini, to fałsz, głupota i zło ubrane w atrakcyjne szaty.Szaty te często zwodzą chrześcijan, także katolików. No, bo jak to? “Przecież to elity”, “Przecież to intelektualiści”, “Przecież to wielka kultura”. Tak, wszystko to prawda.

  OdpowiedzUsuń

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.