piątek, 21 września 2012

Czyżby się zaczynała III Wojna Światowa?

Kontrowersyjna reklama pojawi się w nowojorskim metrze. Rozwścieczy muzułmanów?

dziennik.com, ibtimes.com, WP.PL | 2012-09-20 (14:10) | 156 opinii

Reklama, która wkrótce pojawi się w nowojorskim metrze  
Reklama, która wkrótce pojawi się w nowojorskim metrze (fot. atlasshrugs2000.typepad.com)
W przyszłym tygodniu nowojorskim metrze pojawi się reklama, która może stać się kolejnym punktem zapalnym wśród wyznawców islamu - informuje polonijna witryna dziennik.com. Plakaty nawołujące do wspierania "cywilizowanego" Izraela w walce z muzułmańskimi "dzikusami" zawisną na dziesięciu stacjach.


Na plakacie widnieją słowa:

"W każdej wojnie między cywilizowanym człowiekiem a dzikusem, wspieraj cywilizowanego człowieka". Pod spodem ozdobiony gwiazdami Dawida napis głosi: "Popieraj Izrael, pokonaj dżihad".

Początkowo firma odpowiedzialna za nowojorską komunikację publiczną odmówiła wywieszenia kontrowersyjnej reklamy, argumentując, że posługuje się ona "poniżającym językiem". Jednak w lipcu Okręgowy Sąd Federalny na Manhattanie orzekł, że taka odmowa pogwałciła prawa zawarte w Konstytucji USA.

W związku z tym reklamy sfinansowane przez American Freedom Defense Initiative w przyszłym tygodniu pojawią się na dziesięciu stacjach metra. Organizacja zapłaciła również za zamieszczenie reklam w waszyngtońskim metrze, jednak tamtejsze przedsiębiorstwo komunikacyjne, nie związane wyrokiem sądu, odmówiło ich wywieszenia.

Moment, w którym rusza kontrowersyjna kampaniia zbiega się z gwałtownymi protestami muzułmanów na całym świecie, związanymi z antyislamskim filmem "Innocence of Muslims" (Niewinność muzułmanów) i publikacją karykatur proroka Mahometa przez francuski tygodnik satyryczny "Charlie Hebdo".

Pamela Geller, dyrektor wykonawcza American Freedom Defense Initiative i autorka bloga "Atlas Shrugs", na którym ostro krytykuje islam, napisała w e-mailu, że nie obawia się ewentualnych reakcji muzułmanów na reklamę. "Nigdy się nie ugnę przed brutalnym zastraszaniem i nie przestanę mówić prawdy tylko dlatego, że to jest niebezpieczne. Trzeba bronić wolności" - napisała w mailu do "Nowego Dziennika".

To już druga antyislamska kampania zorganizowana przez grupę Gellar, która pojawi się w nowojorskiej komunikacji miejskiej. W sierpniu kilka reklam zostało umieszczonych na podmiejskich stacjach kolejowych w hrabstwie Westchester. Wtedy reklamy głosiły: "To nie islamofobia, to islamorealizm", komentując w ten sposób liczbę ofiar ataków fundamentalistów, które od czasu zamachów z 11 września zbliża się do niemal 20 tysięcy.

Źródło -  http://konflikty.wp.pl/kat,106090,title,Kontrowersyjna-reklama-pojawi-sie-w-nowojorskim-metrze-Rozwscieczy-muzulmanow,wid,14942577,wiadomosc.html?ticaid=1f360

.........................................................................................

Mój komentarz...

Warto także przeczytać nieudolną próbę 'rozszyfrowania' wydarzeń przez tę samą gazetę. Klasyczna dezinformacja. Świat islamu wrze - kto naprawdę za tym stoi? Al-Kaida!

Czyż Al-Kaida nie została powołana do życia przez CIA przeciwko ZSRR. a Bin Laden nie był jej CIA przywódcą? Czyż nie Al-Kaida przejęła władzę w Libii po brutalnym morderstwie Kadafiego ?

Jest ewidentne, że rządy światowe pousuwały świeckie władze w krajach islamskich, jak Egipt czy Libia - ostatnio trwają walki o władzę w Syrii, w Iraku także usunięto władze świeckie.

Czyli kto za tym stoi? Król świata - papież, który współpracuje z braćmi islamskimi i ich kontroluje.
Był on wyraźnie ucieszony z udanego mordu na Kadafim i jego zdaniem lincz uliczny był właściwym rozwiązaniem dla rzekomo uciemiężonej Libii.

Sprawa wygląda banalnie prosto.

Najpierw urządzono największy na świecie rytuał ku czci szatana oraz upadłych aniołów. Były to Igrzyska Olimpijskie.

EXPOSING the Closing Ceremony Ritual - Occult Symbolism

Nie wszyscy o tym wiedzą, ale...

podczas owych rytuałów przywoływano demony!

Oczywiście nam się o tym nie mówi! Link -http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=gu6jRxJ6yuY#!

Przywoływanie demonów zaczyna się od 3:52. Przetłumaczone teksty przywoływania poniżej.

"Wzywam ducha lata. Ducha ognia, energii i pasji; ducha południowego słońca."

"Wzywam ducha zimy. Ducha ziemi, łona stworzenia."

"Wzywam ducha wiosny. Ducha powietrza. Oddechu życia, wschodzącego słońca."

"Wzywam ducha jesieni. Ducha wody przenikającego emocje; otwartych mórz i płynących strumieni."

Czysty satanizm, rozpowszechniany na oczach miliardów ludzi. Podejrzewam, że histeria o ewentualnych atakach podczas Igrzysk miała na celu zwabienie jak największych mas ludzkich, aby maksymalna ilość ludzi uczestniczyła w owych aktach uwielbienia boga tego świata - szatana, którego nieustannie czczono podczas tych mega rytuałów.

Teraz nadchodzi czas na wielką rzeź - III Wojnę Światową, do której świat szatana dąży, chcąc pokazać całemu wszechświatu, do czego doprowadzają religie. Taka wojna ma ukazać barbarzyństwo podsycane rzekomo przez Stwórcę Wszechświata, a siły szatańskie RZEKOMO starają się temu zapobiec.

Nic dalszego od prawdy. To siły szatańskie, po takiej igrzyskowe inwokacji przystępują NAJPRAWDOPODOBNIEJ do realizacji tego diabolicznego planu III WŚ.

Taki plakat, jaki planuje się umieszczać w metrze Nowego Jorku jest w stanie wywołać niezwykłą burzę, zwłaszcza, że jest to podsycane sztucznie, przy pomocy demonów i szatan oraz współpracujących z nimi władz. Nakręcenie filmu ośmieszającego Islam nie było przypadkiem także, protesty były wynikiem manipulacji władz, a obecnie szykuje się jeszcze większy bałagan - ewidentnie przygotowany przez władców tego świata - widzialnych i niewidzialnych.

Owszem, mogę się mylić, ale sytuacja ta wygląda na doskonale przygotowaną akcję, która zaczyna być precyzyjnie realizowana.

Podejrzewam także, że podczas III WŚ nastąpi zniszczenie Babilonu Wielkiego, który jest właśnie głównym reżyserem owych wydarzeń.

Niech Bóg ma nas wszystkich w opiece.

Uaktualnienie....

PS: Francuzi zapowiadają serię karykatur Mahometa na najbliższy wtorek!

http://www.disclose.tv/news/French_magazine_to_publish_sex_cartoons_of_Prophet_Mohammed_tomorrow/86010
19 komentarzy:

 1. Koniec Pobudki czas na zmiany!

  Sumienia mają czyste i czyste rączki, ponieważ ostrzegli nas -
  „Skoro ogromna większość Gojów chce wierzyć w kłamstwa propagandy jot, dalsza działalność publicystyczna przypomina próby zawrócenia biegu Amazonki widelcem.
  Swoje zadanie wypełniliśmy. Publicystykę bieżącą na czas nieokreślony zawieszamy.

  Andrzej Szubert i Piotr Bein”

  A ja mam wrażenie, że Szatan będzie wybielał swoje dzieci, które w odpowiednim czasie staną się dla nas wybawieniem i jako jedyni niosący wiedzę i prawdę o otaczającym nas świecie objawią się nam, jako wybawiciele z chaosu, jaki stworzył ich oświecony ojciec.

  http://grypa666.wordpress.com/2011/10/28/ii-konferencja-w-szwarcwaldzie/

  Zastanówmy się, dlaczego i w jakim celu ci wszyscy głosiciele prawdy podają nam te wszystkie informacje?
  Ilu z nich kieruje nas w stronę Biblii i naszego Zbawiciela.

  OdpowiedzUsuń
 2. czy ktos z Was slyszał o cludusterach? w miejscowości w której mieszkam jesteśmy codziennie podtruwani chemtrails. Coraz częściej zresztą niebo wygląda jak jedna wielka szatkownica.
  Podobno jest takie urządzenie z żywicy które rozprasza te chmury ale nie wiem czy skuteczne.

  Moje drugie pytanie do wszystkich Chrześcijan odwiedzających ten blog: czy ktoś z Was był w Grecji i ma wiedzę czy można tam jakoś żyć, czy nie podtruwają ich itp?

  OdpowiedzUsuń
 3. alec jones wspiera "israel". I nie trzeba nic komentować: http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=gLQ_hh-mYyM

  OdpowiedzUsuń
 4. Oświadczenie III Konferencji Mędrców Antysyjonu
  Mędrzec Andrzej Szubert
  Mędrzec Mariusz Grabas

  Polecam przyjrzenie się dokładne zdjęciu pod tym podpisem ?

  Nasi Mędrcy zjeżdżali się już do Złotego Miasta (Szwarcwald, dojczlandia) w 2010 i w 2011 roku.. W br. fotoreporter Grypy666 zanotował…

  OdpowiedzUsuń
 5. http://grypa666.wordpress.com/2012/06/04/iii-konferencja-medrcow-antysyjonu-w-szwarcwaldzie/

  OdpowiedzUsuń

 6. Projekt „Czysty Internet” zakłada, że dostawcy usług internetowych „dobrowolnie” zobowiążą się do aktywnego nadzorowania swoich klientów, blokowania i filtrowania treści. Na tej bazie ma powstać sieć składająca się z zaufanych informatorów online. Wbrew wcześniejszym zapewnieniom, twórcy projektu rekomendują również zaostrzenie prawa w poszczególnych państwach członkowskich. Wreszcie, wykraczając daleko poza obowiązujące ramy prawne, „Czysty Internet” promuje wykorzystywanie ogólnych warunków umów do usuwania „w pełni legalnych” treści, pozostawiając decyzję co do priorytetów „etyce biznesu”, jaką wyznaje dana firma. Projekt zmierza tym samym do stworzenia prywatnych mechanizmów cenzury, które będą egzekwowane w oparciu o ogólne warunki umów i nie będą poddane żadnej kontroli sadowej.

  http://www.panoptykon.org/wiadomosc/czysty-internet-wyciek-ujawnia-plany-arbitralnego-cenzurowania-sieci

  http://www.edri.org/cleanIT

  http://pej.cz/Czysty-Internet-czy-czeka-nas-prywatna-cenzura-dostawcow-uslug-internetowych-a4320

  OdpowiedzUsuń
 7. Heńku, to co niedawno napisałeś: NWO działa i już jest http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2012/09/26/new-world-order-juz-jest-i-dziala/

  OdpowiedzUsuń
 8. W temacie smug chemicznych polecam ten wyklad,konkrety w polowie wykladu wczesniej zapoznanie z tematem.Wyglada na to,ze smugi sluza do rozpylania nanotechnologi,ktora ma zmienic nasze ciala(przystosowac je)do elektroniki wysokiej technologi,brzmi to jak scenariusz filmu SF ale majac na uwadze teksty New Age i innych sekt kosmicznych o naszej transformacji czy zmianie gestosci na 4 mozliwe,ze jest to przygotowanie na "pozorne"cuda z Apokalipsy kto nie uwierzy w kosmicznego Jezusa jesli miliony ludzi nagle wyzdrowieje z roznych chorob?Znamieniem besti moze byc w tym ukladzie podlaczenie naszego ciala(wtyczka)do systemu.Polecam szokujacy i ciekawy wyklad.http://youtu.be/uhm9aSPLSZU

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie takie SF jakby się mogło wydawać.
   Bóg nas stworzył na swoje podobieństwo a komu to się nie podobało?

   Zgodnie z tą technologią zostaniemy przerobieni na podobieństwo Supermena bohatera filmowego z tą tylko różnicą, że on miał wolną wolę a my możemy się stać syntetycznymi bezdusznymi robotami.

   http://www.geekweek.pl/narodzilo-sie-syntetyczne-zycie/358684/

   http://www.bionanotechnologia.com/103/biologia-syntetyczna/

   Gdyby ktoś znalazł więcej informacji na ten temat to proszę o wiadomość na @ albo na tym forum

   Usuń
  2. Łamiąc prawo Boże wyrzekamy się Boga, ale nadal jesteśmy dziećmi Bożymi.

   Kim a może, czym się staniemy, jeśli zostaniemy przebudowani zmienieni i wynaturzeni jak planują ci ludzie z tego filmu?

   Czyimi dziećmi wtedy będziemy na czyj obraz i podobieństwo???

   Usuń
  3. ja myślę, że Bóg na to nie pozwoli

   Usuń
  4. Kiedy możemy spodziewać się pierwszych nadludzi? Transhumaniści twierdzą, że już ok. 2030 roku...
   Postczłowiek - końcowy efekt rozwoju koncepcji transhumanistycznych. Istota, która wykracza poza ramy klasycznie pojmowanego człowieka. Posiada od niego większe możliwości fizyczne i działa na zupełnie innej zasadzie w porównaniu z człowiekiem klasycznym.

   Czy człowiek powinien podążyć tą drogą? Jeśli tak, to na ile możemy sobie pozwolić?
   Czy w ogóle powinniśmy stawiać sobie jakieś granice? Czy wprowadzenie zakazu ulepszania swoich ciał byłoby dobrym rozwiązaniem? Jakie środki powinniśmy podjąć, aby wykorzystać dane nam możliwości najlepiej jak się da? Dokąd mogą prowadzić takie modyfikacje?
   Czy żyjemy w schyłkowym okresie homo sapiens i czy my sami jesteśmy istotami przejściowymi?

   http://www.wykop.pl/ramka/1079667/transhumanizm-przyszlosc-czlowieka/

   Usuń
 9. Tak się czasem zastanawiam w obliczu serii niedobrych wieści, jak myślicie czy Bóg ma ogólnie poczucie humoru? nie czytałem całej Biblii lecz większość i nie kojarzę takich sytuacji.
  Wszak dobry chrześcijanin nie powinien się stale zamartwiać. No mamy erotykę w pieśniach nad pieśniami, mądrości w Księdze Przysłów..

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Skoro Bog nas stworzyl na swoj obraz i podobienstwo a my mamy poczucie humoru to Bog pewnie tez.

   Usuń
  2. też o tym pomyślałem, ale jak tak dalej pomyślałem ile zła jest w człowieku, to odpada ta teoria

   Usuń
 10. Jesli nie bedziecie jak dzieci... A z drugiej strony zamiencie radosc w smutek... Dzieci nigdy by tego nie posluchaly. Wiec radujmy sie z byle czego i juz.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dziękuje za odp.

   Gdzies czytałem, że Bg ma poczucie humoru skoro dał człowiekowi wolna wolę :-)

   Ktos inny napisał że ma bo stworzył hipopotama i mrówkojada.

   Usuń
 11. Sam Bog jest chyba tez jak dziecko. Inaczej by nie stwarzal. Man nadzieje ze chyba zle nie mysle.

  OdpowiedzUsuń
 12. A kogo wy czytace ten czlowiek niezna nawet biblii i robi ludziom wode z mozgu !!! Za niedlugo sam napisze swoja Biblie :D

  OdpowiedzUsuń

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.