środa, 27 marca 2013

Obcy mogą współpracować z USA w zakresie transferu technologii

Link - http://innemedium.pl/wiadomosc/obcy-moga-wspolpracowac-usa-w-zakresie-transferu-technologii

Weteran z Wietnamu i pracownik USAF, Charles James Hall, twierdzi, że podczas służby w bazie Nellis Air Force w okolicy Las Vegas, wielokrotnie widział przedstawicieli obcych cywilizacji, którzy współpracowali z ziemskimi specjalistami. 

Baza Nellis znajduje się w Indian Springs w okolicy Las Vegas. Nellis Air Force Base i otaczająca ją "strefa ograniczona" obejmuje ponad 5000 kilometrów kwadratowych i jest zlokalizowana w południowo-centralnej części pustyni Nevada. Znajduje się nad nią strefa całkowitego zakazu lotów. Nellis to ogromny wojskowy kompleks stosowany oficjalnie dla celów szkoleniowych. Wiadomo jednak, że prowadzone są tam innowacyjne projekty badawczo-rozwojowe. Opowieść Charlesa Halla nawiązuje właśnie do tego. Twierdzi on, że trwa

W wywiadzie dla australijskiej telewizji, Hall mówił o swoich kontaktach z obcymi, jakie miał podczas swojej służby w bazie wojskowej Nellis. To, co opowiada jest bardzo interesujące. Widywał podobno istoty humanoidalne wyglądające według niego w dość ludzki sposób. Zwracał jednak uwagę, że miały one srebrzyste włosy i bardzo jasną karnację skóry. Na pierwszy rzut oka widać było, że nie są to ludzie. Według Charlesa Halla mieli oni nordyckie lub skandynawskie rysy.Mówił również, że istoty te są znacznie bardziej długowieczne od ludzi i zwykle żyją od 600 do 800 lat. Dodał przy tym interesujący szczegół. Według niego te humanoidy rosną z wiekiem i pod koniec swojego życia mogą mieć nawet 3 metry wzrostu. Twierdzi on, że wtedy ich wewnętrzne organy nie wytrzymują wzrostu i przeważnie istota umiera. Hall oświadczył, że wie o tym wszystkim z rozmów z tymi istotami.


Przekaz Charlesa Halla jest tak sensacyjny, że większość osób od razu odrzuci to, jako oczywisty absurd jednak czy jest tak naprawdę? Sam rzekomy świadek wydał na ten temat książkę, więc można go podejrzewać o chęć jej sprzedania. Jednak to, co mówi brzmi dziwnie znajomo. Pogłoski o tajnych paktach USA z istotami pozaziemskimi znane są od dawna a cała kooperacja trwa przynajmniej od czasów powojennych. Przekaz o wyglądzie tych istot dziwnie pasuje do tego, co znamy z Biblii gdzie przecież tez są opisy długowiecznych olbrzymów.


Na dodatek biorąc pod uwagę jasny kolor skóry tych istot i ich srebrzyste włosy można pokusić się o stwierdzenie, że brzmi to jak opis amerykańskiego bóstwa Wirakoczy. Jednak te wszystkie podobieństwa mogą istnieć właśnie po to, aby budzić takie skojarzenia.


Film, o którym mówi ten artykuł. [EN]

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=VS3IJmVXkBA


 ....................................................................................... 

Charles James Hall jest rzeczywistą osobą, jak ją ten artykuł na podstawie filmu przedstawia.

Interesujący jest fragment jego wypowiedzi, w którym ujawnia on, że pracował z obcymi, i że żyją oni od 600-800 lat.

Inny szczegół - ich wzrost dochodzi do 3 metrów.

Te 3 cechy są charakterystyczne dla:


    1. Wzrost - Nefilimów,
    2. Długowieczność - istot żyjących poza promieniowaniem kosmicznym.
    3. Wzrost - nie tylko wskazuje na Nefilimów, ale na życie bez promieniowania kosmicznego.


Czyli ponownie mamy sporą dozę informacji, wskazującą na możliwość współpracy rządów naszego świata z mieszkańcami wewnętrznej ziemi.

NASA - Never a Straight Answer Nigdy Prosta Opdpowiedź!

Nie ma wątpliwości, że szatańska NASA (Wielbienie anioła Otchłani - Apolla!)notorycznie kłamie i mówi prawdę wtedy, kiedy ktoś niechcący powie jedno zdanie więcej.

Skoro większość badań NASA to kłamstwo, z podróżą na księżyc włącznie, jest coraz bardziej wyraźne, że powinniśmy nie tyle patrzeć w niebo, ile zaglądać pod ziemię, miejsce NASA Apolla oraz innych mieszkańców Agharty, którzy nam RZEKOMO dobrze życzą, dlatego nas porywają, a władze ukrywają przed nami swoje zbrodnicze bazy.

Warto to zapamiętać.

Im większa tajemnica - tym ohydniejsze jej przyczyny.

A najwięcej tajemnic posiada... Watykan.

Czy słyszał ktokolwiek o tym, że dobro ktoś przed nami ukrywał?


Mamy więc wiele wycieków informacji. W tym przypadku nie jest to chyba wyciek ale celowa dezinformacja. Według innych przecieków ostatnia kartą przede Armagedonem mam być... UFO, czyli w świetle naszych badań - inwazja z wnętrza ziemi.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.