poniedziałek, 15 października 2012

No i po wolności! Zamknie was nawet SanepidDyskusje polityczne przyćmiły wprowadzenie w życie jednej z najbardziej niebezpiecznych ustaw w najnowszej historii Polski. Głosami 459 posłów Sejm zdecydował się na umożliwienie aresztowania każdego Polaka bez sądu. I możliwości odwołania.


 

Ustawa, skrótowo określana jako „ustawa o szczepionkach” obowiązuje od września tego roku. Powołuje nową służbę specjalną – dając uprawnienia służb specjalnych Sanepidowi, umożliwia aresztowanie i pozbawienie wolności każdego – na wniosek urzędnika sanitarnego.

O ustawie rozmawiam z Maciejem Lisowskim, dyretorem Fundacji Lex Nostra. Fundacja wystąpiła do Rzecznika Praw Obywatelskich z prośbą o zaskarżenie nowego prawa do Trybunału Konstytucyjnego, jako łamiące Konstytucję RP i rażąco z nią niezgodne.

- Ta ustawa stwarza zagrożenie dla bezpieczeństwa obywateli – podsumowuje Maciej Lisowski. I wyjaśnia: - Nowa ustawa zmieniła pojęcie choroby zakaźnej. Od teraz taką chorobą jest każda choroba wywołana przez biologiczny czynnik chorobotwórczy. Decydować o tym będzie minister zdrowia w rozporządzeniu.

Na co wobec Was może sobie teraz pozwolić inspektor sanitarno-epidemiologiczny? Bez waszej zgody osoby może zacząć was leczyć i poddać szczepieniom ochronnym z rygorem natychmiastowej wykonalności z użyciem środków przymusu bezpośredniego. Z asystą policji, straż granicznej lub żandarmerii wojskowej.

Osobę zakażoną, ale także wyłacznie podejrzaną o zakażenie, można poddać zabiegom sanitarnym, szczepieniom ochronnym, można poddać kwarantannie i leczeniu czyli po prostu zamknąć.Można hospitalizować i izolować na dowolnie długi czas.

Jak są definiowane osoby podejrzne o zakażenie? Zgodnie z nową ustawą takim podejrzanym jest każdy, u kogo nie występują objawy zakażenia czy choroby zakaźnej, ale kto miał styczność ze źródłem choroby zakaźnej. Cym jest zatem ta styczność?

- Precyzyjnie tego nie zdefiniowano, ale jest to każda osoba która miała jakikolwiek kontakt. Może to być kontakt np. mailowy czy listowny – wyjaśnia Maciej Lisowski.

Nadto Sanepid otrzymał uprawnienia do zdobywania wszystkich bez wyjątku informacji o każdym Polaku, od każdego kto takie informacje posiada – lekarzy, sąsiadów, ABW, CBA, policji, urzędów gmin czy sądów. Zezwala również na... szpiegowanie internautów. A to dopiero początek...
 
Zapraszam do uważnego wysłuchania rozmowy o ograniczeniu Waszej wolności


Mój komentarz.

Widać dwie poważne opcje w tej sytuacji.

1. Władze miłują Polskę oraz Polaków. W trosce o naszą pomyślność i zdrowie władze zatroszczyły się na poważnie i będą nas przymusowo leczyć z najgroźniejszych, WSZELKICH chorób.

2. Krąży teoria spiskowa o planach wymordowana połowy populacji Polski - pozostawieniu przy życiu zaledwie 15 milionów ludzi.

3. Najwyraźniej nasze władze wierzą w Biblię i spodziewają się zarazy! Uwierzyli w Biblię!

(Mat 24:7)  ...  i będzie głód, i zaraza, a miejscami trzęsienia ziemi.

Czwartej opcji nie widzę. Ty czytelniku masz wolny wybór - w co uwierzysz. Pamiętaj, że od tego może zależeć twoje życie. Możesz przecież umrzeć od zarazy!

25 komentarzy:

 1. Komu ci nasi politycy się wysługują ?? Bo przecież nie działają w imię Polaków i Naszego Kraju !!

  OdpowiedzUsuń
 2. Kolego, widzę że zaczynasz przygodę z poszukiwaniem prawdy.
  Może w skrócie: wszyscy działają dla masonów, syjonistów, watykanu. Ci zaś dla swojego pana z rogami.
  Poczytaj stronę zbawienie.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Witam.
  Strasznie trudno umieścić tu swój komentarz:P
  Chciałbym powiedzieć, że swoją przygodę z nie tyle odnajdywaniem prawdy co jej dostrzeganiem zacząłem po wpisaniu w wyszukiwarce słowa Iluminaci.
  Obecnie jestem nowo narodzonym chrześcijaninem, przeczytałem biblię i przeprosiłem się z Bogiem. Swój wolny czas poświęcam na przeglądaniu i analizowaniu informacji z tej i podobnych witryn. Bardzo Ci dziękuję Heniu za otworzenie oczu. Próbuję wciągać w te światowe zagadnienia każdego kogo mogę. Mam też małą prośbę, w zakładce filmy jest wiele nieaktywnych linków, Henryku jeśli masz gdzieś zarchiwizowane te filmy i mógłbyś je jakoś udostępnić to byłbym bardzo wdzięczny.

  OdpowiedzUsuń
 4. Uaktualnione! :-)

  http://www.zbawienie.com/filmy.htm

  OdpowiedzUsuń
 5. dzięki wielkie!!:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Nie mam gdzie to napisze tu: dzięki wielkie Heńku za filmik o demonie Amen. Dziękuję podwójnie bo raz że kiedyś pisałem do Ciebie czy mówienie amen jest w porządku oraz czy składanie rąk do modlitwy też jest ok. Dwa, że uświadomiłem sobie jakim leniem byłem. Wystarczyło w wikipedii poszperać. ehh..
  Jednak uważam, że filmik robiony chyba na szybko, myślę że znajdzie się więcej źródeł. Może czytelnicy zbawienie.com podpowiedzą. Być może na witrynach anglojęzycznych jest o tym więcej.

  Proponuje osobne filmiki do różańca i do składania rąk do modlitwy (buddysci etż składają)

  OdpowiedzUsuń
 7. Jeszcze a propos amen. Jest sprawa dyskusyjna bo w Janie Ap 3.14 jest napisane "Aniołowi Kościoła w Laodycei napisz: To mówi Amen, Świadek wierny i prawdomówny, Początek stworzenia Bożego "Aniołowi Kościoła w Laodycei napisz: To mówi Amen, Świadek wierny i prawdomówny, Początek stworzenia Bożego"

  Teraz tak albo Jan nie jest wiarygodny (co wykluczam), albo demon przywłaszczył sobie imię znaczenia "niech się stanie", albo amen to anioł Boga czego nikt chyba nie jest w stanie tego udowodnić. Jeśli to ostatnie, to oznacza, że Jezus będąc w Egipcie nie był w nim przypadkowo...
  Straszne rzeczy się dzieją przy takim szukaniu prawdy

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cyt: Kościoła w Laodycei napisz: To mówi Amen, Świadek wierny i prawdomówny, Początek stworzenia Bożego"

   Po usunięciu słowa Amen konstrukcja zdania nie ulega zniekształceniu i dalej ma swoja logiczną budowę. Tak więc pada podejrzenie o dopisanie słowa Amen. W słowniku czy encyklopedii słowo amen ma takie znaczenia ( tak podają): na pewno, wierny, mocny.
   wstawmy któreś ze słów zamiast amen ... co mamy?
   1. To mówi na pewno, Świadek wierny i prawdomówny ... - to zdanie jeszcze przejdzie
   2. To mówi wierny, Świadek wierny i prawdomówny ... - to zdanie jest do kitu
   3. To mówi mocny, Świadek wierny i prawdomówny ... - zdanie nijakie

   Ale nasuwają się dwa pytanie
   1. Po co ktoś wsadza miedzy wiersze słowo hebrajskie bez tłumaczenia go na język w jakim jest pismo?
   2. Dlaczego to słowo Amen jest napisane dużą literą a nie mała?
   wyraz pisany dużą literą w środku zdania dotyczy nazwy własnej jest to rzeczownik a nie przymiotnik. Przymiotniki pisze się z małej litery " amen". Skoro jest z dużej to nie oznacza: na pewno, wierny, mocny.

   BBC-Poland

   Usuń
  2. Jest bardzo proste wyjaśnienie.

   Amen z dużej litery jest... imieniem. Nadano Isusowi imię Amen! Czyli zrównano Go z Lucyferem.

   Taki jest tego cel i dlatego trzeba to ujawniać. :-)

   Usuń
 8. To wszystko wygląda mi na potężne działania szatana przy niemal całkowitym braku ingerencji Boga.
  Historię świata widzę następująco: Bóg od czasów śmierci Isusa jak wspomniałem niemal wcale nie ingeruje w życie ludzi na planecie Ziemia. Pozwala dowolnie zniekształcać Jego Słowo. Dlaczego? bo naiwnym wykonawcą i sługą Boga staje się nierządnica czyli Watykan propagujący Biblie przez siebie zmienioną na całym świecie.
  Dlaczego uważam, że Bóg nie ingerował w życie ludzi? bo od razu rozprawiłby się z szatanem a Słowo Boże byłoby niezmienione. Natomiast zło jak to zło jest samo w sobie głupie i chcąc nie chcąc wykonuje polecenia Boga propagując Biblię. Oczywiście szatan się cieszy z faktu że zmienił Biblię i pododawał demonów i Pawła. Jednak w dalszym ciągu pracuje dla swego wcześniejszego Pana czyli Naszego Boga. Owszem obojniak do wieków średnich zabronił czytania Słowa Bożego ręką watykanu. I to było błędem.
  Ten gość z rogami nawet w tym wymieszaniu ras i krwi nie zdaje sobie sprawy, że Bóg tylko czeka te ok 2000 lat na żniwa by oddzielić kąkol od pszenicy, że to wymieszanie ras nic nie da obojniakowi, że globalizm to utopia.

  Teraz mamy nowoczesne technologie, które nam nie sprzyjają na ogół. Obojniak z twarzą kozła i z piersiami dał ludziom śmietnik jakim jest internet pełny zboczeń, porno, raj dla pedofili, plotkarzy pudelkowych etc. I znów pracuje dla Boga, bo dzięki internetowi poznanie wzrosło zgodnie z zapowiedzią. Wiele osób na nowo się rodzi.

  Teraz rogacz paskudny zatruwa nas chemtrails i chce wprowadzić nanotechnologie, rząd globalny, policyjny zrobić z człowieka zoombie.
  Spieszy się jak może w demoralizacji chrześcijan i zbroi na spotkanie z Armią Isusa, która jest już w drodze do nas by wszystko się wypełniło.

  Módlmy się o ocalenie przed tym strasznym nadchodzącym czasem, który nam szykują potwory w garniturach.


  OdpowiedzUsuń
 9. Jeszcze jedna sprawa. Pewnie nie tylko ja zauważyłem, że bardzo znana i dla wielu osób wartościowa witryna stopsyjonizmowi jest nastawiona wrogo wobec chrześcijan. Admini na cytaty z Biblii dostają alergii i dreszczy.
  Przy tej okazji jak to w takich sytuacjach bywa ujawniają się ich preferencje. Admin otwarcie przyznał iż wyznaje ateizm i stworzył nowy surowy regulamin pod kątem banowania chrześcijan.
  Popatrzcie na dialog: http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2012/10/14/nwo-talmudyzacja-swiata-innowiercow-czesc-ii-chabad-lubawicz/#comments


  Wg mojej oceny jest to następna witryna ściągająca poszukujących prawdy by ściągnąć na manowce. Podwieszonym tematem była akcja rekrutowania do tworzenia opozycji przeciw żydom. Nikt z inicjatorów nie ujawnił się z nazwiska nawet a chciał żeby inni się zgłaszali. Nie wierzę, że admin SS był taki naiwny i widział w tej akcji potencjał.

  Po tej witrynie i innych spostrzeżeniach nie wiem czy mam dobre przeczucie ale juz niebawem kiedy będzie rząd globalny będą wyłapywani wrogowie syjonizmu i karani tak jak kiedyś wrogowie faszyzmu i komunizmu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Warto posłuchać

   http://www.youtube.com/watch?v=ILTAmtlAlcw&list=UU9o0Syvot23WnMbQztglT4w&index=9&feature=plpp_video

   Rzecz o szczuciu nas przeciw sobie dotyczy to też witryny o której piszesz.
   Tak sobie myślę że takie działanie jest i zawsze było celem zwiedzenia tych którzy kochają prawdę i sprawiedliwość a nienawidzą i wewnętrznie buntują się przeciw podłości i niesprawiedliwości.

   Tak jak nie każdy Polak jest złodziejem i pijakiem tak nie każdy Żyd,Rosjanin,Niemiec, , , jest .....


   Usuń
  2. Autor bloga na którym mamy możliwość dyskutowania na różne tematy nie zdjął z proroctwa.com ss w przeciwieństwie do admina witryny stopsyjonizmowi. Przyjmuje że obaj admini wiedzą co czynią, są bardziej świadomi niż przeciętny Polak.
   Nie wierzę w możliwość skłócenia. Serce wie co robi. Atak to atak. Ktoś świeży w polityce w dziennikarstwie internetowym może coś robić nieświadomie.

   Usuń
  3. Hmmm... dziwna sprawa. Z jednej strony plują na syjonizm, z drugiej strony plują na katolicyzm i plują także na Boga i Biblię.

   NAJPRAWDOPODOBNIEJ jest to ruch New Age, którego celem jest poddanie się gościom s kosmosu a religie - wszystkie uważają za nonsens i opium dla maluczkich.

   http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/zydomasonska-rewolucja-w-kosciele-katolickim/

   Aktywność tego bloga sugeruje bliskość przejęcia władzy przez jakiegoś adepta New Age.

   Jedno jest pewne. Szatan przygotowuje się do akceptacji zniszczenia Watykanu przez żydomasonerię. Żydomasoneria ma posiadać władzę bardzo krótko - praktycznie tylko w celu zniszczenia Watykanu.

   A [potem najprawdopodobniej pojawi się Antychryst czy raczej ostatni król, który usunie siłą Syjonizm i bankierów, zniszczy wszystkie religie i zastąpi je Złotym Wiekiem czyli NWO, w którym anulują wszystkie długi i dadzą ludzkości bezpłatna energię. Ów król będzie definitywnie powiązany z UFO czy też Annunaki.

   Wtedy rozpocznie się największy ucisk dla Chrześcijaństwa.

   Całość jest wyjątkowo skomplikowana, ponieważ Bestia czyli syjonizm ma być wielbiona przez cały świat.

   Tymczasem dzieją się rzeczy nieco bezsensowne. Ale Objawienie obiecuje wielką niespodziankę, więc warto czekać! :-)
   Usuń
  4. Faktycznie tego nie bralem pod uwagę. New age.

   No ale jak się ma ufo, annunaki do spodziewanego przyjście mesjasza żydowskiego. Przecież nawet stacje tv są przygotowane na ten moment. No wiadomo że może to być tez kosmita/szatan. Jednak sieć polityki musi być zachowana celem kontrolowania mas. No a masami rządzą syjoniści. W skali mikro w Polsce większość policjantów i urzędników skarbowych to zydzi.
   Tak więc syjonizm na pewno nie będzie zamieniony. Ewentualnie może być dostosowany do nowego systemu.

   Biorąc pod uwagę witrynę SS i wiele innych faktów jak nowe państwo niemieckie i ich demoniczną walutę wydaje się że czas przyspiesza. Rozmawiałem z pewną szanowaną przeze mnie osobą, protestantką, która kilka lat temu zainspirowała mnie w poszukiwaniach, to ostatnimi czasy powiedziała mi, że to pokolenie tych ludzi/nas jest ostatnim. Ciężko było mi się znią nie zgodzić wobliczu obecnych wydarzeń

   Usuń
  5. O kurcze dzieki Piotrze od dawna sledze ta witryne i nawet nie zdawalam sobie z tego sprawy.

   Usuń
  6. Teraz jest czas prawdy. Wszystko wypływa jak oliwa na wierzch.

   Osobiście w tej sytuacji radziłbym nie pisać nic na tym forum. Kiedyś komuniści lub faszyści musieli umieszczać swoich ludzi w opozycji. Znam wielu żydów którzy siedzieli w więzieniu. Wiadomo w jakim celu. Teraz w dobie internetu można wychwycić opozycje poprzez IP. Wyobraźmy sobie taką sytuacje jakże realną: jest III w .sw. W Europie zamieszki. Ludzie protestują, policja bije. Nadchodzi mesjasz antychryst. Bazę rządową i porządkową, służby porządkowe, policja etc stanowią żydzi. Aby pozbyć się elementów wywrotowych mają do dyspozycji IP takiej witryny jak stopsyjonizmowi. Wyłapują, umieszczają w więzieniach lub adres kulka w głowę. Choć bardziej prawdopodobne znając tą nacje od strony sadystycznej tortury. Przypominam, że zarówno podczas II w św. jak i po niej w czsach Bieruta, stalina i innych zwyrodnialców likwidowano kwiat inteligencji polskiej, ludzi honoru AK a także (uwaga) ludzi przedsiębiorczych i ICH DZIECI, które zsyłano na sybir.

   Radze uważać na to co się pisze i gdzie.

   Usuń
  7. jeszcze dodam, że bardzo ważne może być umieć rozpoznać plemię żmijowe z fizjonomii. Nawet nie wiecie ilu macie takich znajomych. Tak mi powiedział dosłownie jeden z nich ale ja się nauczyłem rozpoznawać. Nie na próżno Bóg zrobił tak, że ludzie się wyglądem różnią :-)

   Usuń
 10. http://www.youtube.com/watch?v=dD-NREN4W-0

  Nowe Ezoteryczne Niemcy

  http://www.youtube.com/watch?v=JRYOoAv1s8I&feature=fvwrel

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 1 engel = 1 anioł (vide demon) w środku pentagram i gwiazda dawida. Co sie dzieje

   Usuń
  2. Niemcy powstały z połączonych federacji które w każdej chwili mogą się przyłączyć do tego demonicznego Państwa które będzie Syntezą powstałą z Komunizmu i Kapitalizmu.

   Wystarczy dokładnie tego człowieka posłuchać żeby zrozumieć co powstało w Niemczech

   http://www.youtube.com/watch?v=dD-NREN4W-0

   Jezuickie dążenie nabiera kształtów.
   My musimy jedynie trzymać się Nauk naszego Zbawiciela i iść jego drogą.

   Usuń
  3. tak i ta włócznia Maurycego....
   Ten astrolog jest bardzo podniecony faktem nowych Niemiec

   Usuń
 11. Naukowcy za wersją Biblii. To ciekawe...
  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/morze-czarne-powstalo-w-wyniku-potopu

  OdpowiedzUsuń
 12. Panie Piotrze, jak z wygladu rozpoznac kogos kto jest z plemienia zmijowego? chodzi o oczy? rysy twarzy?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. oczy, nos. Ja określam to ostatnio bezbłędnie. Oczywiście nikt mi nie mówi: oto ja itd. Proszę zwrócić szczególna uwagę na osoby pracujące w jednostkach państwowych: naczelnicy urzędów, obsługa teatru, dyrektorzy szkół, policjanci (niesłychanie częste) itd


   Na witrynie stop syjonizmowi jest specjalny dział jak rozpoznać żyda. Kiedyś się z te go śmiałem ale teraz wiem, że to ma sens.
   Generalnie chazarowie mają oczy na zewnątrz tzw żabie, zaś sefradyjczycy wygięte nosy jak np przed operacją Kayah, Steczkowska, Englert lub duże oczy i szerokie nosy jak Drozda. Przykłady chazarów żydów to Tusk, Belka, S.Friedman, Giertych, Łazuka.

   Może dlatego niektórzy autorzy witryn niby pro wolnościowych, prochrześcijańskich nie pokazują swej fizjonomii.

   Usuń

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.