poniedziałek, 18 czerwca 2012

Zniknie Warszawa?

Zniknie Warszawa?

(Mój komentarz: najciekawszy jest komentarz pod tym artykułem!)

Pamiętają Państwo książkę Alefa Sterna “Pola Laska”? Kto by ją przeczytał przed wydarzeniami smoleńskimi, uznałby za artystyczny bełkot. Po 10 kwietnia 2010 roku jej przekaz stał się czytelny.
Jeśli teraz zastanawiamy się nad piosenką i teledyskiem “Stacja Warszawa” zespołu Lady Pank, przekaz wydaje się być artystycznym bełkotem. Jeśli możemy dostrzec w nim coś więcej, to tylko dzięki globalnemu doświadczeniu rozpoznawania symbolicznego języka spiskowców NWO.

“Pola Laska” i “Stacja Warszawa” mają kilka cech wspólnych:
• Miejsce jest wyraźnie wskazane i dokładnie opisane (Polska, Warszawa).
• Akcję z pozoru stanowi codzienność opleciona osobistym wątkiem miłosnym.
• Zza mgły symboliki i rwanych wypowiedzi wyłania się tajemnicze groźne zdarzenie.
• Ta groza wydaje się artystycznym ozdobnikiem, który jakoś nie pasuje do przekazu powierzchownego i całości nadaje bełkotliwego tonu niejasnego proroctwa.
• Istnieje naczelny, powtarzalny motyw symbolizujący tragiczne wydarzenie (kość i jej upadek, błysk i słowa “Zniknie Warszawa”).
“Pola Laska” została nafaszerowana symboliką aż do przesytu.
Podobnie “Stacja Warszawa”:
• W pierwszej sekwencji widzimy dach, a na nim ustawione i świecące w słoneczny dzień reflektory. Między nimi mężczyzna, ustawia mikrofon na statywie i odchodzi. Dopiero potem na dachu pojawiają się muzycy i tylko tu są pokazywani. Przez cały teledysk powtarzany jest rozbłysk przypominający wybuch nuklearny: czasami widać, że błysk pochodzi z reflektorów na dachu, a czasami nie. Czy ten błysk reflektorów z góry symbolizuje, że jedno jest źródło oświecenia o wydarzeniu i samego wydarzenia zniknięcia Warszawy w rozbłysku eksplozji? Czy pokazanie reflektorów i ustawiającego mikrofon przed pojawieniem się muzyków oznacza, że oni są tylko przekaźnikiem wiadomości od kogoś innego? Czy perspektywa dachu symbolizuje patrzenie na wydarzenia z góry, skąd lepiej widać i skąd płynie przekaz będący błyskiem oświecenia o tym, co ma się wydarzyć?
• W następnej sekwencji pokazany jest budowlaniec z budową w tle. Mężczyzna ma napis wytatuowany na piersi, którego czytelna część wygląda na “Alef”. Słychać słowa: “Rzadko słyszysz tu brawa. Częściej to drwiący śmiech”. Czy ten robotnik symbolizuje budowniczych NWO, masonów, a słowa o brawach i śmiechu – niechęć do globalistów? Czy budowa oznacza, że zniknięcie Warszawy jest zaplanowane jako część budowy nowego światowego porządku? Czy słowo “Alef” znaczy to samo, co w pseudonimie Alefa Sterna? Początkiem, alfą – słowo (znak o planie), czyn zaś – końcem, wykonaniem, omegą planu?
• Potem widać wyjście z metra (czyli podziemi), przez chwilę muzyków na dachu i słychać początek śpiewu (dwa pierwsze zdania): Twarze w metrze są obce. Bo i po co się znać. To kosztuje zbyt drogo. Lepiej jechać i spać”. Czy to znaczy, że spisek wychodzi z ukrycia, że wykonawcy (w tym wybrani do przekazania znaku muzycy) nie znają zleceniodawców i nie wiedzą, co czynią, a gdyby się dowiedzieli, kosztowałoby to ich drogo? Więc lepiej niech jadą i śpią, wykonują, co im powierzono bez świadomości?
• Przy dwóch ostatnich zdaniach śpiewu “Twarze w metrze są obce. Bo i po co się znać. To kosztuje zbyt drogo. Lepiej jechać i spać widać sekwencję: Smutny mężczyzna w garniturze przed wieżowcem z poważną miną słucha czegoś przez komórkowy telefon, patrzy w górę, jakby coś działo się  (nadlatywało) w pobliżu górnej części budynku, odkłada telefon i z miną “wykonało się” patrzy w dół. Następnie pokazane są dwa wieżowce warszawskie przypominające parę bliźniaków WTC, a w tle przyspieszony zachód słońca. Czy to nie jest odniesienie do 11 września? Dalej – po zmierzchu – pokazany jest dach budynku, z tą samą parką wieżowców w tle, a na nim do siedzącego smutnego mężczyzny podchodzi kobieta z czerwoną szarfą zawiązaną na przegubie dłoni. Ta szarfa jest symbolem rozlanej krwi? W trakcie tej nocnej sceny wrzucone jest bardzo krótkie ujęcie dwójki warszawskich wieżowców w scenerii dziennej i z bliższej odległości. Żeby nie umknęły uwadze i aby nie było wątpliwości, że nie przypadkowo są pokazywane jako symbol WTC? Dach budynku z nocnej sceny jest tym samym, na którym byli muzycy, ale tym razem bez reflektorów. Dlaczego reflektory pokazywane są w dzień, a nie w nocy? Oświecenie dla światłych, a dla ciemnych mrok i rozpacz po przelanej krwi?
• Nocna scena kończy się rozbłyskiem reflektorów o świcie i pokazaniem dachu za dnia z rozświetlonymi reflektorami. Dach jest najpierw pusty, potem przechadza się po nim muzyk. Słychać słowa: “Noce są zawsze długie. A za dnia ciągły szum. Mało kto to zrozumie. Dokąd gna zdyszany tłum”. Doprawdy mało kto zrozumie, dokąd gna tłum? Czy to nie bez sensu? Wiadomo przecież, dokąd gna tłum (do pracy, szkoły, domu itd.) i nie ma co rozumieć. Chyba, że to, dokąd jest gnany… Czy chodzi o to, że mało kto zrozumie przekaz symboliczny, bo szum informacyjny i noce niewiedzy? Jeszcze w trakcie tych słów widzimy uliczne stragany, kolejny rozbłysk, podmuch wiatru i chmury pędzące nad Pałacem Kultury i Nauki (jakby tuż nad wieżą zegarową). Zdyszany tłum, pędzący oglądać mecze, nie zrozumie, że zniknie Warszawa z błyskiem i podmuchem? Potem znowu widać parę w nocy na dachu, ona z wyeksponowaną czerwoną szarfą na przegubie dłoni, słowa “…trudne i dziwne…”. Czy to symbol żałoby i niedowierzania po rozlewie krwi?
• Dalej widzimy kolejne sceny z rozbłyskami, a po nich następuje ważna sekwencja: Wesołe miasteczko, w nim druga para: rosły mężczyzna i kobieta. Słychać śpiew: “… musi dać znak, kiedyś też to zobaczysz…” Nagle kobieta zaczyna prężyć muskuły i dokładnie w tym momencie słychać słowa “Zniknie Warszawa. Tak jawa, jak sen. Życie to nie zabawa. Dobrze to wiem”. Czy to znaczy: Organizacja spiskowców musi dać znak, więc go daje w formie z pozoru zabawy, ale życie to nie zabawa. Spiskowcy wiedzą, co się wydarzy, ty też to zobaczysz. Zniknie Warszawa i to będzie pokaz siły tych, którzy muszą dać znak?
• Kolejna ważna sekwencja jest pod koniec: Stadion Legii, młody kibic na pustej trybunie rozpościera nad sobą szalik Legii i słychać śpiew “… musi dać znak, kiedyś też to zobaczysz…”. Potem są migawki z tym samym kibicem z szalikiem zakrywającym jego usta. Następnie pokazana jest pusta trybuna stadionu, kierowca autobusu, policjant i słychać słowa: “Zniknie Warszawa. Tak jawa, jak sen. Życie to nie zabawa. Dobrze to wiem”. Czy to nie znaczy: Spiskowcy muszą dać znak, ale nie mogą powiedzieć wprost (usta zakryte szalikiem), więc wskazują, że wydarzenie będzie miało związek z imprezą piłkarską, będą kibice z Warszawy, przyjezdni, policja. I wtedy zniknie Warszawa?
• Na teledysku jest stadion Legii, Stadion Narodowy jeszcze nie istniał, ale wcześniej, jeszcze przed scenką w wesołym miasteczku jest ujęcie na bazarze Stadionu Dziesięciolecia w godzinach, gdy handel się zwija – pokazany jest młody Wietnamczyk z charakterystycznymi torbami wschodnich handlarzy w scenerii pozamykanych stoisk-blaszaków. Czy to symbol likwidacji bazaru, wyburzenia Stadionu Dziesięciolecia i budowy na jego miejscu Narodowego? Czy to wskazówka związku zniknięcia Warszawy z imprezą na Stadionie Narodowym? A może nawet miejsca detonacji? Wietnamczyk pokazuje do kamery bransoletę na przegubie dłoni, jej częścią jest ozdobna blaszka z napisem po wietnamsku: “Anh Xuân”, który oznacza – UWAGA – “angielska wiosna”… Nawiązanie do londyńskiej olimpiady? Czy wydarzenia na Euro 2012 i XXX Olimpiadzie (czyli zniknięcie Warszawy i jakiś zamach w Londynie) mają być wiosną, rozkwitem NWO?
“Stacja Warszawa” zawiera też słowa, które można odczytać jako dwie wskazówki, jak zapobiec zniknięciu Warszawy albo tylko jego skutkom:
“Ktoś mi mówi: To Sprawa. A ja chcę uciec stąd.
Wszystko byłoby inne. Gdybyś tu była. Ja wiem. Nie tak trudne i dziwne. Gdybyś tu była. Ja wiem”.
Gdybyś tu była Odwago?

Nie twierdzę, że utwór analizowany na pewno jest przekazem od NWO. Nie twierdzę, że na pewno planowany jest zamach nuklearny w Warszawie. Twierdzę natomiast, że jedno i drugie jest wysoce prawdopodobne. I że ludzie służb odpowiedzialnych za bezpieczeństwo powinni wzmóc czujność i wykazać się inicjatywą traktując znaki jako potencjalnie poważne ostrzeżenie.
Oby do zamachu nie doszło. Jeśli nic się nie wydarzy, można powyższy tekst potraktować jako wciągającą zabawę symboliką. Ale nie należy mieć pewności, czy nic się nie wydarzyło, bo nie było planowane, czy dlatego, że zostało powstrzymane.
__________
1) Ilustracja stworzona przez Mocniejszego na licencji Creative Commons 3.0 z wykorzystaniem fotografii autorstwa DocentX dostępnej (z opisem i licencją) na Wikipedii: Plik:Warsaw6vb.jpg.
2) Nagranie video umiejscowione jest poza blogiem na portalu You Tube. W tekście znajduje się videolink, który umożliwia dotarcie do nagrania w formie podglądu oraz przejście do strony z nim.
3) Przeczytaj też: Ostrzeżenie przed wielkim zamachem w 2012 roku w Europie, 6 luty 2012, mocniejszy.wordpress.com.
4) Tłumaczenie Anh Xuân  z wietnamskiego: Bing Translator: Anh = Wielka Brytania, xuân = wiosna, Anh xuân = angielska wiosna; Tłumacz Google: Anh = angielski.

Odpowiedzi: 49

 

WAS POLAKÓW NIE BĘDZIE

Likwidacja Polski – prof. Artur Śliwiński

 

 

 

 1. w dniu 11 Marzec 2012 @ 11:28 | Odpowiedz MatkaPolka
  WAS POLAKÓW NIE BĘDZIE
  http://gloria.tv/?media=263016
  Podany Link do –Pigułka Informacyjna, niby MAŁA,
  ale której NIE SPOSÓB GO POMINĄĆ, ani przejeść do tego obojętnie jak do wielu informacji.
  Zatrzymajmy się, więc nad tym przekazem i nad tą relacją. Zdecydowanie zasługującą na obszerniejszy komentarz.
  Dzwoni słuchacz Radia Maryja, p. Leszek Oliwy,
  i relacjonuje pewną rozmowę jego sąsiadki z panią Irmina Samulską, pracownikiem Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego na wydziale teologicznym.
  Sąsiadka p. Leszka, nauczyciel akademicki, kobieta na wskroś uczciwa i pobożna,
  napisała (to było 1995, 96r.) świetnie test na inteligencje.
  Po teście przychodzi do sąsiadki p. Samulska i proponuje, czy aby pani asystent nie chciałaby się przyłączyć do NAS !!
  Przyłączyć się? Jak to? Do kogo? (pyta sąsiadka)
  Pani Irmina Samulska powiedziała ( To ta sama Irmina Samulska , która pisuje artykuliki do czasopisma Różaniec )
  My mamy wszystko, mamy banki na całym świecie. Ja kiedyś nazywałam się Samuel.
  I za chwile dodała
  WAS POLAKÓW NIE BĘDZIE (2:40 min wypowiedzi)
  Wy będziecie zbierać jedzenie po śmietnikach.!!!
  My mamy wszystko rozpracowane; spokojnie, powoli, krok za krokiem. (2:57)
  (Polska) To jest zbyt bogaty kraj, żebyśmy go Wam zostawili , to jest nasza Ziemia Obiecana (3:00)
  Czy pani się nie obawia, ze ja to powtórzę? (pyta sąsiadka)
  Na co żydówka Irmina Samulska odpowiada : A kto pani w to uwierzy ?
  Dalej mówi p. Leszek , rozmówca Radia Maryja
  Jak ja powtórzyłem to swojemu koledze i przyjacielowi to ten tak odpowiedział
  Gdybym ja usłyszał od kogokolwiek takie słowa WAS POLAKÓW NIE BĘDZIE
  To wale w pysk, bez ostrzeżenia, aż głowa odpada
  I nie dziwie się , że tak się wzburzył, bo sa to słowa straszne.
  Koniec cytatu, koniec wypowiedzi
  Otóż ta relacja i wypowiedz wystarcza, aby wyciągnąć wiele wniosków, wniosków daleko idących
  1. Pani Samulska jest żydówką i zmieniła nazwisko z Samuel na bardziej polsko brzmiące Samulska.
  2. Pani Samuel , przyznaje , ze istnieje ŻYDOWSKI SPISEK i głęboko schowana konspiracja przeciwko Polakom i przeciwko narodowi polskiemu, przeciwko państwu polskiemu mające na celu:
  A. dokonanie Aktu Ludobójstwa i eksterminacji narodu polskiego, dokonania czystek etnicznych.
  B. Likwidacja państwa polskiego
  C. wybranie wybitnych, bardziej utalentowanych jednostek z narodu polskiego i przemienienie
  ich na tzw. Żydów.
  Wypowiedź, zdarzenie miało miejsce 16 17 lat temu w 1995 r. Ten zaplanowany proces jest jak najbardziej zauważalny. Ludobójczy i morderczy PLAN JEST JAK NAJBARDZIEJ REALIZOWANY współcześnie i jesteśmy jego świadkami.!!!
  Następuje pauperyzacja społeczeństwa polskiego i spychanie go na margines
  Likwiduje się miejsca pracy dla Polaków tj. odbiera się pracę i środki utrzymania.
  Następuje masowy eksodus bardziej aktywnych i przedsiębiorczych Polaków poza granice kraju, gdzie następuje proces wynaradawiania i integracji z krajami osiedlenia. Żeby to zilustrować: jest to proces identyczny w swych skutkach z wywózką dzieci polskich z Zamojszczyzny przez zbrodnicza, nazistowska III Rzesze niemiecka w celu ich germanizacji.
  Maleje dzietność Polek. Służba zdrowia jest w opłakanym stanie( to jeden z elementów tego procesu powolnego ludobójstwa)
  Rozprzedano przemysł – za grosze, żydzi sprzedali nie swoje Niemcom; cały PROFIT z Kolonii Polskiej TRANSFEROWANY JEST NA ZACHÓD.
  Żydówka, Irmina Samulska jest wykładowcą na katolickim uniwersytecie im. Kardynała Wyszyńskiego
  No to jak to ma być?
  Żydówka – Katoliczka , Żyd -Chrześcijanin , JudeoChrześcijanstwo , to przecież wszystko OKSYMORON !!
  Nie można być jednocześnie wyznawca judaizmu Talmudu i chrześcijaństwa
  Dlaczego katolicki Uniwersytet zatrudnia tzw. Żydów, a wiec wyznawców Talmudu. Oto jest pytanie ?
  W tym procesie ludobójstwa uczestniczy kościół zwany katolickim , bo już zamieniony na Synagogę Szatana
  Tzw. Żydzi to mafia , to Przestępczość Zorganizowana !!
  O tym fakcie, o tej relacji do katolickiego Radia Maryja , a przykładów można mnożyć , o planowanej przez żydowską Międzynarodówkę Finansowa planach zbrodni ludobójstwa i eksterminacji narodu polskiego i planach likwidacji Polski jako kraju, niegdyś wielkiego Pasa Cywilizacyjnego od Bałtyku do Morza Czarnego.
  Ten spisek powstaje w Tajnych Gremiach żydowskich ,a wiec ukrytych przed przeciętnym obywatelem.
  Dwa żywioły niszczą i niszczyły Polske i Polaków – Niemcy i Żydzi !! I to jest dalej kontynuowane
  Tajność oznacza nielegalność !!
  Trzeba złożyć zawiadomienie do prokuratora, interpelacje poselska w Sejmie, Interpelacje w Parlamencie Europejskim, Interpelacje w Organizacji Narodów Zjednoczonych, Trybunału Sprawiedliwości w Hadze,
  „Sojuszników” z NATO. Jak to możliwe , ze Polaków nie będzie ?
  Żądanie śledztwa w tej sprawie !!!
  Samulska już znamy , ale wszyscy noszący symbole judaistyczne takie jak mycka i zapalający menorę są równie podejrzani o uczestnictwo w tym spisku ; to nie jest takie trudne do ustalenia. Wrogowie polscy sami się demaskują. Wszystkie organizacje niemieckie i żydowskie są ośrodkami antypolskimi.
  W Niemczech Polakom nawet w domu nie wolno mówić po polsku i uczyć dzieci polskiego – to sprawa znana.
  Czy zatem istnienie na terenie Polski organizacji wrogich Polsce, dążących i realizujących systematycznie Akt Ludobójstwa nie powinno się spotkać z właściwą reakcja Instytucji krajowych i międzynarodowych?
  Wdrożenie śledztwa w tej sprawie jest koniecznością !!
  Ktoś powie, głupota i naiwność . I tak nie odpowiedzą .
  No właśnie, niech te Szanowane Instytucje same się ośmieszają i demaskują , bo pewnie rączka rączkę myje.
  To weryfikacja ich statutowych powinności i zobowiązań. Niech się ujawni ta ŻYDOWSKA DEMOKRACJA , i na czym polega. Milczenie będzie przyznaniem się do winy
  Kto dał dla TAJNYCH GREMIÓW, działających z ukrycia i w tajemnicy przed wszystkimi innymi, a w szczególności przed Polakami, prawo eksterminacji narodu polskiego i likwidacji państwa polskiego ? W końcu pomijając całość skomplikowanego procesu zgody lub niezgody na to tj. wciągniecie Polski w struktury UE
  Wrogami Polski i Polaków są Niemcy, Żydzi, Masoneria. Mamy na to doświadczenia historyczne i współczesne. TE ZAGROŻENIA UPOWAŻNIAJĄ POLAKÓW DO OBRONY WŁASNEJ
  Decyzje najistotniejsze podejmowane sa w TAJNYCH GREMIACH do tego w sposób oczywisty nieupoważnionych, Bo już sama tajność czyni te decyzje i gremia nieważnymi. !!
  Ponadto mówimy o zamiarach ZBRODNI LUDOBÓJSTWA, co czyni te gremia obiektem ścigania.
  W tym sensie krwiożerczy decydenci z Międzynarodowego Funduszu Walutowego, Banku Światowego, Europejskiego Banku Centralnego oraz osadzone przez te instytucje tzw. Władze Polskie, które doszły do władzy w wyniku SFAŁSZOWANYCH WYBORÓW.
  Te władze nie maja dlatego żadnego mandatu sprawowania władzy!!
  Dlatego wszystkie decyzje, umowy, pakty są nieważne i nie maja wartości prawnej.!!!
  Umowa Poczdamska i Uchwala 46 Sojuszniczej Rady Kontroli nad Niemcami zlikwidowały Państwo Pruskie i Pruski Militaryzm . Te Ustawy maja charakter ponadczasowy tzn. są cały czas obowiązujące. Na dzisiaj stajemy w obliczu odradzania się Militaryzmu Pruskiego i i Rewizjonizmu Żydowskiego – oba ruchy sa nielegalne i nie maja wartości prawnej – nikogo do niczego nie zobowiązują.
  Unia Europejska to sprytny wybieg niemiecki, rewanżyzmu pruskiego, chcący pominąć te ustawy.
  Niemcy w ten sposób chcą okpić zwycięskich Aliantów Sojuszniczej Rady Kontroli nad Niemcami z II wojny światowej . Te ustawy są dalej ważne. To cale ustawodawstwo UE jest nieważne, bo niezgodne z Umowa Poczdamską, bo zostały wprowadzone wbrew wcześniejszym ustaleniom.
  Ciekawe, co na to wszystko sygnatariusze Umowy Poczdamskiej, zwycięzcy Alianci w II wojnie światowej!
  Czyżby nie chcieli szanować umów przez siebie podpisanych ? ! Polska ma prawo egzekwować od zwycięskich Aliantów te ustalenia.
  Tzw. Władze Polskie – Tusk i Komorowski to MARIONETKI W REKACH TYCH SIŁ – są ich płatnymi agentami.
  Żaden dokument prawny, akt prawny podpisany przez opłaconego agenta nie może być ważny, a przecież Tusk jest agentem Niemiec , którego kampanie wyborcza sponsorowały fundacje niemieckie.
  Tusk dostał prestiżową niemiecka nagrodę Karola Wielkiego – no przecież nie za zasługi dla Polaków!!
  Sprawdźmy na ile wymienione wyżej Instytucje Prawa, zobowiązani do zwalczania przestępstw, a na ile związani z PZ?
  Petycja o odwołanie Rządu Donalda Tuska
  petycjeonline.pl/petycja/petycja-o-odwolanie-rzadu-donalda-tuska/639
  to minimum co można zrobić.
  Piszmy interpelacje i komentarze. Piszmy do posłów adresy e-mailowe posłów do sejmu są znane
  Zagrożenie zbrodnia ludobójstwa pozawala na m na podjęcie wszelkich Śródków obronnych, łącznie i przede wszystkim z użyciem siły w obronie własnej. Przestańmy się oszukiwać i/lub ulęgać propagandzie Niemico żydowskiej.
  Kiedy Polacy się otrząsną z tej hipnozy propagandy niemiecko żydowskiej3 komentarze:

 1. Własnie wyczytałem na facebook-u ze najnowsza plyta lombardu nosi tytuł "show time" juz niedługo się przekonamy, ale wychodzi na to ze jest prawda co Pan napisal

  OdpowiedzUsuń
 2. a tak wygląda chyba singiel nowej płyty: http://www.youtube.com/watch?v=4NVpXkXssyg

  OdpowiedzUsuń
 3. Czy 21.06 jest jakims ważnym dniem dla illuminatów? Bo wiele osób twierdzi że tak. I będzie mecz na narodowym...

  OdpowiedzUsuń

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.