wtorek, 29 lipca 2014

Chrześcijanie w USA z Iraku protestują przed Białym Domem.

Źródło - http://www.washingtontimes.com/news/2014/jul/28/iraqi-christians-rally-white-house-obama-obama-whe/

Setki zagniewanych Chrześcijan z Iraku protestowało przez Białym Domem, żądając informacji, dlaczego Obama nie oferuje żadnej pomocy dla prześladowanych i mordowanych Chrześcijan przez radykalnych Islamistów dookoła świata.

Owe demonstracje powtarzały się w innych częściach świata, w Paryżu, Kolonii, Hadze i Londynie.
"Iraccy Chrześcijanie są ignorowani przez Stany Zjednoczone, ONZ oraz organizacje humanitarne praw człowieka. Powiedział jeden z biskupów z Chicago...."Dla nas Ameryka jest symbolem wolności oraz ochrony praw człowieka. Myślę o Ameryce, która przystąpiła do z pomocą Europie przeciwko Nazistom. Dzisiaj wrogiem jest ISIS. Inne imię ale czystki religijne takie same"

..................................................................

 Źródło - RedFlag

Nie bezpośrednio, ale przy innej okazji, prezydent, który podobno nigdy jeszcze nie powiedział prawdy wypowiedział się w taki sposób.

" W USA przypominamy o wielu sukcesach i kontrybucji amerykańskich Muzułmanów w budowie podstaw naszego narodu oraz wzmocnienia gruntu naszej demokracji."

.........................

Hmmm... czyżby chodziło o osiągnięcia podczas ataku 9/11?

 

Obama nie  może się zdecydować, czy jest Chrześcijaninem, czy Muzułmanom. Jedno jest pewne, jest kameleonem i w zależności o kolorze padającego światła zmienia swoja skórę na odpowiedni kolor otoczenia.

Hipokryzja rządów USA i obłuda są wręcz niezwykłe. Podczas pierwszej i drugiej wojnie w Zatoce Perskiej powodem były: kłamstwo o broni masowego rażenia oraz kłamstwo o rzekomym wyrzuceniu z inkubatorów niemowląt przez żołnierzy Saddama Husseina.

I już wystarczyło, aby kilka armii świata wraz z USA i ONZ uderzyło na Irak czyniąc z niego skorupę ziemi przesączoną niewinną krwią.

W chwili obecnej z 1.4 miliona irackich Chrześcijan pozostało - zero i nie wiadomo, czy zostali wymordowani czy jakimś cudem gdzieś uciekli. Ale 1.4 miliona ludzi, w tym kobiety i dzieci nie jest łatwo ukryć.

Zwłok także jeszcze nie znaleziono.

Zadajmy sobie więc pytanie. Dlaczego USA, które za rzekomy atak Islamu na wieże podczas 9/11 wyruszyły na wojnę przeciwko islamskim terrorystom, w szczególności Al-Kaidzie, teraz finansuje tak Taliban jak i Al-Kaidę która stanowi główny trzon ISIS.

Jeżeli to nie jest szatańskim atakiem na Chrześcijaństwo, to co nim jest?Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.