wtorek, 24 grudnia 2013

Dowody na świadomość władz o upadłych aniołach.


Matrix jest to system, w którym rzeczywiście żyjemy i jesteśmy niewolnikami. Film w dalszej części mówi nam, że Matrix to program komputerowy. Moim zdaniem jest to system sprawowania despotycznej władzy oraz coraz ciaśniejszej kontroli nad tobą

Szczególnym celem rządzących Ziemią jest dążenie do kontroli twego umysłu. W przeważającej części twój umysł już jest kontrolowany a kontrola polega na odfiltrowywaniu informacji, które mogłyby zagrażać owemu systemowi władzy i totalnej kontroli. Film ten ukazuje pozycję człowieka, który niemal niczego nie wie, ale świadomy obserwowanych problemów rozpoczyna poszukiwania Prawdy.

Poniżej film ukazującym nam dwie wypowiedzi Medwiediewa, który oficjalnie ujawnia, że pomiędzy nami żyją obcy ale to jest wszystko, co on może ujawnić. Jedna z nich została przez wielu uznana za żart.

W tym filmie Miedwiediew potwierdził, że on na ten temat nie żartował.Informacje o UFO są wielokrotnie potwierdzane przez najrozmaitsze źródła. Ostatnio jest taka olbrzymia ilość owych zjawisk, że niewielu ma ochotę to wszystko oglądać.

Przykład:

Jest więc ewidentne, że upadłe anioły wraz z Nefilimami, swymi rodzinami coś dla nasz nieprzyjemnego szykują,

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.